Dzisiaj jest czwartek, 07 grudnia 2023 r., 341 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniu 16 listopada 2023 r. uczeń klasy 4a - Szymon Flik wziął udział w uroczystej gali wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Towarzyszyła mu wychowawczyni pani Renata Fornal.

 

Tegoroczna uroczystość odbyła się w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

 Wasze działania bezinteresownie przyczyniają się do walki z chorobami naszych Przyjaciół. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać kolejne cenne kilogramy korków, które pomogą w leczeniu i rehabilitacji Oliwki Soból.

 

Korki dla Oliwki zbieramy do końca roku 2023 r.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 191

W Dęblinie, w niedzielę 26 listopada 2023 r., w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata oraz 29 listopada 2023 r., w kolejną rocznicę wybuchu powstania listopadowego, a zarazem w Dniu Podchorążego (święto uczelni wojskowych i policyjnych obchodzone na pamiątkę wydarzeń nocy listopadowej 1830 r., w której słuchacze Szkoły Podchorążych Piechoty w Warszawie pod wodzą ppor. Piotra Wysockiego poderwali naród do walki o wolną i niepodległą Polskę) odbędą się III Dęblińskie obchody kolejnej rocznicy wybuchu powstania listopadowego. 

 

Do udziału w obchodach zaprasza parafia pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy AK w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika” oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 445

Działania przeciwdywersyjne i przeciwrozpoznawcze - to główny temat wspólnego ćwiczenia taktycznego żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej i 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej, które odbyło się na terenie kompleksu leśnego w gminie Strzyżewice w powiecie lubelskim. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 167
Fot. Nieformalny Klub Morsa - Z łabędziem być.

W sobotę 11 listopada po raz ósmy rozpoczął się sezon morsowy. W tym roku przyświecało mu hasło "Razem z morsami możemy więcej".

 

Podczas wydarzenia odbyła się zbiórka pieniężna dla Fundacja "Hospicjum- Razem możemy więcej", z przeznaczeniem na remont sali dla pacjentów. Motywem przewodnim zarówno całego morsowania jak i tematem, który zagości w wyremontowanej sali, były lilie wodne. Z uwagi na fakt, iż nasze "morsowe święto" odbywało się w dniu 105 Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości, zanim przystąpiliśmy do morsowych "rytuałów", wszyscy uczestnicy odśpiewali Hymn Państwowy zaintonowany przez 8-letnią Jadzię Majsterek oraz 9-letnią Zosię Świtaj.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 282

Liceum Ogólnokształcące w Dęblinie to szkoła z tradycjami i potencjałem.

 

W tym roku LO obchodzi jubileusz 95-lecia. Szkoła szczyci się wspaniałymi absolwentami, wysokim poziomem nauczania i podmiotowym podejściem do uczniów.

 

Drzwi dęblińskiej jubilatki stoją otworem dla absolwentów i kandydatów do podjęcia nauki. 

 kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 23-11-2023 18:33

314 gmin w całej Polsce z najwyższą frekwencją w październikowych wyborach parlamentarnych zostało wyróżnionych w akcji „Bitwa o remizy”. Dęblin uzyskał frekwencję w na poziomie 74.65%. Profrekwencyjna inicjatywa „Bitwa o remizy” to wspólne przedsięwzięcie Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

W ramach akcji w każdym powiecie, z wyłączeniem miast na prawach powiatu, w gminie do 20 tys. mieszkańców z najwyższą frekwencją – uzyskaną w wyborach do Sejmu i Senatu RP – jednostki OSP otrzymają do 1 mln zł dotacji na termomodernizację, remont lub wyposażenie remiz.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 267

25 października odbył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły ZSO w Dęblinie. Udział w nim wzięły następujące reprezentacje: Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4 oraz finaliści wewnątrzszkolnego turnieju naszej „Piąteczki”.

 

Po rozegraniu zaciętych meczy wyłoniono zwycięzców. Za zajęcie pierwszych miejsc w kategorii klas 4-6 oraz 7-8 dziewcząt i chłopców dyrektor Joanna Pardo wręczyła puchary, natomiast zawodnicy z miejsc 2 i 3 otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 187

25 listopada oficjalnie obchodzimy w Polsce Dzień Kolejarza i Pracowników Kolei. Data nawiązuje do wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, która jest patronką kolejarzy.

 

19 listopada Dęblińscy Kolejarze obchodzili swoje Święto w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie, w którym odbyła się uroczysta Masza Święta w ich intencji. Koncelebrę odprawili gospodarz Ksiądz Proboszcz Andrzej Kania oraz Ksiądz Proboszcz parafii pw. Piusa V Papieża w Dęblinie Franciszek Klebaniuk.

 

We mszy świętej wzięli udział przedstawiciele władz kolei oraz pracownicy wraz z pocztami sztandarowymi.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 270

Zbliżający się Światowy Dzień Pluszowego Misia, był okazją do spotkania z dziećmi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr. 3 w Dęblinie, które odbyło się dnia 20 listopada 2023r.

 

Przedszkolaki z III Grupy „Pszczółki” bardzo serdecznie przyjęły pracownicę Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia Rycice.

 

Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały historii powstania Pluszowego Misia oraz zapoznały się z gatunkami niedźwiedzi żyjącymi na całym Świecie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 183

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook