Dzisiaj jest niedziela, 28 maja 2023 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniu dzisiejszym wczesnym porankiem pracownicy Urzędu Miasta Dęblin; Pani Ola i Pan Tomek opróżnili kolejny raz nasze dęblińskie serce oraz spakowali plastikowe nakrętki, tak aby były gotowe do odbioru.

 

To serce zostanie przekazane na rzecz Jasia Krawca na którego zbieraliśmy nakrętki od 1 stycznia do końca marca br.

 

Dziękujemy, wszystkim darczyńcom w imieniu własnym oraz Jaś Krawiec - pomóż mi zacząć chodzić i jego rodziców. Jesteście wspaniali.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 03-04-2023 19:34, odsłon: 200)

Podczas rozgrywanego we wczorajsze (2.04.23 r.) południe meczu derbowego MKS Czarni 1947 Dęblin przeciwko LKS Mazowsze Stężyca lepsi okazali się podopieczni trenera Adamskiego wygrywając 2:0. Był to mecz 15 kolejki sezonu 22/23.

 

Mazowsze Stężyca 0:2 (0:2) Czarni 1947 Dęblin

Bramki zdobyli:

Wiktor Potyra

Marcin Olender

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, dodano: 03-04-2023 19:26, odsłon: 374)

W dniu 30 marca br. podczas LXXV Sesji Rady Miasta Dęblin wręczone zostały stypendia sportowe Burmistrza Miasta Dęblin dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie ogólnopolskim i międzynarodowym za rok 2022.

Do Ratusza Miejskiego wpłynęło osiem wniosków z czego siedem zostało rozpatrzonych pozytywnie.

 

Jeden wniosek został odrzucony ze względów formalnych.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Edukacja , Miasto Dęblin, dodano: 01-04-2023 16:54, odsłon: 346)

W dniu 22 marca w progach Liceum Ogólnokształcącego  goszczono uczniów klas ósmych z Dęblina i sąsiednich miejscowości. Przybyłych ósmoklasistów powitała dyrektor ZSO – Joanna Pardo.

 

Goście zapoznali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024. Zapraszamy tradycyjnie do klas pierwszych o profilach: biznesowym, dziennikarskim, politechnicznym i przyrodniczym.

 

We wszystkich klasach realizujemy rozszerzenie z języka angielskiego, zaś jako drugi język nowożytny uczniowie mogą wybrać rosyjski lub niemiecki. Informacje dotyczące rekrutacji kandydaci mogą znaleźć na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 01-04-2023 15:39, odsłon: 266)

Marzec to miesiąc przegotowań do egzaminów zawodowych dla klas trzecich. Uczniowie klas informatycznych już odczuwają tą presję.

 

W klasie 3Ti znalazła się grupa 10 osób, do której należeli: Yelizaveta Bilkina, Bartosz Bociarski, Kacper Cesarczyk, Wiktor Filiks, Wiktor Gąska, Karol Głodek, Artem Habdrakhmanov, Pavlo Denysenko, Jakub Kowalewski i Wojciech Dąbrowski.

 

Chcieli oni dodatkowo dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą baz danych, biorąc udział w warsztatach realizowanych przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyczną w ramach Młodzieżowej Akademii IT.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 31-03-2023 18:35, odsłon: 269)

27 marca w MBP Filii Wiślana odbył się Wieczór Poezji pod hasłem ”Nic dwa razy się nie zdarza”. Był on poświęcony Wisławie Szymborskiej, która gdyby żyła, to w tym roku obchodziłaby 100 rocznicę urodzin. Z tej właśnie okazji senat RP ogłosił rok 2023 Rokiem Wisławy Szymborskiej.

 

Podczas wieczoru wiersze polskiej poetki i eseistki wykonali:

  • Rafał Nawrotek – Atlantyda

  • Kamil Grabowski – Urodziny

  • Katarzyna Siwek – Chmury

  • Maciej Leśko – Nagrobek

  • Monika Chylińska – Woda

  • Małgorzata Furtak – Ludzie na wodzie

     Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 31-03-2023 16:29, odsłon: 255)

Gotowi na Kiermasz Wielkanocny 2023?

 

 

Zapraszamy już jutro w sobotę 1 kwietnia 2023 r. godz. 10.00

 

Plac przed Urzędem Miasta Dęblin.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 31-03-2023 15:29, odsłon: 258)

Tegoroczna edycja dęblińskiej EDK 2023 rozpocznie się jak co roku, w piątek przed Niedziela Palmową tj. 31.03.2023r. Rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18:00. Następnie po mszy każdy wyrusza indywidualnie w swoją Ekstremalną Drogę Krzyżową.

 

Rejestracja odbywa się tylko i wyłącznie poprzez formularz rejestracyjny dostepny na stronie edk.org.pl

 

EDK to doświadczenie osobiste. Nie jest to forma zorganizowana - każdy odpowiada sam za siebie i swoje bezpieczeństwo. NIE JEST TO PIELGRZYMKA CZY NOCNA PRZYGODA. Można iść samemu, lecz można również wybrać się w dwie lub kilka osób. Należy jednak wtedy umówić się i pamiętać, że w trakcie drogi panuje zasada milczenia.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.edk.org.pl oraz na fanpagu FB "Eksremalna Droga Krzyżowa Dęblin". Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 30-03-2023 06:32, odsłon: 392)

Wróćmy jeszcze raz do tego nie lada wyczynu. W dniu 18 marca trwale wpisuje się w historię klubu Nadwiślańska Grupa Open Water & Swimming – Z łabędziem pływać oraz Polskiego środowiska pływaków zimowych.

 

Tego dnia Piotr Świtaj wraz z zabezpieczającym go Teamem w ramach projektu Vistula Winter Challenge - STOP utonięciom, pokonał Wisłą wpław w letnim stroju pływackim, przy temperaturze wody 6,7°C, odcinek z Dęblina do Stężycy o długości 3,6 km.

 

Łączny czas płynięcia to ponad 38 minut. Był to pierwszy w Polsce, tak długi przepływ dziką rzeką zimą.(Być może też na świecie)Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, dodano: 29-03-2023 17:33, odsłon: 462)

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Dęblinie zgłosił się do Wojewódzkiego Konkursu pn. „Ekopracownia – zielone serce szkoły”, którego organizatorem jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

 

Cel Konkursu to podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej, upowszechnianie wiedzy, aktywizacja społeczna, budowanie społeczeństwa obywatelskiego i kształtowanie postaw proekologicznych dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie tematyki: zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz odnawialnych źródeł energii, natomiast nagrodą jest utworzenie i wyposażenie ekopracowni/sal edukacyjnych: przyrodniczych lub dotyczących odnawialnych źródeł energii, wraz ze zrealizowaniem programu edukacyjnego.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 29-03-2023 15:28, odsłon: 199)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook