Dzisiaj jest środa, 22 marca 2023 r., 81 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Od 14.11 do 25.11.2022r. w lokalu MBP Filii Wiślana można było oglądać wystawę Stanisław Moniuszko (1819-1872) – natchniony duchem polskich pieśni ludowych, która prezentuje biografię kompozytora oraz genezę i losy jego dzieł.

 

Dzięki oryginalnym plakatom, fotosom, programom i strojom z polskich oper i teatrów można było prześledzić historię  inscenizacji oper Moniuszki – od czasów powojennych po współczesne – i wejść w ich niepowtarzalny klimat.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 348

28 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia.

 

Z tej okazji przybyły do nas dzieci z zaprzyjaźnionego Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie.

 

Przedszkolaki radosne i uśmiechnięte przyszły do biblioteki wraz ze swoimi ukochanymi przytulankami, o których bardzo ciekawie opowiadały.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 356

Okazją do spotkania z dziećmi z Miejskiego Przedszkola Nr. 3 gr. IV „Sówki”, był obchodzony na całym Świecie „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”. Przedszkolaki odwiedziły MBP Filia Rycice dnia 25 listopada, dokładnie w dniu Święta.

 

Najpierw – oglądając prezentację multimedialną – dzieci zapoznały się z historią powstania tej sympatycznej maskotki, poznały różne gatunki niedźwiedzi oraz jakich bajek stały się bohaterami. Okazało się, że wszyscy doskonale znają tych bohaterów.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 277

Uczniowie ZSZ nr 1 przystąpili do III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie".

 

Wydarzenie odbyło się 28 października 2022r. podczas przerwy śródlekcyjnej o godzinie 9.40. Realizowane było w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnychoraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 604

Zapraszamy Serdecznie na Miejskie Uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

 

 

Miasto Dęblin Pozytywnie

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 825

"Kiedy mnie już nie będzie".

 

 

Termin: 10.11.2022,

godzina: 17:30,

miejsce: Miejski Dom Kultury w Dęblinie - Galeria nad Wisłą.

Zapraszamy.

 

 

Miasto Dęblin Pozytywnie

 kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 05-11-2022 08:15

Zapraszamy na spotkanie Autorskie z Panią Ewą Kossalą z cyklu Bliżej historii - z okazji 1050 rocznicy Bitwy pod Cedynią.

 

Promocja książki "Czas Bogini" z trylogii "Słowiański Szlak"

 

  • I termin: 21.11.2022 r. (poniedziałek)

godz. 17:00,

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie , ul. Lotników Polskich 1

 

  • II termin: 22.11.2022 r. (wtorek)

godz. 12:00,

Klub 1 Batalionu Drogowo - Mostowego w Dęblinie,

ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" 36

 

 

 

 

Miasto Dęblin Pozytywnie

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 04-11-2022 16:04

W czwartek,  20 października, odbył się w MDK Dęblin Turniej Jednego Wiersza (forma konkursowa), który był zwieńczeniem dwudniowych Warsztatów Poetyckich (18-19.10.2022) "Przystań Wisła.

 

Między wierszami a brzegiem Wisły", skierowanych do młodzieży od 14 do 18 r.ż. oraz dorosłych. Warsztaty prowadzili uznani poeci: Izabela Zubko i Maciej Filipek.


W jury konkursowym Turnieju Jednego Wiersza zasiedli: Izabela Zubko (przewodnicząca), Maciej Filipek,  Michał Pastuszak. kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 515

22 października 2022 r. odbędą się w Dęblinie I Dęblińskie obchody wspomnienia świętego Jana Pawła II, papieża, na które zapraszają organizatorzy: Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Miejski Dom Kultury w Dęblinie, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 721

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej organizują I Dęblińskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 749

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook