Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r., 27 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

W MBP Filii Wiślana dnia 25 stycznia odbyła się lekcja biblioteczna z udziałem uczniów klasy III Szkoły Podstawowej Nr 5 w Dęblinie.

 

Zajęcia poświęcone były historii powstania książki o przygodach Kubusia Puchatka, w związku z przypadającym właśnie na ten dzień, nieoficjalnie zwanym, Dniem Kubusia Puchatka.

 

Podczas zajęć dzieci rozwiązywały w grupach zagadki dotyczące bohaterów znanej książki i bajki.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 48

W niedzielę 30. stycznia na terenie Dęblina jak co roku będą kwestowali wolontariusze sztabu działającego w Miejskim Domu Kultury.

 

Liczymy na Waszą hojność, dzięki której wspólnie wesprzemy jubileuszowy Finał WOŚP.

 

W tym roku gramy dla okulistyki dziecięcej.

 

Link: Tutaj: WOŚP

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 48

W 2022 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie ( ul. Okólna 19) w każdą pierwszą sobotę miesiąca oraz dodatkowo w drugą sobotę czerwca będzie otwarta dla czytelników w godzinach od 9:00 do 13:00.

 

Zapraszamy.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 51

Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy „Młodzi dla Niepodległej” w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

 

Wernisaż odbędzie się w piątek 28 stycznia 2022 roku o godzinie 12.00.

 

w programie wernisażu:

Wprowadzenie do wystawy wygłosi dr Jacek Magdoń z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie.

 

Od 28 stycznia do 6 marca 2022 w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie będzie prezentowana wystawa „Młodzi dla Niepodległej”, przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie oraz Urząd Marszałkowski w Rzeszowie.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 65

Dobra informacja na początku roku. Miasto Dęblin przystąpiło do organizacji kolejnej już X edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.


Obecnie trwają prace organizacyjne związane np. z:

 

- planowaniem trasy

- uzyskanie wszystkich pozwoleń

- współorganizacją

- przygotowaniem pakietów startowych.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 121

Ależ to będzie świetny wieczór dla wszystkich miłośników dobrej gry aktorskiej i nieszablonowych komedii. Już 17 marca, w Kozienickim Domu Kultury zobaczymy spektakl teatralny „Niemy Kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W rolach głównych: Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski. Sprzedaż biletów rusza 26 stycznia.

 

– „Niemy Kelner” to groteskowa komedia sensacyjna; thriller autorstwa brytyjskiego mistrza teatru absurdu i noblisty Harolda Pintera. To historia dwóch co najmniej dziwnych gangsterów, którzy trafiają do równie dziwnego hotelu, gdzie czekają na dochodzące do nich z zewnątrz polecenia. W międzyczasie mierzą się ze wzrastającym w nich niepokojem i prowadzą kapitalne dialogi – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 78

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny zaprasza 29 kwietnia 2022 roku na prawdziwą i pełną magii rodzinną majówkę!

 

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na18 hektarach ogród. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 71

Początek nowego roku zaowocował sukcesem dla uczniów ZSO w Dęblinie. Uczniowie naszej szkoły zostali beneficjentami tegorocznej edycji programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych”.

 

Program realizowany jest przez Województwo Lubelskie w oparciu o projekt pozakonkursowy „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2021 - 2023” w ramach 12. Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.2 KSZTAŁCENIE OGÓLNE, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 4 kwietnia rusza tegoroczna kwalifikacja wojskowa. Już teraz warto zapisać tę datę w kalendarzu jako pierwszy - formalny krok do wstąpienia w szeregi WOT.

 

Tegoroczna kwalifikacja wojskowa rozpocznie się 4 kwietnia i potrwa do 8 lipca obejmując blisko 300 tys. młodych Polaków. W tym roku obowiązek stawienia się przed powiatowymi komisjami lekarskimi mają 19-latkowie, czyli osoby urodzone w 2003 roku.

 

Wezwanie otrzymają także urodzeni w latach 1998-2002, którym do tej pory nie została określona kategoria zdolności do czynnej służby wojskowej.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 182

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 21 – 23 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 27 stycznia. 

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli. 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 117

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Grafik - Przemyśl lub zdalnie
Praca wśród zdolnych i pełnych pomysłów ludzi. Poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeś...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka angielskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności
Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Tłumacz języka angielskiego praca zdalna ...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka niemieckiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych.Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednymz...
Szczegóły ogłoszenia

Farmasi - Praca Stała Lub Zajęcie Dodatkowe
Odkryj fascynujący świat Farmasi!Dołącz do nas i zostań partnerem Farmasi!Kupuj kosmetyki, suplementy, środki czystości dla sieb...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna
Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego praca zdalnaPodstawowe obowiązki:• prowadzenie kalendarza (2 osób)• raport...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook