Dzisiaj jest wtorek, 05 marca 2024 r., 65 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W środę, 12 października, społeczność szkoły wzięła udział w rejestracji potencjalnych dawców szpiku. 24 osoby zarejestrowało się w bazie Fundacji DKMS Polska. Każda zarejestrowana osoba to szansa na nowe życie dla osób chorych na białaczkę i inne choroby krwi, potrzebujących przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego. Akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku była poprzedzona kampanią informacyjną na ten temat.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2343

Już dziesiąty raz uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami Małgorzatą Radomską i Jackiem Rayskim wyruszyli na Rajd Patrona czyli kilkudniową rowerową wyprawę szlakiem miejsc pamięci narodowej poświęconych patronowi szkoły generałowi Franciszkowi Kleebergowi, jego żołnierzom oraz o wszystkim, którzy walczyli o obronę i wyzwolenie Ojczyzny. Tym razem wyjątkowo nacisk nie był położony na wojnę obronną 1939 roku, choć ślady kampanii wrześniowej można było spotkać na trasie Rajdu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2488
Źródło: WSOSP

W dniach 14 - 15 września br., Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych organizuje - IV edycję „Lotniczych Warsztatów Młodzieżowych – Dęblin 2016”. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów klas „mundurowych” ze szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego oraz uczniów szkół współpracujących z Uczelnią.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2205

Pierwszy dzwonek już za uczniami. Oznacza to powrót do szkolnych ławek, spotkanie z dawno nie widzianymi kolegami i koleżankami oraz sprawdziany, klasówki, testy. Po prostu nauka. Niektóre z dzieci w murach szkoły stawiają pierwsze kroki, inne już znają szkolne ławki od jakiegoś czasu. Nasza redakcja odwiedziła tego dnia ZSO w Dęblinie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2568

W czwartek 1 września uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny, niektórzy z nich dzwonek usłyszą po raz pierwszy. Jak co roku dzieci do szkoły będą potrzebować zeszytów, książek, kredek, ubrań i wielu innych potrzebnych przedmiotów do nauki. Rok w rok rodzice mocno naruszają domowy budżet, aby pociechę wyprawić do szkoły. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2183

W ramach projektu „Kino w bibliotece” Miejska Biblioteka Publiczna przystąpiła do realizacji cyklu zajęć profilaktycznych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Na zajęcia zaproszono uczniów klas gimnazjalnych  z Zespołu Szkół Nr 3 w Dęblinie. W części zajęć udział wzięła również młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1   w Dęblinie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 3553

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" Filia Rycice Miejskiej Biblioteki Publicznej we współpracy z Miejskim Przedszkolem  nr 3 zorganizowała spotkania czytelnicze i akcję głośnego czytania dla dzieci z przedszkola.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2955

We wtorek 12 kwietnia przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie odwiedziła pani Milena z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie. Pani bibliotekarka czytała dzieciom opowiadania o ich ulubionych bohaterach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2254
Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Dęblinie

W poniedziałek 18 kwietnia o godz. 9.00 rozpoczęła się pierwsza część egzaminu dla gimnazjalistów, w której trzecioklasiści zmierzyli się z historią i WOS-em. Druga część rozpoczęła się o 11.00 egzaminem z języka polskiego. Egzaminy będą trwać przez trzy kolejne dni. W Dęblinie, w trzech szkołach, do tego ważnego testu podchodzi niemal 200 uczniów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2496

W związku z programem "Zgaś ryzyko" Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rykach przeprowadziła spotkania edukacyjne z młodzieżą szkolną. Spotkania zostały przeprowadzone w placówkach oświatowych z terenu powiatu tj. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Rykach oraz w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rykach. W spotkaniu wzięło udział 141 osób.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , odsłon: 2354

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Zdrowy piec kaflowy z widokiem ognia.
Prawdziwy piec kaflowy (nowej generacji) z widocznym ogniem nie wysusza-jak kominek-powietrza, nie osłabia odporności, nie alerg...
Szczegóły ogłoszenia

Naprawa przedsionki camping szycie parasole altany pokrycia łodzie cabrio
Naprawiamy przedsionki do przyczep campingowych, Szyjemy oraz naprawiamy parasole piwne , pawilony oraz altanki ogrodowe ...
Szczegóły ogłoszenia

Barmanka i Kucharka Maciejowice
Zatrudnię do pracy osoby na stanowisko barmanki oraz osoby na stanowisko barmanki-kelnerki do lokalu gastronomicznego w Maciejow...
Szczegóły ogłoszenia

Romantyczny wypad we dwoje - relaks dla duszy i ciała w Mazurskim SPA
Mamy propozycję na niezwykłe chwile spędzone z ukochaną osobą, które będą zapamiętane na długo. Pragniemy stworzyć wyjątkowy nas...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook