Dzisiaj jest niedziela, 28 maja 2023 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

28 kwietnia o godzinie 14:30 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej. Oprócz tegorocznych maturzystów i uczniów klasy 3a LO w wydarzeniu uczestniczyli:

 

- dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących-Joanna Pardo,

- burmistrz Miasta Dęblin-Beata Siedlecka,

- przedstawicielka Rady Rodziców-Anna Wrona,

- przedstawicielka Rady Rodziców klasy 4b- Joanna Świtaj,

- wychowawczyni klasy 4-Martyna Dmowska

- nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice maturzystów.

 W eliminacjach powiatowych 25.04.2023 r. w Grabowie Szlacheckim, odbył się Turniej o Puchar Tymbarku - z Podwórka na Stadion w kategorii wiekowej U12, organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.

 

W turnieju udział wzięło 6 drużyn. Dęblin reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr. 5 w składzie: Aleksander Janiszek, Dawid Piecek, Krystian Czerski, Kacper Nawrotek, Gabriel Przybyś, Wojciech Gruza, Mateusz Mazur, Aleksander Jakubaszek, Arman Abrahamyan, Oskar Wojczuk - podopieczni Piotra Świtaja.kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 171

W piątek (5 maja) do MBP Filia Masów zawitali wyjątkowi goście. To Jarosław Szlendak i Marcin Jabłoński z Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Sobieszynie.

 

Panowie podczas spotkania z dziećmi z grupy 5 – latków MP nr 4 w Dęblinie, w ciekawy sposób opowiedzieli o wielu gatunkach ptaków żyjących w naszym regionie.

 

Dzieci dowiedziały się m.in. jakie ptaki zimują, a jakie odlatują do ciepłych krajów, czym się żywią i gdzie gniazdują. Odgadywały również jakie gatunki przedstawiają zdjęcia.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 166

Po kilku latach nieobecności ponownie, na parkiecie dęblińskiego „Mechanika”, zagościła siatkówka szkół podstawowych.

 

Turniej piłki siatkowej promujący naszą szkołę w środowisku lokalnym skierowany do absolwentów szkół podstawowych przyjęty został z dużym zainteresowaniem ze strony dyrekcji zaproszonych szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, a co najważniejsze ze strony uczniów.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Miasto Dęblin, odsłon: 151

W sobotę 13 maja o godzinie 18:00 odbędzie się Europejska Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

 

Bilet wstępu 1 zł! kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 166

Już w najbliższą sobotę (13.05.2023) o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie podopieczni trenera Adamskiego w ramach XXI kolejki Lubelskiej Klasy A będą podejmować drużynę LKS Serokomla Janowiec - zespół z Janowca zajmuję obecnie ósmą lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 27 punktów. 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 130

27 maja zapraszamy na naukowo-sportowy piknik lotniczy. Czekają na Was pokazy lotnicze, zawody sportowe i wiele innych atrakcji.

 

To będzie niezapomniane doświadczenie, które łączy pasję lotniczą z nauką i sportem!

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Szczegóły; https://piknik.law.mil.pl/kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 381

We wtorek 9 maja w Rykach, odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych chłopców rocznika 2010 i młodszych.

 

Po rozegraniu turnieju miejskiego, który odbył się 26.04 na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, do "powiatu" awansowały dwie dęblińskie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 5, która zajęła pierwsze miejsce oraz Szkoła Podstawowa nr 4 wychodząc z drugiej pozycji.Pora nabrać siły! Zasługujesz na to i masz wyśmienitą okazję. W Magicznych Ogrodach czeka na Ciebie ogrom emocji, piękna przyroda i możliwość grillowania! Nadchodzący weekend 13 i 14.05 zapewni Ci wzruszenia, aktywny wypoczynek i wzmocnienie ciała oraz ducha!

 

W weekend 13 i 14 maja w pierwszym polskim rodzinnym parku tematycznym czekają spotkania z bohaterami „Baśnika”, walecznymi Krasnoludami. Ich hasłem przewodnim jest „Czas Krasnoludzkich Zwiadowców. To dzięki nim Magiczne Ogrody są tak bezpieczne! Można stwierdzić, że są inspiracją dla wielu gości... W tę sobotę i niedzielę każdy chętny będzie mógł wyszkolić się na wojownika, pobawić z Krasnoludami i wysłuchać ich niezwykłych opowieści. Atrakcją będzie także sprawnościowy tor przeszkód. Ale czymś zupełnie niezwykłym będzieposzukiwanie okruchów magii z Krasnoludami w Magicznych Ogrodach! To także ostatni moment, by nacieszyć oko tegorocznymi tulipanami!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 130

Termin: 11 maja 2023 r.

Godzina: 10:00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Dęblinie

 

Patronat honorowy:

Proboszcz Parafii pw. Piusa V Papieża w Dęblinie - Franciszek Klebaniuk

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka

 

Organizator:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Dęblinie

 

Link do ogłoszenia na stronie SP nr 2:

 

http://sp2deblin.szkolnastrona.pl/kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 09-05-2023 20:21

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook