Dzisiaj jest czwartek, 30 maja 2024 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. Kamil Krypski/UM

W dniu 19 grudnia, po raz kolejny zorganizowano Jarmark Bożonarodzeniowy przed Ratuszem Miejskim w Dęblinie.

 

Wystawcy pojawili się kilka chwil przed godziną 12, aby umożliwić mieszkańcom zakup świątecznych ozdób.

 

Wśród dostępnych produktów znalazły się różnorodne elementy takie, jak choinkowe bombki, stroiki, skrzaty z materiałów, pluszowe maskotki, drobne upominki, świece, wyroby z rogożyny, ceramiki, szkła, mydełka, zdobione pierniki itp. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 22-12-2023 20:49, odsłon: 1743)

Uczniowie ZSO wzięli udział w konkursie na własnoręcznie wykonany stroik świąteczny organizowanym przez Klub 1. Batalionu Drogowo-Mostowego w Dęblinie.

 

Celem tego konkursu było kultywowanie obrzędowości Świąt Bożego Narodzenia oraz popularyzowanie twórczości utalentowanych uczniów z naszej szkoły.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 22-12-2023 20:39, odsłon: 694)

2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej liczy blisko 3200 żołnierzy i wciąż powiększa szeregi. Zatwierdzony został kalendarz szkoleń na 2024 rok.

 

Każdy zainteresowany wstąpieniem w szeregi formacji może już zaplanować termin odbycia szkolenia.

 

Wojska Obrony Terytorialnej cieszą się dużym zainteresowaniem społecznym w naszym regionie. Wciąż przybywa ochotników, którzy chcą spróbować swoich sił w służbie wojskowej. Co jest największą wartością WOT zdaniem tych, którzy już spróbowali?

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 22-12-2023 18:35, odsłon: 742)

Czas przedświąteczny to dla lubelskich terytorialsów okres licznych zadań i intensywnych szkoleń, ale również czas szczególnej pamięci o kombatantach, weteranach, osobach starszych i potrzebujących.

 

Czas przedświąteczny, jak co roku jest dla żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej bardzo intensywny i pracowity. Mimo licznych zadań realizowanych na wschodniej granicy w ramach trwającej operacji „Silne Wsparcie” oraz wielu przedsięwzięć szkoleniowych, terytorialsi znajdują czas na to, by angażować się w działalność charytatywną i pomocową na rzecz osób najbardziej potrzebujących w naszym regonie. Zadania te żołnierze realizują ze szczególnym zaangażowaniem i oddaniem, gdyż pomaganie innym mają we krwi.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 22-12-2023 17:31, odsłon: 582)

Elżbieta Mitura - i czennica klasy 1a Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Do hymnu z Ministerstwem Sprawiedliwości”.

 

Na ponad 380 zgłoszeń utalentowanych dzieci z przedszkoli, zerówek oraz klas I-III szkół podstawowych z całej Polski, Ela zdobyła tytuł laureata konkursu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 19-12-2023 09:45, odsłon: 649)

11 grudnia 2023 roku w klubie Batalionu Drogowo – Mostowego w Dęblinie odbył się konkurs wokalny pt." Świąteczna Piosenka".

 

Uczestnicy zaprezentowali wiele piosenek wprowadzających wszystkich słuchaczy w świąteczny nastrój.

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących reprezentowały dwie uczennice Elżbieta Mitura i Maria Potas z klasy 1a przygotowane przez Barbarę Kurek.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 19-12-2023 09:27, odsłon: 983)

W samo południe, 13 grudnia do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie przybyły dzieci z Miejskiego Przedszkola „Bajka”.

 

Pani bibliotekarka przygotowała dla przedszkolaków różnego rodzaju zabawy związane ze Świętami, m.in. zagadki świąteczne oraz quiz bożonarodzeniowy. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 18-12-2023 22:24, odsłon: 741)
Fot. Dęblin24

W dniu 16 grudnia między godziną 17.00 a 19.00 w Fit&Fun odbył się Wieczór Mikołajkowy dla dzieci zorganizowany przez Zarząd Osiedla Wiślana.

 

Zanim Mikołaj przybył do Fit&Fun dzieci mogły korzystać z sali zabaw z kulkami oraz z sali, na której odbywały się konkursy prowadzone przez Przewodniczącą Zarządu Osiedla Magdalenę Krasuską. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 18-12-2023 19:52, odsłon: 1101)

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dęblinie zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów, nauczycieli, rodziców i przyjaciół.

 

Termin: 19 stycznia 2024 r.

Godzina: 17:00

Miejsce: Sala gimnastyczna ZSP nr 3 ul. Tysiąclecia 25 Dęblin 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 17-12-2023 17:15)

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Lublinie.

 

Liczba i nazwa stanowisk, na które jest prowadzony nabór do służby w Służbie Więziennej, ze wskazaniem preferencji z tytułu posiadanego wykształcenia lub posiadanych umiejętnościmiejsca pełnienia służby oraz rodzaju rozkładu czasu służby. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 15-12-2023 09:28, odsłon: 715)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook