Dzisiaj jest środa, 22 marca 2023 r., 81 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Parafia Rzymskokatolicka pw .Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka "Orlika", Dęblińskie Koło Ligi Mirskiej i Rzecznej organizują w dniu 16 października (niedziela) Dęblińskie Obchody XXII Dnia Papieża Jana Pawła II pod ogólnopolskim hasłem "Blask Prawdy"

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 884
fot. Źródło Pixabay.com / Katzenfee50

W dniach 18.10 - 20.10 odbędą się Warsztaty poetyckie zakończone Turniejem Jednego Wiersza. 

 

 

Głównym celem konkursu jest aktywizacja poetów skupionych w powiecie ryckim i okolicach. 

 

Turniej Jednego Wiersza będzie miał formę konkursową, podczas którego powołane przez organizatora jury wybierze najlepsze utwory w dwóch kategoriach wiekowych:

 

- kategoria I: młodzież w wieku od 14 do 18 roku życia,

- kategoria II: dorośli powyżej 18 roku życia.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 599

W czwartek, 29 września 2022 Zespół Wokalny Jesienna Róża z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie razem z opiekunem i instruktorem Ewą Rząsa wystąpił na scenie Kozienickiego Domu Kultury podczas XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Biesiadnej w Kozienicach.

 

Ostatecznie Jesienna Róża wyjechała z Kozienic z pucharem i upominkami.

 

W wyjeździe i występach grupie towarzyszyła również dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, Monika Żmuda.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 688

W roku 250. rocznicy Pierwszego Rozbioru Polski i 83. rocznicy zbrojnej napaści sowieckiej na Polskę, oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armi Krajowej, Dęblińskie Koło Ligii Morskiej i Rzecznej przy udziale Parafii pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie organizują: 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 512

Zapraszamy na potańcówkę osiedlową! W programie zabawy animacyjne, darmowe lody, konkursy z nagrodami, grill i wiele innych atrakcji! 

 

Dziupla - Lotnisko!

 

Wstęp wolny! 

 kategoria: Aktualności,Top, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 720

Już jutro (16.09 piątek) o godz. 10:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie przy ul. Okólnej 19, odbędzie się Narodowe Czytanie "Ballady i Romanse" Adama Mickiewicza. 

 

Zapraszamy do słuchania!

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 596

W 230. rocznicę sformowania 15 Regimentu Pieszego Koronnego i 83. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej im. Majora Bernaciaka "Orlika" w Rykach im. Augusta Sochackiego, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej zapraszają w dniu 4 września 2022 roku /niedziela/ na OBCHODY ŚWIĘTA 15 PUŁKU PIECHOTY „WILKÓW” I 15 PUŁKU PIECHOTY „WILKÓW” ARMII KRAJOWEJ. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 634

Miłośników historii i techniki lotniczej zapraszamy do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie na moderowane spotkania przy eksponatach pt. „Spotkania z historią”.

 

Spotkanie odbędzie się 15 sierpnia 2022 r. w poniedziałek w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, ul. Lotników Polskich 1

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 1044

W minioną niedzielę 17 lipca w kościele pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie odbył się III koncert organowy w ramach VIII Międzynarodowych Spotkań z Muzyką Organową.

 

Tego dnia na dęblińskich organach wystąpił Łukasz Romanek, grając przepiękny koncert. Zebrana publiczność podziękowała artyście gromkimi brawami.

 

Nie było to jednak ostatnie spotkanie z muzyką organową w tym roku. Następne dwa koncerty odbędą się 24 i 31 lipca o godz. 18:00 w kościele pw. Piusa V Papieża w Dęblinie. Już w następną niedzielę będziemy mogli posłuchać Ukraińskiej organistki Veroniki Struck, która pochodzi z Odessy. Zaś 31 lipca podczas ostatniego spotkania zagra dla nas Jerzy Kukla.kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 843

Tegoroczne zajęcia wakacyjne w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie, które odbywały się pod hasłem „Wakacyjne hece w bibliotece” miały na celu rozbudzanie oraz rozwijanie wyobraźni dzieci w nich uczestniczących.

Dzięki przygotowanym propozycjom dzieci, spędzające wakacje w naszym mieście, mogły wypełnić swój wolny czas twórczą i jednocześnie przyjemną i wesołą zabawą.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 580

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook