Dzisiaj jest czwartek, 07 grudnia 2023 r., 341 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniach 9 - 11 czerwca mieszkańcy Dęblina obchodzili święto swojego miasta.

 

Przez trzy dni minionego weekendu już od rana mieszkańcy do wyboru mieli wiele atrakcji.

 

Od tworzenia modeli po turnieje sportowe, mecze, zwiedzanie do koncertów. W sobotę wieczorem Dęblinem rządziły gwiazdy na scenie. 

 

Były występy zespołów i solistów z MDK w Dęblinie, zespół Suma Pragnień, Enclose oraz gwiazda wieczoru Ania Karwan, która swoim koncertem zakończyła sobotni wieczór.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 1725
Fot. Jakub Pecio

W sobotę 10 czerwca mieszkańcy osiedla Stawy wraz z przewodniczącym Zarządu Osiedla Andrzejem Czarneckim zorganizowali dla swoich najmłodszych mieszkańców i gości Dzień Dziecka. 

 

Dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchańców, przejażdżki bryczką, autem terenowym, ciągnikiem siodłowym (TIRem) i wielu innych atrakcji. 

 

Organizatorzy osiedla przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji. Humor dopisywał wszystkim mieszkańcom osiedla. Pogoda też dopisała.

 

Na festynie było widać ogromne zaangażowanie mieszańców, którzy pokazali swoją pomysłowość i chęć pozytywnych zmian, dzięki pomocy sponsorom, a także przychylności władz miasta. 

 

Impreza na osiedlu się udała. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2099

W Dęblinie 11 czerwca 2023 r. (w niedzielę) w ramach Dni Dęblina 2023 i XII Dęblińskich Dni Zrównoważonego Transportu, odbędzie się XLII Rajd Przyjaciół Dęblina, na który zapraszają Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego i Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Kultura, odsłon: 964
Nadesłane: Krzysztof Karbowski

W Dęblinie 11 czerwca 2023 r. (w niedzielę) w ramach Dni Dęblina 2023 i XII Dęblińskich Dni Zrównoważonego Transportu, odbędzie się XII Dębliński Rajd Rowerowy na Bursztynowym Szlaku „Greenways”, na który zapraszają Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Kultura, odsłon: 1009
Fot. Dęblin24/MK

Tegoroczne Skrzydlate Juwenalia odbyły się 1 czerwca. Występy rozpoczęły się już od godziny 18.00, a o godzinie 20.00 klucz do Miasta Dęblin przekazał Maciej Krygrowski przewodniczący Rady Miasta. 

 

Na scenie królował rock, hip-hop i pop. W tym roku mogliśmy zaszaleć przy muzyce zespołu Video, Pejota, rapera WacToja, ReTo i Kwazziego. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 870

Plakat ze szczegółowym harmonogramem Dni Dęblina 2023.


9-11 czerwca 2023, najbardziej odlotowe miasto w Polsce - DĘBLIN, będzie obchodzić swoje święto.

 

Już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy! Przed nami moc atrakcji.


Do zobaczenia na Stadionie Miejskim w Dęblinie!

Serdecznie zapraszamy:
Miejski Dom Kultury w Dęblinie
JJ Eventowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Miasto Dęblin Pozytywnie

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 1481

W czwartek 1 czerwca br. na Stadionie Miejskim w Dęblinie o godz.18:00 odbędą się Skrzydlate Juwenalia, na które zaprasza Samorząd Studentów Lotniczej Akademii Wojskowej. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 1253

Ania Karwan zwyciężczyni konkursu Premiery 56 Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Przebój „Słucham Cię w radiu co tydzień” przyniósł Artystce aż trzy nagrody - za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury w konkursie „Premiery”.

 

W 2020 roku utwór uzyskał również status podwójnej platynowej płyty. Debiutancka płyta Ani ukazała się 15 lutego 2019r. dając fanom Artystki też takie przeboje, jak „Głupcy” który pokrył się platyną, czy „Czarny Świt” uhonorowany złotą płytą.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 1088

W dniu 19 maja 2023r. o godz. 10:00 w Centrum Pomocy Humanitarnej PCK w Lublinie odbył się III etap XXX Olimpiady Zdrowia PCK, do którego zakwalifikował się uczeń dęblińskiej szkoły, klasy 8c - Franciszek Karpiński.

 

Celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie, promocja nawyków zdrowego odżywiania, ruchu i higieny oraz dbania o środowisko naturalne poprzez

  1. kształtowanie wśród uczniów postaw i zachowań prozdrowotnych i proekologicznych,

  2. pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie i środowisko naturalne,

  3. inicjowanie i realizowanie przez młodzież działań promujących zdrowie oraz dbałość o środowisko naturalne w środowisku szkolnym i lokalnym.

     kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 483

W dniu 18 maja br. na terenie 1. BDM rozpoczął się XII Ogólnopolski Zlot Drużyn ZHP i Nieprzetartego Szlaku "Per Aspera Ad Astra"(przez trudy do gwiazd).

 

Harcerze zebrali się o godz. 18:00 na wspólnym apelu, na którym zgłosili stan i gotowość swoich drużyn. Ponadto specjalne odznaczenia otrzymali Druhowie Cezary Pyrka i Paweł Maraszek.

 

Na uroczystości stawiły się; Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka i Naczelnik Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu Agnieszka Pietruszewska.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 926

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook