Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 r., 84 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 17-19.03 oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 23.03

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, KINO SYBILLA PUŁAWY, Aktualności, dodano: 14-03-2023 16:50, odsłon: 125)

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami i w związku z tym dnia 10.03.2023 r. w MBP Filia Rycice odbyła się lekcja biblioteczna na temat „Wiosna i jej zwiastuny”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy II z Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dęblinie.

 

Uczestnicy z dużym zainteresowaniem obejrzeli prezentację na temat wiosny, z której dowiedzieli się jak zrobić „Dziennik pogody”, zapoznali się w ludowymi przysłowiami, dowiedzieli się, jakie ptaki do nas przylatują oraz opowiadali o swoich obserwacjach.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 14-03-2023 15:38, odsłon: 147)

W miniony piątek 10 marca w Sali Balowej Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie, z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, odbył się spektakl pt. "Pieśni Miłości i Nienawiści", który oparty jest na piosenkach, tekstach i wierszach Leonarda Cohena. Spektakl w adaptacji i reżyserii Sławomira Gaudyna, zaś za aranżację muzyczną odpowiada Andrzej Perkman.

 

Spektakl przedstawił dobrze nam zanany i lubiany; polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pedagog, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany, profesor sztuk teatralnych, a przede wszystkim rodowity "dębliniak": Stanisław Górka.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 14-03-2023 14:27, odsłon: 242)

8 maca w Międzynarodowym Dniu Kobiet w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbyło się niecodzienne wydarzenie. Grupa absolwentów szkoły, zachęcona pomysłem pani Małgorzaty Radomskiej, wystąpiła wieczorową porą przed zgromadzoną w szkolnej auli publicznością, prezentując wybrane przez siebie piosenki o kobietach i dla kobiet z racji ich święta. 

 

Wśród wykonawców, którzy wcielili się w role wokalistów lub/i instrumentalistów, znaleźli się Patrycja Sokołowska (wokal), Marcin Agacki (wokal), Tomasz Jaśkowski (wokal), Tomasz Mikusek (wokal i gitara elektryczna), Patryk Mokijewski (perkusja), Michał Pastuszak (wokal, pianino i gitara akustyczna), Jacek Rayski (wokal i gitara akustyczna) oraz Sławomir Sępioł (wokal i gitara akustyczna). Powyższy skład uzupełniał brat Patryka Daniel Mokijewski (gitara basowa).

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 14-03-2023 13:19, odsłon: 263)

W dniu 10.03.2023r. o godzinie 17:00 w Miejski Dom Kultury w Dęblinie miało miejsce rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego Dęblińskie Zdjęcie Roku 2022 - "Portret Nieoczywisty", połączone z wernisażem wystawy pokonkursowej.

 

Konkurs tradycyjnie odbył się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Dęblin Beata Siedlecka.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 14-03-2023 12:15, odsłon: 421)

Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 oferuje wsparcie lubelskich firm niemal na każdym etapie ich rozwoju.

 

Począwszy od prowadzenia prac badawczych i wdrażania innowacyjnych pomysłów po inwestycje w OZE i promocję przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych. Zapraszamy do przeglądu działań wdrażanych przez LAWP w 2023 r.! 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 13-03-2023 18:54, odsłon: 130)

W miniony piątek wczesnym porankiem, pomimo chłodnej pogody opróżniono kolejny raz nasze dęblińskie serce na plastikowe nakrętki. To serce zostanie przekazane na rzecz Jasia Krawca.

 

Dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu własnym oraz Jasia Krawiec i jego rodziców. 

 

Dziękujemy po raz kolejny panu Mariuszowi Pietruszewskiemu właścicielowi lokalnej firmy Maler Hurtownia Farb i Lakierów za nieustającą pomoc w opróżnianiu naszego miejskiego serduszka.

 

Zapraszamy do zgłaszania potrzebujących pod numerem telefonu 81-883-01-58 w godzinach pracy Urzędu Miasta Dęblin.

 

Akcje prowadzi:

Miasto Dęblin 

 

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 07-03-2023 16:44)

W dniach od 20 do 27 lutego 2023 r. miał miejsce w ZSO w Dęblinie tydzień ortograficzny „Z ortografią na TY”, nawiązujący do obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego (21 lutego).

 

Wówczas to uczniowie liceum i szkoły podstawowej mogli w przyjemny sposób poszerzyć swoją wiedzę ortograficzną. Atrakcji było naprawdę mnóstwo i z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

 

Specjalnie z tej okazji drzwi pracowni zostały przyozdobione oryginalnymi plakatami, zawierającymi trudności ortograficzne z danej dziedziny wiedzy, zaś na korytarzu widniała gazetka z ortograficznymi wierszykami.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 07-03-2023 13:25, odsłon: 216)

W dniu 06.03.2023 roku w Szkole Podstawowej nr 4 zostało zorganizowane spotkanie z zakresu profilaktyki uzależnień adresowane do uczniów z klas VI – VIII.   

 

Projekt NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA był spotkaniem młodzieży z dwoma raperami - RYMcerze.  

 

Podczas spotkania z uczniami dwaj przyjaciele Łukasz Bęś ( pseud. Bęsiu) i Jonatan Blank ( pseud. DJ Yonas) językiem młodzieży przekazali uczniom profilaktykę uzależnień na podstawie:

- własnych doświadczeń życiowych walki z nałogami,
- HIP- hopowej muzyki - trafiającej do uczniów,
- przesłania NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA i życia z wartościami.   Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 07-03-2023 12:15, odsłon: 267)

,,STRAŻACY CHRONIĄ LASY - LASY CHRONIĄ KLIMAT! JESTEM ODPOWIEDZIALNY Z NATURY , CZUJĘ KLIMAT"

 

Po raz kolejny Maja Nosal z grupy ,,Tygryski" Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie zajęła I miejsce i otrzymała nagrodę z rąk Starosty Ryckiego - pana Dariusza Szczygielskiego i będzie reprezentować przedszkole na szczeblu wojewódzkim.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 07-03-2023 08:04, odsłon: 190)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook