Dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Witajcie w naszej bajce...Dzień dziecka na osiedlu Stawy
Dodał: admin, 10-06-2024 18:32, odsłon: 835
Fot. Dęblin24
Fot. Dęblin24

Osiedle Stawy, zazwyczaj ciche i spokojne, w dniu 8 czerwca zamieniło się w tętniący życiem plac zabaw pełen śmiechu i radości. 

 

To tutaj, w sercu tego kameralnego zakątka miasta, odbyły się obchody Dnia Dziecka, które przyciągnęły zarówno mieszkańców, jak i gości z sąsiednich okolic i miast. 

 

Już od rana, kort przy wjeździe na osiedle wypełnił się kolorowymi balonami, dmuchanymi zjeżdżalniami, stoiskami z zabawkami, domowymi wypiekami i lemoniadą. Był też namiot ze stawską ruletką z nagrodami, malowanie buziek i tatuaże. 

 

Dorośli mogli oddać krew potrzebującym oraz zapisać się w bazie DKMS jako potencjalny dawca szpiku. 

 

 

Organizatorzy zadbali o każdy szczegół. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji - od tradycyjnych zabaw podwórkowych, przez konkurencje sportowe, po bardziej nowoczesne rozrywki. 

 

Rodzinna atmosfera i wspólna zabawa 

 

Już przed 12:00 na placu zaczęli pojawiać się pierwsi uczestnicy, którzy o godz. 12:00 wyruszyli na pieszy marsz Nordic Walking. o godz. 15:00 kort zapełnił się dziećmi jak nigdy dotąd. Najmłodsi z wypiekami na twarzy próbowali swoich sił w różnych konkurencjach. 

 


 

- najbardziej podobało mi się koło i jak wygrałem koszulkę - mówi 7-letni Michał

 

- a mi się podobało najbardziej, jak razem z tatą przeskakiwałam przez opony - mówi 6-letnia Zuzia - Tata trzymał mnie za rękę

 

W między czasie dzieci mogły zajrzeć do policyjnego radiowozu i włączyć koguty, obejrzeć wojskowy samochód i jego wyposażenie, jak również posiedzieć w wozie strażackim. Strażacy przygotowali dla maluchów kąpiel w pianie i lanie wody z węża strażackiego. 

 

Atrakcją dla maluchów była również przejażdżka pojazdami mechanicznymi wokół osiedla. 

 


 

Smaki dzieciństwa...

 

Mieszkańcy osiedla Stawy zadbali o to, aby nikt nie wyszedł z imprezy głodny. królowały lody i zimne napoje, które w ten upalny dzień cieszyły się ogromnym powodzeniem. Była też wata cukrowa i popcorn, wszystko co kojarzy się z dzieciństwem i beztroską zabawą. 

 

Było też stoisko z grilowaną kiełbaską, kurczakiem oraz żurek z jajkiem.  

 

Na zakończenie imprezy zaplanowano zabawę taneczną. Na scenie, jako gwiazda wieczoru, wystąpił uczestnik "Sznansy na Sukces - Opole 2023" Hubert Danasiewicz w duecie z Katarzyną Domańską

 

 

Wspólnota w działaniu 

 

Nie można zapomnieć o zaangażowaniu lokalnej społeczności i darczyńców, którzy wspólnie przygotowywali to wydarzenie. Organizatorzy podkreślali, że bez wsparcia tych wszystkich osób, trudno byłoby zorganizawać tak udaną imprezę. Dzień Dziecka na osiedlu Stawy to nie tylko radosne święto najmłodszych, ale także dowód na to, jak ważna jest wspólnota i lokalna inicjatywa. 

 

Dzięki tym osobom, które się przyczyniły do organizacji Dnia Dziecka udało się stworzyć wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. 

 


 

Dzieci wróciły do domów z uśmiechami na twarzach i wspomnieniami pełnymi wrażeń, a dorośli z poczuciem satysfakcji i dumy z dobrze wykonanej pracy. 

 

Już teraz wszyscy nie mogą się doczekać kolejnej edycji tego wspaniałego wydarzenia.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W Dęblinie 12 lipca 2024 r. (piątek), odbędą się „III Dęblińskie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Ws...
13 lipca w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się Piknik Strzelecki organizowany przez strzelnicę S. H. Secur...
Fot. ZSO/Facebook
9 lipca - to dzień wyczekiwany przez tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych z&nbs...
W imieniu pozytywnie nakręconej ekipy pasjonatów motoryzacyjnych z całej Polski, mamy zaszczyt zap...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook