Dzisiaj jest niedziela, 28 maja 2023 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Już od samego rana 24 maja pracownicy Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej, na zlecenie Miasta Dęblin wykonali kolejne prace porządkowe, które wpływają na estetykę i porządek w naszym mieście.

 

Tym razem przedmiotem umowy była usługa polegająca na myciu przystanków komunikacyjnych, których w naszym mieście jest 15 sztuk.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 107

17 maja 2023r. dla dziewczynek z klasy 3a - Joanny Cieślak i Rozalii Woźniak zapadnie w pamięci jako dzień sukcesu.

 

Uczennice wzięły udział w XI Powiatowym Festiwalu Dziecięcej Piosenki Ludowej "Gaik” , który odbył się w MDK w Dęblinie pod patronatem burmistrza naszego miasta Beaty Siedleckiej.

 

Dziewczynki, w regionalnych lubelskich strojach ludowych,wystąpiły w konkursie w kategorii klas I – III.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 111

18 maja bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej Filii Wiślana przeprowadziła zajęcia z programu Ocalimy Świat w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej Nr5.

 

Tematem zajęć było: "Traktowanie zwierząt domowych przez ludzi- Szanuję ludzi i zwierzęta”. Uczniowie wysłuchali z wielką uwagą opowiadania Barbary Kosmowskiej: „Pies do zadań specjalnych”.

 

Następnie odbyła się rozmowa i dyskusja o dobrym i złym traktowaniu zwierząt. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Edukacja , odsłon: 72

Samorząd Studentów Lotniczej Akademii Wojskowej informuje, że Skrzydlate Juwenalia odbędą się 1 czerwca br. na Stadionie Miejskim w Dęblinie.

Więcej informacji już wkrótce!

Źródło: Skrzydlate Juwenalia / Samorząd Lotniczej Akademii wojskowej w Dęblinie

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 18-05-2023 15:53

Magiczne Ogrody zapraszają na zakręcony, wesoły weekend 20- 21.05! Rodzinna zabawa w kameralnym gronie będzie wypełniona śmiechem i psotami sympatycznych Mordoli.

 

Musicie się przekonać, jak wygląda zabawa z całym stadkiem tych psotnych stworzeń. Czy dacie radę nadążyć za nimi w tańcu?

 

A my mamy dla was do wygrania dwa dwuosobowe bilety. Szczegóły na naszej stronie na facebooku

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 454
Fot. nadesłane - Krzysztof Karbowski

W Dęblinie 18 maja 2023 r. (czwartek) odbędą się Dęblińskie obchody 103. rocznicy urodzin Jana Pawła II, na które zaprasza Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 468

W dniu 11 maja 2023 roku przedstawiciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dęblinie uczestniczyli w obchodach 100-lecia Instytutu JózefaPiłsudskiego w Warszawie Poświęconego Badaniu Najnowszej Historii Polski.

 

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia biało-czerwonych kwiatów pod pomnikiem Marszałka przy Alejach Ujazdowskich obok bocznego wejścia do Belwederu.

 

Jako delegacja szkoły noszącej zaszczytne imię Marszałka Józefa Piłsudskiego z wielką ekscytacją jej przedstawiciele przekroczyli progi Belwederu - miejsca nierozerwalnie związanego z historią Polski i pełniącego funkcje reprezentacyjne dla kraju do dnia dzisiejszego.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 251

W ramach Tygodnia Bibliotek już po raz kolejny w Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie Filia Masów odbył się konkurs czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania” dla uczniów klas III SP nr 4.

 

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka i ufundowała nagrodę główną.

 

Pozostałe nagrody sponsorowała dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie Magdalena Krasuska. kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 148

Po długiej przerwie czas się spotkać i razem pośpiewać! Posłuchać, popatrzeć i zrobić coś dobrego dla dzieciaków. 

 

W czwartek 25 maja o 17.00. Wstęp 10 zł 

 

Zapraszamy! 

 

Organizatorzy:

Rada Rodziców

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy,

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „IGNIS” w Dębliniekategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 150

8 maja rozpoczął się XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, w tym roku pod hasłem „Moja Twoja Nasza Biblioteka!”. Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie tradycyjnie zaczęła go od obchodów Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, który przypada właśnie 8 maja.

 

Pracownicy Biblioteki Głównej oraz jej filie, a także członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki, wybrali się na wycieczkę. Zwiedziliśmy kolejno: Interaktywne Muzeum Historii Kocka, zespół pałacowo-parkowy księżnej Anny Jabłonowskiej oraz gościliśmy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jeziorzanach. Jej bajkowe wnętrze z Alicji w Krainie Czarów, zachwyciło nie tylko bibliotekarzy, ale również pozostałych uczestników wycieczki.

 

Wszyscy otrzymali pamiątkowe kubki i torby z logo GBP. Na zakończenie wszyscy udali się na wspólny posiłek w restauracji „Cegielnia”.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 133

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook