Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r., 199 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W marcu 2024r. w naszej szkole odbyła się wiosenna sesja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego Leon. Konkurs ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych i przedmiotowych posiadanych przez uczniów, poszerzanie wiedzy, poznanie mocnych i słabych stron.

 

Jest to rywalizacja, podczas której liczy się świetna zabawa, a celem jest zaznajomienie ucznia z regułami panującymi podczas różnorodnych konkursów i olimpiad. Udział w teście jest także motywacją do nauki słownictwa i gramatyki niezbędnych do rozwiązania zadań.

 Z okazji Dnia Dziecka, Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie autorskie z Panem Mirosławem Czarnym.

 

Do biblioteki przybyły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Dęblinie.


Pan Mirosław jest czytelnikiem biblioteki, członkiem Dyskusyjnego Klubu Książki oraz grupy poetyckiej działającej w kawiarni Kwadrat Artystyczny w Rykach.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 413
Fot. Dęblin24

Osiedle Stawy, zazwyczaj ciche i spokojne, w dniu 8 czerwca zamieniło się w tętniący życiem plac zabaw pełen śmiechu i radości. 

 

To tutaj, w sercu tego kameralnego zakątka miasta, odbyły się obchody Dnia Dziecka, które przyciągnęły zarówno mieszkańców, jak i gości z sąsiednich okolic i miast. 

 

Już od rana, kort przy wjeździe na osiedle wypełnił się kolorowymi balonami, dmuchanymi zjeżdżalniami, stoiskami z zabawkami, domowymi wypiekami i lemoniadą. Był też namiot ze stawską ruletką z nagrodami, malowanie buziek i tatuaże. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 818

W czwartek 23 maja w Miejskim Domku Kultury w Dęblinie odbył się Turniej Powiatowy 43. Małego Konkursu Recytatorskiego w Lublinie.

 

Wśród uczestników znalazło się także dwóch uczniów klasy 5a ze Szkoły Podstawowej nr 5.

 

Kacper Nawrotek, po rewelacyjnym wykonaniu wiersza pt. ,,Komar”, otrzymał nominację do Turnieju Wojewódzkiego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, natomiast Mikołaj Górka otrzymał wyróżnienie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 408
Fot.Kamil Krypski/UM

Dęblin, 2 czerwca – Stadion Miejski w Dęblinie tętnił życiem i radością. Tego wyjątkowego dnia odbyły się obchody Dnia Dziecka, które przyciągnęły setki dzieci i ich rodziców. Impreza zorganizowana przez lokalne władze oraz organizacje pozarządowe okazała się wielkim sukcesem, chociaż pogoda czasem płatała figle, to i tak nie zniechęciła uczestników do zabawy na świeżym powietrzu.

Od 13.00 do 18:00 na stadionie rozbrzmiewała muzyka, a na twarzach dzieci malował się szeroki uśmiech. Organizatorzy przygotowali bogaty program atrakcji, który zadowolił nawet najbardziej wymagających małych gości. Wśród licznych stoisk i atrakcji można było znaleźć m.in. dmuchańce, zjeżdżalnie, karuzele, a także strefę gier i zabaw, gdzie dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach sportowych i zręcznościowych.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 669

Już za miesiąc startują „Wakacje z WOT”. Chętnych by spędzić urlop na poligonie nie brakuje, dlatego 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej uruchomiła dodatkowy - trzeci termin szkolenia podstawowego. To ostatni czas by złożyć dokumenty i dostać się na wybrany termin!

 

Jeśli nie masz jeszcze planów na wakacje, a chcesz spędzić je aktywnie to oferta szkoleń z Terytorialsami w ramach projektu „Wakacje z WOT” jest dla ciebie. Lubelscy Terytorialsi przygotowali aż trzy terminy szkoleń podstawowych dla osób, które nigdy nie były w wojsku, w dniach: 5-20 lipca, 9-24 sierpnia i 13-28 września. Z kolei dla żołnierzy rezerwy, którzy planują powrót do służby w te wakacje przygotowano dwa terminy szkoleń wyrównawczych w dniach: 5-12 lipca i 13-20 września.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 369

Zaczynamy odliczanie do tegorocznych Dni Dęblina!

 

Prezentujemy artystów, którzy zawładną sceną 23 czerwca 2024 r.

 

 

Już wkrótce przedstawimy szczegółowo atrakcje i wydarzenia towarzyszące na Dni Dęblina 22 i 23 czerwca 2024 r.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 851

29 maja odbył się w naszej szkole międzyszkolny powiatowy turniej paintball. Organizatorem był FHUActive Paintball Paweł Grodzki pod patronatem honorowym Starosty Ryckiego. Głównym celem zawodów była popularyzacja paintballa wśród młodzieży.


Do rywalizacji stanęło 8 drużyn. Rywalizacja grupowa rozgrywana była systemem ,,każdy z każdym”. Ze względu na wysoki poziom sportowy turnieju , nie było łatwo przedostać się do fazy finałowej - awansowały 4 najlepsze drużyny: ZSZ Nr 1 Dęblin Pilniki, ZSZ Nr1 Sigma ZSZ Nr1 Ryki, ZSZ Nr1 Ryki. Paintball to naprawdę wymagająca dyscyplina, w której liczy się nie tylko wysoka sprawność fizyczna ale również umiejętność przygotowania odpowiedniej taktyki.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 361

Czy można wziąć udział w zawodach i jednocześnie wesprzeć osoby dotknięte przemocą? Można! 16 czerwca odbędzie się największe wydarzenie sportowe w naszym powiecie - bieg „Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. To już 15. edycja tego charytatywnego biegu, w którym każdy może wziąć udział.

 

wyboru aż 3 trasy – 2 km, 5 km i 10 km. Po raz kolejny w Garwolinie pobiegnie Bartosz Olszewski, autora popularnego bloga WarszawskiBiegacz.pl. I Ty dołącz do gronach tych, którzy pobiegną w Garwolinie!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 265

W piątek 24 maja 2024r. uczniowie klasy I Zespołu Szkolno- PrzedszkolnegoNr 3 w Dęblinie odwiedzili placówkę Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia Rycice.

 

Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w Bibliotece Publicznej, dlatego tematem spotkania było zapoznanie z biblioteką. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby zostać czytelnikiem biblioteki i jak należy się w niej zachować. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 487

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook