Dzisiaj jest piątek, 02 grudnia 2022 r., 336 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Chcesz zdobyć nowe umiejętności: taneczne, muzyczne, wokalne, plastyczne lub teatralne?
Dodał: admin, 11-09-2022 11:03, odsłon: 309

Chcesz zdobyć nowe umiejętności: taneczne, muzyczne, wokalne, plastyczne lub teatralne? A może marzysz o występach na scenie lub udziale w różnych konkursach? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć na sezon 2022/2023 w POK „Dom Chemika”.

 

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz ciekawe hobby. Nowy rok kulturalny to w końcu najlepszy moment żeby spróbować swoich sił w różnych sferach amatorskiego ruchu artystycznego.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do młodszych jak i starszych. Chętni, aby poznać tajniki gry na instrumentach, rozwijać się wokalno-muzycznie, plastycznie, teatralnie i tanecznie mogą zapisywać się na zajęcia poprzez portal Strefa Zajęć, mailowo oraz osobiście u instruktorów.

 

Prężnie działającą dziedziną artystyczną w POK są zajęcia teatralne. W ofercie na rok 2022/2023, znalazły się następujące sekcje rozwijające zainteresowania z zakresu amatorskiej sztuki scenicznej:

 

 "Zabawa w Teatr" – warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 5 lat

Dziecięcy Teatrzyk "Figielek" – zajęcia dla dzieci w wieku 6-7 lat

Teatr "AGRAFKA" – zajęcia dla dzieci w wieku 8-10 lat

Teatr Mimów – zajęcia dla młodzieży i dorosłych w wieku 11-30 lat

Koło Konferansjerów i Recytatorów – indywidualne zajęcia dla osób w wieku 6-35 lat. Zapisy do 14 września 2022 r. Pierwszeństwo przyjęcia mają osoby, które kontynuują zajęcia. Spotkania organizacyjne odbędą się 16 września. Prowadząca: Anna Magdalena Filipiak.

 

Teatr Lalek "Muchomor" – zajęcia teatralne dla dzieci z klas IV-V szkoły podstawowej (10-12 lat). Zapisy mailowo do końca września: grazyna.idzik@domchemika.pl, pierwszeństwo mają osoby kontynuujące zajęcia. Spotkanie organizacyjne dla kontynuujących i nowych członków zespołu - 5 i 12 września, godz. 16.00, sala 108. Prowadząca: Grażyna Idzik-Dominiak

 

Teatr SPUT ² - zajęcia dla młodzieży w wieku 14-19 lat (teatr, recytacja, kuglarstwo, przygotowanie do szkoły teatralnej). Zapisy do 20 września 2022 r. osobiście lub mailowo: katarzyna.grudzien@domchemika.pl. Otwarte warsztaty teatralne 6, 7 i 13 września, godz. 16.00, sala 28 (mała sala teatralna). Prowadząca: Katarzyna Grudzień.

 

Zajęcia taneczne prowadzone w POK pozwalają poznać uczestnikom podstawowe kroki, opanować układy choreograficzne, nauczyć się tańca towarzyskiego, klasycznego, ludowego, tańców latynoamerykańskich lub współczesnych oraz baletu. W programie na nowy rok artystyczny prowadzone są zapisy do następujących zespołów i sekcji:

 

Zespół Baletowy „Etiuda” – zapisy do grupy dziecięcej (od I kl. SP) i grupy dorosłych mailowo do końca września: renata.cygan@domchemika.pl. Zajęcia ruszają 13 września zgodnie z harmonogramem. W zastępstwie za Panią Ilonę Rogozik zajęcia prowadzi Pani Renata Cygan.

 

ZPiT "Powiśle" – nabór dla dzieci w wieku 5-7 lat oraz chłopców od 8 r. ż. - 5, 7 lub 9 września, w godz. 15.00-16.00, duża sala baletowa POK "Dom Chemika". Prowadzący Małgorzata Knap, Konrad Grabowski, Łukasz Czerwiński

 

Studio Tańca "Pokus" - zajęcia dedykowane są dzieciom i młodzieży od 7 roku życia. Zapisy poprzez portal StrefaZajęć.pl do 30 września. Grupę w zastępstwie za Pana Wojciecha Gędka prowadzi instruktor Jacek Kowalczyk.

 

Sekcje taneczne prowadzone przez Jacka Kowalczyka: salsa ladies styling, salsa w parach, bachata solo i w parach, taniec towarzyski i nauka tańca, latin fusion oraz sensual dance.

 

Naukę śpiewu w grupie rozwijać i udoskonalać można podczas zajęć w Zespole wokalnym (nie)sPOKojni, pod kierunkiem Mariusza Przybysia. Udział w zajęciach przeznaczony jest dla uczniów od VI klasy szkoły podstawowej. Zapisy w poniedziałki i środy w godz. 16.00-19.00 w sali 123 przez cały wrzesień.

 

Dzieci od 6 roku życia, młodzież i osoby dorosłe zapraszamy na zajęcia do grupy plastycznej z elementami arteterapii prowadzonej przez Ryszarda Ruska. Zapisy do końca września przez portalStrefaZajec.pl.Pierwsze zajęcia 16 i 17 września zgodnie z harmonogramem.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich zajęć dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Grupy artystyczne, na portalu StrefaZajec.pl lub pod numerem telefonu
81 458 67 14.

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W środę 30 listopada na Pływalni Powiatowej w Rykach, odbyły się powiatowe zawody w pływaniu indywidualny...
Źródło: Miasto Dęblin
Do jakich pojemników należy wyrzucać poszczególne odpady?   Szczegółowy spos...
Źródło: Miasto Dęblin
Na ostatniej sesji Rady Miasta zostały podniesione opłaty za odpady komunalne z 28 zł od osoby na 37 zł o...
Od 14.11 do 25.11.2022r. w lokalu MBP Filii Wiślana można było oglądać wystawę Stanisław Moniuszko (1819-...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników
Pracownicy z Ukrainy, Azji, Leasing Pracowników.
Szczegóły ogłoszenia

Oriflame Wszystko - 20% Plus Bonusy
Jeśli lubisz kosmetyki Oriflamei chciałabyś je mieć 20% taniej,a do tego zdobywać nagrody, otrzymywać dodatkowe zniżki do -80%,t...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiązania skalujące, GPU Rigs, Bitmain, Antminer, iPollo, Bobcat dostępne na sprzedaż
Aby uzyskać wyczerpującą listę i szczegółowe informacje o produktach, odwiedź nas na stronie: https://www.viconicsmines.com/ E-...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook