Dzisiaj jest środa, 24 lutego 2021 r., 55 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

Podczas spotkania z samorządowcami, przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji kościelnych oraz organizacji pozarządowych marszałek województwa lubelskiego Krzysztof Hetman  przekazał, iż w ciagu najbliższych siedmiu lat województwo lubelskie otrzyma 2 miliardy euro w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego z budżetu Unii Europejskiej.

Na konferencji również uczestniczył Burmistrz Miasta Dęblina Stanisław Włodarczyk oraz Henryk Wiejak- przewodniczący Rady Miasta, gospodarzami natomiast byli starosta rycki- Stanisław Jagiełło oraz rektor Lubelskiej Szkoły Wyższej w Rykach -Tadeusz Graca

 

Podczas spotkania zostały szczegółowo omówione założenia polityki regionalnej województwa lubelskiego na lata 2014-2020Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 15-06-2013 10:20, odsłon: 2288)

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Dęblinie, im.Jana Pawła II swoje święto miały 3 czerwca w przedszkolnej sali oraz w ogródku. Nasze pociechy z uśmiechami na twarzach podchodziły do różnych zabaw. Swoje umiejętności mogły wykazać w m.in. przejściu przez równoważnię, najszybszym piciu wody, zrób to co ja, tańcu z balonami czy w piciu przez słomkę.

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Kultura, dodano: 14-06-2013 10:48, odsłon: 1569)

16 czerwca w niedzielę XXVIII odbędzie się Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych Ochotniczej Straży Pożarnej. Impreza rozpocznie się na Stadionie Miejskim w Rykach pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Dodatkową atrakcją bedzie pokaz sprzętu pożarniczego, stoiska gastronomiczne, gdzie bedzie można się posilić oraz różne atrakcje dla dzieci. W godzinach od 14.00 do 16.00 będzie można oznakować rower.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 10-06-2013 11:03, odsłon: 1813)

Pochwalić się jest czym....Długo zapomniane osiedle Stawy w Dęblinie cały czas kwitnie i nadal rozkwita. Każdy mieszkaniec Dęblina sceptycznie podchodził do tego miejsca. Dlaczego pytamy?

Ponieważ osiedle umiejscowione jest w samym lesie, dojazd tam i z powrotem jest utrudniony, a do tego jeszcze ta ogrodzona jednosta wojskowa.....

 

Pod koniec ubiegłego roku mieszkania na tym osiedlu rozeszły się jak świeże bułeczki w piekarni. Błyskawicznie mieszkania zostały sprzedane, a kiedy zaczęły się remonty i powoli mieszkańcy pomieszkiwali w swoich nowych nabytkach, osiedle Stawy nabrało barw. I tu na zdjęciach...jak zmieniliśmy się w motyla....

 Czytaj więcej (kategoria: Kultura, dodano: 09-06-2013 22:44, odsłon: 5991)

Zarząd Osiedla Staszica zorganizował dziś zabawy z okazji Dnia Dziecka na Staszica. Imprezka odbyła się na tyłach garaży. Dzieci było sporo, do kolejnych zabaw ustawiały się w długiej kolejce.Czytaj więcej (kategoria: Top, Kultura, dodano: 09-06-2013 22:21, odsłon: 1589)

   W dniach 8-9 czerwca 2013 r. na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Rykach (plac przed „Pałacykiem” ) odbył się II Miejsko-gminny Przegląd Zespołów Śpiewaczych Koła Gospodyń Wiejskich z okazji Dni Dziedzictwa Lokalnego.  Świętowano również 20-lecie Zespołu Tańca Ludowego „Ryki” oraz 45-lecie Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego „Ryki”.Czytaj więcej (kategoria: Top, Kultura, dodano: 09-06-2013 22:03, odsłon: 2012)

W dniu 04.06.2013 roku, jak co roku zostały zorganizowane Dni Otwarte Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dęblinie na ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zainteresowani mogli obejrzeć ośrodek, spotkać się z kadrą nauczycielską, porozmawiać i zadać pytanie.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 09-06-2013 08:08, odsłon: 1675)

Zaraz po godzinie 11.00 do Sieciechowa zjechali się motocykliści. Po chwilowym odpoczynku, chętni wyruszyli w stronę Dęblina aby zwiedzić Muzeum Sił Powietrznych. Po przebyciu około 8 kilometrów dojechali na Plac Bohaterów. Pogoda im dopisała.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 08-06-2013 22:37, odsłon: 1611)
Pomnik przed Urzędem Miasta w Dęblinie

Radni zgodzili się na budowę Pomnika Niepodległości ,który ma być postawiony na placu przed Urzędem Miasta. 6 czerwca ogłoszono przetarg, który ma wyłonić wykonawcę pomnika.

 

Termin postawienia pomnika zaplanowany jest już na koniec sierpnia tego roku.

Wpłynęły 4 oferty w ramach przetargu, w chwili obecnej są one sprawdzane.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 07-06-2013 21:30, odsłon: 3281)

Kochani, przed nami kolejne imprezy....szykujemy się na dębliński trzydniowy maraton imprezowy!


Zapraszamy, więc do wspólnej zabawy. Przez te trzy dni czyli od 14 do 16 czerwca będziemy przeżywać i na sportowo i na wesoło.

 

Będziecie też mogli powalczyć o nagrody, a kto lubi pływać polecamy rejs statkiem po Wisle. A na koniec festynu, w niedziele obejrzymy pokaz sztucznych ogni.

 (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 07-06-2013 14:16)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna.
Nasz klient to stabilne, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Zakres działalności pracodawcy obejmuje usługi logistyki magazynowej, d...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiazywania ich problemów (KREDYT OFERTA) 3%
Ma projektu ??? Pilnosc finansowa konieczna ??? ty Mam pragnienie i chcesz osiagnac? dajemy pozyczki Prywatne poczawszy od 10,...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy potrzebuja 3%
Dzien dobry, panie & pani. Jestem osoba, mieszka we Niemcy i I Ma bardzo wysoki kapital wiec szczególnie Wlochy, Szwajcaria, P...
Szczegóły ogłoszenia

Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia Polskie PIT
Rozliczenia Podatku z Holandii i w Polsce, Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy Holandia. Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia...
Szczegóły ogłoszenia

Auto skup, auto kasacja, auto złom, skup samochodów za gotówkę
Już dziś kupimy twoje auto. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zadzwoń i się umów czekamy na telefon. Pracujemy 7 dni w tygod...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook