Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Najlepszy czas w Magicznych Ogrodach
Dodał: admin, 01-09-2022 16:24, odsłon: 278
Fot. Magiczne Ogrody
Fot. Magiczne Ogrody

Połączenie baśni i ogrodu to najbardziej pojemna metafora życia, gdzie rządzą prawa natury i opowieści, a czas toczy się niespiesznie.

 

Rodzinny Park Tematyczny w Trzciankach to miejsce gdzie wszystko wydaje się być normalne. W przeciwieństwie do świata, który nas otacza i pędzi na złamanie karku nie wiadomo gdzie. Magiczne Ogrody zachwycają swym pięknem.

 

Na dużym obszarze można tu zobaczyć wiele wspaniałych kwiatów, krzewów i drzew. Wodospady i strumyki wprowadzają nas w błogi nastrój. Kiedy znajdziemy się wewnątrz, możemy robić to co chcemy. Nic nie zmusza nas do zaliczenia wszystkich atrakcji od razu. Atrakcji, które łączą się z oryginalną baśniową opowieścią a ta wypełnia Ogród niezwykłymi wydarzeniami i postaciami.

 

Czas zaangażowania

 

Każdy z gości odwiedzających Magiczne Ogrody Janowiec decyduje o tym czy angażuje się w zabawy, czy relaksuje się na leżaku czy trawie. Unikalne atrakcje, zbudowane z naturalnych materiałów, to fantastyczne miejsce do budowania więzi rodzinnych i współpracy. Ogrodowe karuzele są napędzane siłą mięśni tatusiów lub dziadków. Wszystkim towarzyszy tu rodzinna atmosfera, na ogrodowych alejkach czy w tematycznych krainach można spotkać uśmiechnięte twarze. Dodatkowym atutem tego miejsca, jest edukowanie młodych ludzi przez baśń. Oznacza to ich utożsamianie się z baśniowymi bohaterami i odróżnianie dobra od zła.

 


Mamy cenią sobie sensorykę Ogrodu. Wpływa ona na rozwój połączeń nerwowych. Dzieje się tak dzięki wielu bodźcom, które docierają do wszystkich zmysłów małego człowieka. Wielu z nich z radością chodzi tu boso.


To wszystko powoduje, że znacząca ilość gości przyjeżdża do Magicznych Ogrodów co najmniej po kilka razy. W pozostawianych opiniach piszą, że spokojem napełnia ich wiedza, że jest takie miejsce na Ziemi i że wiedzą, że na pewno tu jeszcze kiedyś wrócą.

 

 

Wzruszające zdarzenia

 

Urocze miejsca w Magicznych Ogrodach są naturalnym tłem do różnych artystycznych zdarzeń. Biorą w nich udział mieszkańcy parku - Krasnoludy, Bulwiaki, Wróżki Smużki czy Mordole.


W tym tygodniu znów będzie można posłuchać czytanego na głos „Baśnika Magicznych Ogrodów”, Ogrodowe piosenki zaśpiewa Wróżka Lilia, żonglerskie sztuczki pokaże Krasnolud Wyrwipałka, magią oczaruje czarodziej Fider a 3 i 4 września przez park maszerować będzie uśmiechnięta Parada Radości.

 


Tak zaczyna się ostatni w tym roku miesiąc dostępności Magicznych Ogrodów. Jedynego takiego rodzinnego parku, leżącego w samym sercu turystycznej Lubelszczyzny. We wrześniu czekają na gości w soboty i niedziele, od 10:00 do 19:00.

 

www.magiczneogrody.com

 

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

 

www.instagram.com/magiczne_ogrody

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot: Miasto Dęblin
W związku z dużą ilością zapytań na temat oświetlenia ulicznego w mieście Dęblin, przedstawiamy państwu p...
W dniu 22 listopada Ministerstwo Finansów odznaczyło osoby, które wnoszą szczególny ...
Kolejne otwarte biegi „Aktywni jesienią” promujące aktywny styl życia wśród dzieci, mł...
Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu, przypada zawsze w trzeci czwartek listopada.   W Polsce o...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook