Dzisiaj jest wtorek, 09 sierpnia 2022 r., 221 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniu 7 czerwca w ogrodzie Miejskiego Żłobka "Raj Malucha" na os. Lotnisko, odbyło się Święto Rodziny.

 

Piknik oficjalnie otworzyła o godzinie 16.00 Dyrektor MŻ Krystyna Mączka, witając dzieci wraz z rodzicami oraz przybyłych gości.

 

Piknik odwiedzili również przedstawiciele władz samorządowych Miasta Dęblin w osobach: burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Agnieszka Chlaściak - Pietruszewska, inspektor ds. Promocji Miasta Dęblin Kamil Krypski, radna Rady Miasta Dęblin Edyta Papis, radna Rady Miasta Dęblin Maria Cydejko, wiceprzewodniczący radny Rady Miasta Dęblin Mieczysław Grobel, przewodnicząca Zarządu Os. Lotnisko Halina Twardowska. Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 09-06-2022 15:33, odsłon: 415)

W najbliższy piątek (10.06.2022r.) o godzinie 18:00 zespół MKS Czarni 1947 Dęblin rozegra przedostatnie ligowe spotkanie. Tym razem rywalem będzie GTS Zawisza Garbów ‼ Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Garbowie.

 

Spotkanie początkowo było zaplanowane na niedzielę, jednakże na prośbę gospodarzy Czarni zgodzili się zagrać w piątek.

 

Podczas spotkania w Dęblinie lepszy okazał się nasz zespół pokonując Zawiszę 3-1!Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, dodano: 09-06-2022 14:29, odsłon: 217)

Wszystkie kwiaty mają swój kalendarz kwitnienia. W Magicznych Ogrodach już czarowały tulipany, lilaki, kolkwicje, kaliny i czosnek. Teraz pora na piękny kwiat, który nosi wiele nazw – majówka lub róża bez kolców. Kilkaset sztuk piwonii będzie teraz zachwycać gości do przełomu czerwca i lipca.

 

Magiczne Ogrody Janowiec to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Leży w pobliżu malowniczego Kazimierza i Janowca, nad którym unosi się jeden z największych zamków dawnej Polski. Na 18 hektarach rośnie tu milion drzew, krzewów i kwiatów. Wśród nich absolutnie wyjątkowe tulipany. Oprócz tulipanów, które kwitną mniej więcej do połowy maja, czarują tu piwonie, róże Kordesa, budleje, lawenda, hortensje czy fiołki. Rosną tu też rośliny miododajne, jak budleje czy perowskia łobodolistna. Podczas spaceru można się natknąć na pergole.

 

Kiedy spaceruje się wśród tych pięknych kwiatów i czuje ich zapach, można zbliżyć się do tajemnicy tego miejsca, poczuć, że to baśń nas wciąga.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 08-06-2022 15:11, odsłon: 171)

IKEA zwraca się do wszystkich klientów, którzy nabyli kawiarki na płytę kuchenną METALLISK o pojemności 0,4 l z zaworem bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej, oznaczone datami pomiędzy 2040 i 2204 (rok tydzień), z prośbą o zaprzestanie używania tego produktu i kontakt z marką w celu otrzymania zwrotu pieniędzy.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 08-06-2022 15:00, odsłon: 278)

Już dziś 8 czerwca zapraszamy na Spektakl pod nazwą "One i My", który odbędzie się w Miejski Dom Kultury w Dęblinie o godzinie 18:00. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 08-06-2022 12:14, odsłon: 205)

W dniu 3 czerwca w Miejski Dom Kultury w Dęblinie odbył się XXVI Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej przeznaczony dla uczniów dęblińskich Szkół Podstawowych.

 

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Monika Żmuda serdecznie powitała wszystkich uczestników, nauczycieli, opiekunów i gości, po czym rozpoczął się konkurs.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 07-06-2022 19:28, odsłon: 204)

W sobotę 18 czerwca targowisko przy ul. 15 Pułku będzie  nieczynne! 

 

Handel dla zainteresowanych w tym dniu odbywać się będzie na targowisku "Mój Rynek" przy ul. Niepodległości.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 07-06-2022 18:07, odsłon: 210)

Przedstawiamy kolejnego artystę, który wystąpi przed nami na „Dniach Dęblina 2022”.

 

Mohamed Farag, egipski reżyser teatralny i choreograf, zaprezentuje taniec solo pt. "Miłość i pokój.


Z ziemi cywilizacji egipskiej do ziemi polskiej." Technika tańca to „Taniec Współczesny i Taniec Egipski Faraoński".

 

- Pobyt w Dęblinie i małżeństwo z córką rodziny Rayskich sprawiły, że pokochałem to miasto i całą Polskę zaprojektowałem ten taniec specjalnie na „Dni Dęblina 2022". - Mohamed.

 

Widzimy się 18 czerwca na Stadionie Miejskim w Dęblinie

 (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 07-06-2022 15:59)

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!

 

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie.

 

Widzimy się w Dęblinie na targowisku przy ul. 15 Pułku Piechoty już w czwartek 9 czerwca o godzinie 19:00.

 

Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show.

 

Na naszej stronie na Facebooku do wygrania wejściówki! 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 06-06-2022 20:22, odsłon: 362)

W dniach 26 - 27 - 28.05 reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie złożona z uczniów: Kacper Karpiński, Dominik Olszewski, Paweł Ciepliński, Stanisław Tymczenko pod przewodnictwem opiekuna – nauczyciela Dariusza Kołodziejskiego, uczestniczyła w zawodach modeli latających Learn & Fly 2022, które odbyły się w 22giej Bazie Lotnictwa Taktycznego w Malborku.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 06-06-2022 19:16, odsłon: 179)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook