Dzisiaj jest sobota, 01 kwietnia 2023 r., 91 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

,,STRAŻACY CHRONIĄ LASY - LASY CHRONIĄ KLIMAT! JESTEM ODPOWIEDZIALNY Z NATURY , CZUJĘ KLIMAT"

 

Po raz kolejny Maja Nosal z grupy ,,Tygryski" Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie zajęła I miejsce i otrzymała nagrodę z rąk Starosty Ryckiego - pana Dariusza Szczygielskiego i będzie reprezentować przedszkole na szczeblu wojewódzkim.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 206

Miejski Dom Kultury w Dęblinie, zaprasza na wystawę pokonkursową oraz rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod patronatem Burmistrza Miasta Dęblin.

 

Dęblińskie Zdjęcie Roku 2022 "Portret nieoczywisty"

 

10.03.2023r. (piątek), godz. 17:00 w Galerii Nad Wisłą Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, ul. 15 PP Wilków 32 b.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 258

Terytorialsi z zamojskiego batalionu 2 Lubelskiej Brygady OT przez dwa tygodnie szkolili się pod okiem Amerykanów z 10 Grupy Sił Specjalnych. Tematem ćwiczeń były, m.in. „czarna taktyka”, strzelectwo, ratownictwo pola walki oraz obsługa wyrzutni ppk Javelin.

 

Ogromną wartością szkolenia była wymiana doświadczeń oraz możliwości wypracowania nowego spojrzenia na niektóre zagadnienia. Było to już drugie tego typu wspólne szkolenie żołnierzy 2 LBOT i żołnierzy z 10 Grupy Sił Specjalnych Stanów Zjednoczonych.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 136

Zachęcamy do bezpłatnego udziału wystawców: rękodzielników, lokalnych producentów, osoby indywidualne i instytucje.

 

 

1 KWIETNIA 2023r.

 

Start: 10:00

 

Plac przed Urzędem Miasta Dęblin

 

 

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 30.03.2023r. w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie pod nr tel.: 505 491 974

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 135

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie naszej szkoły: Weronika Dąbrowska z kl. 4 LO, Michalina Jędrys z kl. 8b oraz Franciszek Karpiński z kl. 8c otrzymali stypendia w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2021 – 2023”.

 

Program ten jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, budżetu państwa i budżetu Województwa Lubelskiego, a za jego realizację odpowiedzialny jest Departament Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

 W dniu 27 lutego do biblioteki zawitały dzieci z MP nr 4 w Dęblinie. To było miłe i pełne wrażeń spotkanie dla obu stron.

 

Bibliotekarka przeczytała maluchom książkę pt. „Przedszkole”. Najmłodsi z uwagą słuchali opowieści o pierwszym dniu w przedszkolu bohaterów: Oli i Janka. Przybyłe dzieci zadawały pytania i z zaciekawieniem oglądały kolorowe obrazki w książeczce.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 270

Już w najbliższy piątek (10.03.2023 r.) Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka i Rektor - Komendant Lotniczej Akademii Wojskowej gen. bryg. pil. dr inż. Krzysztof Cur zapraszają na spektakl pt. "Pieśni Miłości i Nienawiści" w wykonaniu Stanisława Górki.

 

Miejsce: Pałac Jabłonowskich - Sala Balowa

Termin: 10 marca 2023 r.

Godzina: 18:00

Wstęp: wolny (liczba miejsc ograniczona 200 osób)

 

Wydarzenie organizowane jest z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet i Mężczyzn.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 244

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się pod patronatem Starosty Ryckiego Dariusza Szczygielskiego i Burmistrz miasta Dęblin Beata Siedlecka.

 

Termin: 23 marca 2023 r.

Godzina: 10:00

Miejsce: Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dęblinie ul. Tysiąclecia 25, Dęblin

 

Organizatorzy konkursu:

Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dęblinie

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Regulamin i kartę zgłoszeń znajdziecie na stronie:

http://www.deblin.naszabiblioteka.com/n,konkurs-poezji-spiewanej-o-poezje-trzeba-dbac-1

 

Ikona docxRegulamin, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [117.37 KB]

Ikona docxKarta zgłoszenia, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [230.60 KB]

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, Powiat, odsłon: 270
Fot. 2LBOT wizyta u kpt. M. Krasnodębskiej

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – święto żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia Polski. Dla Terytorialsów to szczególna data – aż jedenaścioro Niezłomnych Bohaterów to patroni brygad WOT.

 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to dla Terytorialsów bardzo ważna data. Od początku formowania Wojsk Obrony Terytorialnej pewne było, że tradycje jej lokowane będą w Armii Krajowej. AK była formacją ochotniczą o charakterze terytorialnym podobnie, jak dzisiejsze wojska OT.

 

Terytorialsi - jak niegdyś akowcy, a potem Żołnierze Wyklęci - mają bardzo silną motywację do służby i kierują się tymi samymi wartościami – miłością i gotowością do obrony Ojczyzny.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 235
Kadr z filmu: Ant-Man i Osa: Kwantomania

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 3 - 5 marca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 9 marca.

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli.

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 214

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM GOSPODARSTWO WRAZ Z ZABUDOWANIAMI ORAZ ZIEMIĄ ROLNA O Ł...
SPRZEDAM GOSPODARSTWO WRAZ Z ZABUDOWANIAMI ORAZ ZIEMIĄ ROLNA O Ł...
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha. Przedmiotowe działki są położone w Wysokim Kole gmina Gniewoszów powiat Kozienicki.Nieruchomość zabudowana jest domem murownym wraz z budynkami gospoda...
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha. Przedmiotowe działki są położo...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent wsparcia utrzymania usług IT - zdalnie
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Asystent wsparcia utrzymania usług IT - praca zdalna ...
Szczegóły ogłoszenia

Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia

Sadzonki Roślin, Nasiona, Cebulki, Narzędzia - do 70% rabatu
Ogrodniku, potrzebujesz nowych roślin do swojego ogrodu?Zapraszamy do sklepu online, który posiada szeroki wybór roślin.-drzewka...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook