Dzisiaj jest niedziela, 01 października 2023 r., 274 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ul. Rynek 14 w Dęblinie 21.07.2023r. obchodził Jubileusz 30-lecia. Uroczystość odbyła się w Sali Balowej Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie.

 

W wydarzeniu udział wzięli Wiceminister Piotr Bromber Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia, Poseł na Sejm RP Leszek Kowalczyk, Wicestarosta Rycki Monika Kośmińska, Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Maciej Krygrowski, Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Problematyki Socjalnej Patrycja Wojewoda – Sieklicka, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia i Problematyki Socjalnej, Dariusz Cenkiel, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie Anna Żaczek, Dyrektor Muzeum Sił Powietrznych Monika Żmuda, Członkowie Rady Społecznej SPZOZ pracownicy SPZOZ oraz zaproszeni goście.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 590

Dominik Dobrowolski - ekolog i podróżnik, który przez ostatnie 3 lata przeszedł ponad 2500 km i posprzątał całą Polskę, zaprasza do udziału w pierwszej edycji Akcji Czysta Wisła.

 

W 2020 roku ekolog przeszedł i posprzątał plaże od Świnoujścia aż do Piasków na Mierzei Wiślanej, w 2021 wędrował i sprzątał góry od Bieszczadów aż po Sudety, a rok temu połączył góry z Bałtykiem, przemierzył dystans ponad 1000 km szlakiem Wisły, którą sprzątał razem z wolontariuszami.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 377

Miło nam jest przekazać, że do Zespołu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul. Rynek 14 w Dęblinie dołącza lek. dent. Sylwia Jakubicz - stomatolog ze specjalizacją w dziedzinie stomatologii dziecięcej.

 

Lek. dent. Sylwia Jakubicz już od 1.08.2023r. obejmie leczeniem stomatologicznym dorosłych i dzieci.

 

Zapisy odbywają się w rejestracji lub pod numerem telefonu:

 

(81)5065555

(81)8830608

(81)4754745

(81)4754746

 

Autor: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-07-2023 18:32

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki z MBP Filia Masów oraz sympatycy klubu i czytelnicy wybrali się na wspólne zwiedzanie malowniczych terenów gminy Ułęż. Na początek odwiedzili położony na wzgórzu kościół p.w. Wniebowzięcia NMP w Żabiance.

 

Historie tego niesamowitego miejsca kultu religijnego opowiedział ks. Proboszcz Wiesław Nestoruk. Następnie uczestnicy wycieczki zobaczyli niedawno wyremontowany budynek GOK i GBP oraz poznali historię Wzgórza Pięciu Figur, gdzie spoczywają potomkowie rodu Janickich. W GOK, Dębliniaków przywitał Dyrektor, Grzegorz Bajorek.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 359

Nadchodzi fantastyczne wydarzenie dla miłośników rodzinnej zabawy! Już 29-30 lipca bądź z nami na niezapomnianym balu w Magicznych Ogrodach.

 

Wróżki Smużki zaproszą Cię do wspólnego tańca i nauczą jak nadać życiu kolorów. Dosłownie! Zobacz pokazy baniek mydlanych i przeżyj chwile wzruszeń podczas koncertów.

 

Sprawdź, jakie atrakcje czekają jeszcze w tym wyjątkowym parku rozrywki!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 319

Z ogromnym wzruszeniem i wdzięcznością pragniemy najserdeczniej podziękować za Wasze zaangażowanie i wspaniałą akcję zbiórki korków dla Wojtusia. Do akcji dołączyła się społeczność Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie. Gorąco dziękujemy!

 

Wasze bezinteresowne działania przyczyniły się do pomocy Wojtusiowi w jego walce z chorobą, dodając mu otuchy i wsparcia. Dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu udało się zebrać znaczną ilość korków, które po przekazaniu Rodzicom Wojtusia, zostaną przekształcone w środki finansowe niezbędne do Jego leczenia i rehabilitacji.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 306

Ze względu na nasilanie się w okresie wakacyjno-letnim zjawiska kąpieli i korzystania z wody w fontannach miejskich, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ząbkowicach Śląskich przypomina, że fontanny uliczne są elementem architektury miejskiej i służą wyłącznie do celów dekoracyjnych.

 

Woda w fontannach płynie w obiegu zamkniętym, nie podlega nadzorowi organów Inspekcji Sanitarnej, nie nadaje się do picia i kąpieli. Wysokie temperatury oraz czas wakacji może wpływać na chęć korzystania z wody w fontannach, zwłaszcza przez dzieci i młodzież. Woda w fontannach zwykle charakteryzuje się względną przeźroczystością, w związku z czym mylnie i bezzasadnie uważana jest za wodę czystą, co sprzyja nieprawidłowemu wykorzystywaniu tej architektury miejskiej.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 307

Serdecznie zapraszamy całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych na bezpłatne seanse filmowe w dniu 28 lipca 2023 r. na Stadionie Miejskim w Dęblinie.

 

Filmowy wieczór rozpoczniemy zabawą i animacjami dla najmłodszych o godz. 18:30.

 

Będzie także możliwość zakupu przekąsek i napojów. Zabierzcie ze sobą kocyk, dobry humor i znajomych.

 

Kino "pod gołym niebem" to niezapomniana przygoda dla wszystkich.

 

Zapraszamy!

 

 

/Autor: Miejski Dom Kultury w Dęblinie/kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 328

Będzie się działo w weekend 22 i 23.07! Na wyjątkową imprezę zapraszają najdzielniejsi mieszkańcy Magicznych Ogrodów - Krasnoludy! Przyłącz się do nich i baw beztrosko.

 

Ta niepowtarzalna okazja pozwoli Ci odkryć wewnętrzną siłę i nauczyć się sztuki walki pod okiem doświadczonych wojowników.

 

A żeby zabawa była jeszcze lepsza, czeka też promocja -20% online na bilety! Sprawdź, jakie korzyści czekają Cię w tym tematycznym parku rozrywki.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 345

Wakacyjne zajęcia, pod hasłem „Wakacje!!! Gdzie? W bibliotece”, dobiegły końca, a wraz z nimi cykl spotkań w naszej placówce. Z tegorocznych wakacyjnych propozycji, najmłodsi i nie tylko bardzo chętnie korzystali, podczas spędzania wolnego czasu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie.

 

Przez dwa tygodnie, w każdy poniedziałek, środę i piątek , w godzinach 10:00-12:00, oprócz stałej oferty dotyczącej korzystania z księgozbioru,  można było miło i ciekawie spędzić czas na przełamanie wakacyjno-urlopowej nudy.

 

Każde dziecko, w każdym wieku mogło znaleźć coś dla siebie. Zajęcia plastyczne, quizy, zabawy ruchowe oraz spotkania z ciekawymi ludźmi,to propozycje biblioteki, z których korzystały dzieci.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 383

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook