Dzisiaj jest niedziela, 28 lutego 2021 r., 59 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

W ramach Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”, które w tym roku odbywały się w nietypowy sposób, Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła internetowy konkurs plastyczny pt. ”Ilustracja do ulubionej książki”.

 

Prace docierały do biblioteki drogą mailową. W rezultacie wpłynęło 15 rysunków. Jury w składzie Milena Kłos-Jędrys, Katarzyna Wakulska i Dorota Sienkiewicz przyznało w trzech kategoriach wiekowych I-III nagrodę i wyróżnienia.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 602
Fot.Jacek Zagozdzon.Panorama Aleji Orlat

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów pragnę przekazać wszystkim pracownikom Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie serdeczne gratulacje, podziękowania oraz wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz dziedzictwa narodowego.

 

Zarówno mieszkańcy Dęblina, jak i władze samorządowe naszego miasta z ogromnym szacunkiem odnoszą się do zaangażowania, z jakim realizujecie postawione Wam zadania,
wytrwale stawiając czoła wciąż nowym wyzwaniom, których bezpośrednim efektem jest promocja lotnictwa i Miasta Dęblin.

 

Dziękuję za pracę dla lokalnej społeczności, za upowszechnianie wiedzy i kultury w naszym mieście. Wierzę, że drzwi dęblińskiego muzeum zawsze, tak jak do tej pory, będą stały otworem dla wszystkich, którzy będą chcieli poszerzać swoje zainteresowania naukowe i historyczne. 

 

Życzę przede wszystkim twórczej inwencji, zadowolenia i radości z wykonywanej pracy, rosnącej liczby turystów odwiedzających Waszą placówkę oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Burmistrz Miasta Dęblin

Beata Siedlecka

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 18-05-2020 14:01

Dyrekcja SPZOZ w Dęblinie składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim pielęgniarkom i położnym z okazji ich święta. 

 

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych – święto obchodzone corocznie 12 maja ustanowione przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek (ICN) na Kongresie w Meksyku w 1973 roku.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 607

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych pragnę przekazać wszystkim pracownikom wykonującym te zawody serdeczne życzenia, podziękowania i wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa wśród naszej lokalnej społeczności.

 

Zarówno mieszkańcy Dęblina, jak i władze samorządowe naszego miasta z ogromnym szacunkiem odnoszą się do zaangażowania i poświęcenia, z jakim realizujecie postawione Wam zadania, skutecznie stawiając czoła wciąż nowym wyzwaniom.

 

Dzisiejsze Święto przypada w bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie, gdy walczymy z pandemią koronawirusa. Dziękuję Wam za to, że każdego dnia narażacie swoje życie i zdrowie dla innych – dla nas.

 

Życzę przede wszystkim dużo zdrowia, pomyślności, poczucia spełnienia w pracy oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Z wyrazami szacunku

 

Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka

 

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 12-05-2020 15:09

Dnia 4 maja 2020 roku rozstrzygnięto konkurs „Zielony prąd w oświacie”, który ogłosiła firma ELEKTROMEKS w Dęblinie. Uzyskując ogromną przewagę zwyciężył SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W DĘBLINIE!

 

Nagrodą w konkursie jest ufundowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 5 kWp w placówce przez ELEKTROMEKS, a tym samym wymierne korzyści w formie oszczędności za energię elektryczną.  kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 857

W SOSW w Dęblinie zostanie otwarte Miejskie Przedszkole Specjalne nr 5 „Iskierka” oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy.

 

Od 1 września  2020 roku  w dęblińskiej placówce będą dzieci i młodzież od 3. do 24. roku życia. Czeka na nich wykwalifikowana kadra nauczycieli i specjalistów oraz baza edukacyjna, jakiej nie posiada nikt w okolicy!

 

Sale lekcyjne, Internat, Sale Integracji Sensorycznej, gabinet rehabilitacji, Biofeedbacku i logopedii, pracownie: kulinarna, informatyczna (nowy sprzęt komputerowy – nagroda w konkursie OSE!), sala gimnastyczna, świetlica, biblioteka i inne.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 2942

Po 53 dniach ponownie zostają otwarte wystawy dla publiczności w Muzeum Sił Powietrznych.

 

Bezpośrednio po ogłoszeniu decyzji przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego dot. rozpoczęcia z dniem 4 maja 2020 r. II etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem, organizator Muzeum- Minister Obrony Narodowej wydał decyzję o otwarciu dęblińskiej instytucji dla widzów.

 

Opracowano nowe zasady zwiedzania, tak by zapewnić bezpieczeństwo widzom. Dęblińskie muzeum otrzymało wymaganą pozytywną opinię z  Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 746

Tegoroczne obchody 229. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja ze względu na panującą pandemię koronawirusa Covid – 19 odbyła się bez udziału mieszkańców miasta i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wynikających z obowiązujących przepisów.

 

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w kościele Parafii Wojskowej w Dęblinie pw. Matki Boskiej Loretańskiej. Mszę celebrowali proboszcz tamtejszej parafii ks. płk Zenon Pawelak i ks. por. Marek Pruszkowski, ks. mgr Dariusz Wójcik z parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie oraz ks. dr Remigiusz Niewęgłowski z parafii pw. Pisa V Papieża w Dęblinie. Mszę Świętą można było obejrzeć on-line na kanale YouTube Parafii Wojskowej w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1035

Wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom edukacyjnym, jakie niesie ze sobą trud nauki zdalnej, w Szkole Podstawowej nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie zostanie uruchomiona bezpłatna platforma e-learningowa.

 

 

Należy podkreślić, że dzięki staraniom dyrektor szkoły Beaty Aftyki, SP 4 znalazła się w gronie 100 wybranych szkół w Polsce ( jedynej w województwie lubelskim).

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 632

Dnia 2 marca na krótko przed ogłoszeniem zawieszenia zajęć w szkole uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego GALILEO organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej z siedzibą w Warszawie.

 

Do konkursu przystąpiło 882 piątoklasistów i 941 szóstoklasistów z całej Polski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 533

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Poznaj Niesamowitą Wiedzę
Masz marzenia, ale nie wiesz jak je spełnić? Mam świetny materiał, który Ci w tym pomoże. Niesamowita wiedza, poznaj ją. Mate...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna.
Nasz klient to stabilne, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Zakres działalności pracodawcy obejmuje usługi logistyki magazynowej, d...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiazywania ich problemów (KREDYT OFERTA) 3%
Ma projektu ??? Pilnosc finansowa konieczna ??? ty Mam pragnienie i chcesz osiagnac? dajemy pozyczki Prywatne poczawszy od 10,...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy potrzebuja 3%
Dzien dobry, panie & pani. Jestem osoba, mieszka we Niemcy i I Ma bardzo wysoki kapital wiec szczególnie Wlochy, Szwajcaria, P...
Szczegóły ogłoszenia

Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia Polskie PIT
Rozliczenia Podatku z Holandii i w Polsce, Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy Holandia. Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook