Dzisiaj jest wtorek, 09 sierpnia 2022 r., 221 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Olimpiada Szkół Podstawowych / Turniej Plażówki / Finały tenisa Ziemnego
Dodał: admin, 25-06-2022 10:55, odsłon: 200

W dniu 17 czerwca br. w ramach „Sportowego Czerwca ” i „Dni Dęblina 2022” na Kompleksie Boisk Sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących, odbyły się: Olimpiada Szkół Podstawowych, Turniej Piłki Plażowej oraz Półfinały i Finały Deblowego Turnieju Tenisa Ziemnego Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

 

Tego dnia zmagania sportowe rozpoczęto sztafetą pokoleń klas I-VI. Od godziny 9:00 do 11:00 rywalizowały klasy IV-VI, a od godz. 11:00 klasy VII – VIII.

 

Olimpiady zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego z ZSO w Dęblinie oraz pracowników Urzędu Miasta Dęblin Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych. Sędziami zaś byli nauczyciele wychowania fizycznego ze wszystkich dęblińskich szkół podstawowych.

Równolegle odbywał się Turniej Piłki Plażowej prowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego z ZSZ nr 2 w Dęblinie; Piotra Pataja i Dariusza Piwońskiego.

 

O godzinie 13:00 rozpoczęły się Półfinały i Finały Deblowego Turnieju Tenisa Zimnego Dzieci i Młodzieży Szkolnej.  Turniej poprowadził Cezary Podlaski – Lokalny Animator Sportu.

 

Przez cały dzień przez kompleks boisk przy ZSO przewinęło się ponad 200 sportowców. Zawodników wspierało ponad 150 kibiców w osobach uczniów i wychowawców z dęblińskich placówek oświatowych oraz mieszkańców miasta Dęblin.

 

Ceremonii wręczenia wszystkich medali, pucharów, dyplomów i nagród dokonały Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Agnieszka Chlaściak – Pietruszewska oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie Joanna Pardo.  

 

Dziękujemy wszystkim za udział w tej sportowej imprezie oraz jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze w życiu sportowca.

Miasto Dęblin Pozytywnie.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki zmagań tego sportowe dnia:

 

Zwycięzcy Spartakiady Dzieci klas IV-VI Szkół Podstawowych

 

Sztafeta Pokoleń Dziewcząt:

 

I miejsce – SP Nr 5

Klasa VI: Kinga Kosiak

Klasa V: Wiktoria Lewandowska

Klasa IV: Zuzanna Mandzińska

Klasa III: Lena Czyżak

Klasa II: Natalia Cybulska

Klasa I: Lidia Dziuban

 

II miejsce – SP Nr 4

Klasa VI: Magdalena Machoń

Klasa V: Martyna Kasperska

Klasa IV: Patrycja Czaplicka

Klasa III: Katarzyna Marzysz

Klasa II: Julia Kalbarczyk

Klasa I: Karolina Kulik

 

III miejsce – SP Nr 2

Klasa VI: Lena Sadkowska

Klasa V: Amelia Bluma

Klasa IV: Lena Babik

Klasa III: Patrycja Wiśniewska

Klasa II: Aleksandra Stankiewicz

Klasa I: Jadwiga Majsterek

 

Sztafeta Pokoleń Chłopców:

 

I miejsce – SP Nr 4

 

Klasa VI: Bartosz Gajdziński

Klasa V: Michał Boryło

Klasa IV: Szymon Ostrowski

Klasa III: Szymon Witek

Klasa II: Błażej Krawczuk

Klasa I: Kamil Pieńkosz

 

II miejsce – SP Nr 3

Klasa VI: Michał Bakiera

Klasa V: Bartłomiej Majek

Klasa IV:

Klasa III: Oskar Swiątek

Klasa II: Jakub Wojdat

Klasa I: Tymon Staniak

 

III miejsce – SP Nr 2

Klasa VI: Rudziński Szymon

Klasa V: Antoni Kulik

Klasa IV: Franciszek Marcinkowski

Klasa III: Piotr Woźniak

Klasa II: Filip Babik

Klasa I: Szymon Krygrowski

 

Bieg 60 m:

DZIEWCZĘTA:

I – Lena Sadkowska SP Nr 2 – 8,77 s

II – Amelia Bluma SP Nr 2 – 8,99 s

III – Nikola Kozicka SP Nr 5 – 9,01 s

CHŁOPCY:

I – Sebastian Mikusek SP Nr 5 – 8,36 s

II – Łukasz Warda SP Nr 4 – 8,53 s

III – Oskar Gazda SP Nr 5 – 8,60 s

 

Bieg 300 m:

DZIEWCZĘTA:

I – Julia Piskała SP Nr 3 – 55,83 s

II – Aleksandra Paziewska SP Nr 2 – 56,16 s

III – Iga Augustynopolska SP Nr 4 – 56,93 s

CHŁOPCY:

I – Artur Walaszek SP Nr 2 – 49,84 s

II – Łukasz Świercz SP Nr 4 – 51,91 s

III – Rafał Nawrotek SP Nr 5 – 52,98 s

 

Skok w dal:

DZIEWCZĘTA:

I – Wiktoria Kozłowska SP Nr 3 – 3,47 m

II – Maja Kalbarczyk SP Nr 2 – 3,46 m

III – Wiktoria Lewandowska SP Nr 5 – 3,40 m

CHŁOPCY:

I – Łukasz Warda SP Nr 4 – 4,35 m

II – Sebastian Mikusek SP Nr 5 – 4,20 m

III – Łukasz Świercz SP Nr 4 – 3,83 m

 

Rzut piłeczką palantową:

DZIEWCZĘTA:

I – Lena Sadkowska SP Nr 2 – 25,70 m

II – Alicja Sowa SP Nr 4 – 20,80 m

III – Natasza Dmowska SP Nr 5 – 20,60 m

CHŁOPCY:

I – Artur Walaszek SP Nr 2 – 40,0 m

II – Bartosz Gajdziński SP Nr 4 – 38,50 m

III – Wiktor Dziosa SP Nr 3 – 34,10 m

 

Zwycięzcy Spartakiady Młodzieży Szkolnej Klas VII-VIII Szkół Podstawowych

 

Bieg 100 m:

DZIEWCZĘTA:

I – Milena Cybulska SP Nr 5 – 14,86 s

II – Liliana Kasołka SP Nr 2 – 15,17 s

III – Gabriela Kurowska SP Nr 5 – 15,73 s

CHŁOPCY:

I – Tytus Pielak SP Nr 3 – 12,45 s

II – Piotr Małysz SP Nr 4 – 12,89 s

III – Krzysztof Błachnio SP Nr 5 – 13,09 s

 

Bieg 600 m:

DZIEWCZĘTA:

I – Wiktoria Sadura SP Nr 4 – 2.02 min

II – Julia Skorża SP Nr 2 – 2.08 min

III – Alicja Błachnio SP Nr 3 – 2.09 min

 

Bieg 1000 m:

CHŁOPCY:

I – Julian Pielak SP Nr 3 – 3.09 min

II – Jakub Pawlak SP Nr 4 – 3.13 min

III – Bartosz Skóra SP Nr 4 – 3.17 min

 

Skok w dal:

DZIEWCZĘTA:

I – Andżelika Skorża SP Nr 2 – 3,75 m

II – Liliana Kasołka SP Nr 2 – 3,50 m

III – Wiktoria Widłak SP Nr 2 – 3,50 m

CHŁOPCY:

I – Piotr Małysz SP Nr 4 – 4,90 m

II – Tytus Pielak SP Nr 3 – 4,70 m

III – Bartosz Jermolik SP Nr 2 – 4,30 m

 

Pchnięcie kulą:

DZIEWCZĘTA:

I – Patrycja Redzińska SP Nr 2 – 9,79 m

II – Amelia Mokijewska SP Nr 5 – 8,38 m

III – Gabriela Kurowska SP Nr 5 – 8,31 m

CHŁOPCY:
I – Igor Jagiełło SP Nr 3 – 9,19 m

II – Adam Sujka SP Nr 2 – 8,61 m

III – Kacper Banasik SP Nr 4 – 8,60 m

 

Skok wzwyż:

DZIEWCZĘTA:

I – Milena Cybulska SP Nr 5 – 125 cm

II – Wiktoria Widłak SP Nr 2 – 120 cm

III – Weronika Gietka SP Nr 5 – 105 cm

CHŁOPCY:

I – Igor Jagiełło SP Nr 3 – 160 cm

II – Bartosz Fusiarz SP Nr 4 – 155 cm

III – Sebastian Pyra SP Nr 2 – 145 cm

 

Półfinał i Finał Deblowego Turnieju Tenisa Zimnego Dzieci i Młodzieży Szkolnej:

 

I miejsce:        Bartosz Biały, Maria Wiaderny

 

II miejsce:       Adam Jarząbek,  Michał Bakiera

 

III miejsce:      Dominik Pawlonka, Żaneta Świtkiewicz

 

Turniej Piłki Plażowej:

 

I  miejsce        Andrzej Błaszczuk, Radosław Makuch

 

II miejsce        Mikołaj  Przygocki, Jakub Płachta

 

III miejsce       Przemysław Peryt, Daniel Szczepaniak

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Już za trzy tygodnie rozpoczną się wypłaty czternastej emerytury. Nie trzeba składać żadnego wniosku, świ...
źródło: WOT
Główne zalety bycia żołnierzem 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej to szerokie możliwości ks...
Fot Policja Lu
Na wodzie i na lądzie trwają szeroko zakrojone poszukiwania 20-letniego Szymona Masarskiego, któ...
Fot. Czytelnik
W poniedziałek pierwszego sierpnia na trasie między Dęblinem a Rykami (przez Stawy) doszło do pożaru samo...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook