Dzisiaj jest niedziela, 28 maja 2023 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Sobotni (18.03.2023 r.) Ogólnopolski Festiwal Tańca " Roztańczone Mazowsze" w Tarczynie i kolejne sukcesy Małej Rewii.

 

Wychowanki Małgorzaty Knieć Sprawka rywalizujące głównie ze szkołami tańca z Warszawy, Piaseczna, Siedlec, Konina i Bydgoszczy zdobyły 1 i 2 Miejsce w kat. Contemporary Balet Junior, 3 Miejsce w kat. Contemporary Youth i 3 Miejsce w kat. Jazz Dance Junior. Solistki Mercedes Szulen 3 Miejsce w kat. Impro Modern Youth i Oliwia Miturska 3 Miejsce w kat. Jazz Dance Youth.

 

Duet Maria Czerwińska i Aleksandra Papis 3 Miejsce w kat Duet Junior, duet Julia Pokrywa i Natalia Adamiec w kat. Duet Youth zajeły Miejsce 4,wspaniale zaprezentowały się pozostałe solistki zdobywając 6,7,8,10 Miejsca Natalia Sitnik, Aleksandra Hacz ,Oliwia Fijołek i Julia Prociewicz.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 29-03-2023 11:38, odsłon: 262)
fot. Mariusz Jani

Podczas sobotniego popołudnia podopieczni trenera Adamskiego pewnie pokonali na Stadionie Miejskim w Dęblinie drużynę LKS Wilki Wilków.

 

Czarni 1947 Dęblin 4:0 (1:0) LKS Wilki Wilków

 

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

Wiktor Potyra

Aleks Lisowski

Paweł Osojca

Piotr KomosaCzytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, dodano: 28-03-2023 15:34, odsłon: 378)

W dniu 23 marca 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia Masów odbył się jubileusz 10 – lecia istnienia Dyskusyjnego Klubu Książki. DKK powstał 15 listopada 2012 roku z inicjatywy ówczesnej bibliotekarki - moderatorki Jadwigi Ochal.

 

To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń, pozytywnych emocji i wzruszeń.

Na początek uczestnicy wraz z zaproszonymi gośćmi: Beatą Siedlecką - Burmistrz Miasta Dęblin, Magdaleną Krasuską - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie i Arturem Marzyszem - Radnym Rady Miasta Dęblin, wysłuchali prezentacji przygotowanej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną dotyczącą fenomenu DKK w kulturze multimedialnej na przykładzie lubelskich klubów.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 28-03-2023 12:42, odsłon: 235)

W piątkowe przedpołudnie, 24 marca do Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie w ramach współpracy przybyła z wizytą bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej.

 

To była doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście wiosny.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 28-03-2023 11:31, odsłon: 275)

26 marca br. odbyła się wizytacja na ul. Dworcowej, mianowicie dokonano oględzin świeżo zmodernizowanej zatoczki autobusowej.

 

Przy odbiorze prac budowlanych uczestniczyli przedstawiciele: władz samorządowych w osobie Burmistrza Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej, zamawiającego w osobie Członka Zarządu PKP S.A. Krzysztofa Golubiewskiego, wykonawcy: Anna Spoz Pełnomocnik Poltor Sp. z o.o., Aneta Wojdat – Inżynier budowy Poltor Sp. z o.o. Dęblin, ponadto; Violetta Szumilak – Dyrektor Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A. w Krakowie oraz Szef Gabinetu Prezesa PiS Michał Moskal.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 27-03-2023 20:04, odsłon: 284)

Do maja zostało jeszcze kilka miesięcy. Ale wiemy, że wielu z Was myśli o janowieckim parku często w czasie zimowej przerwy. Mamy dla Was uśmiechnięty powód do kolejnych rozmyślań.

 

Magiczne Ogrody Janowiec to oryginalny rodzinny park tematyczny. Powstał w oparciu o autorską baśni. Położony jest w sąsiedztwie Kazimierza Dolnego nad Wisłą i Janowca, nad którym dumnie wznosi się jeden z największych zamków dawnej Polski. Połączenie pięknego ogrodu, który porasta milion kwiatów, krzewów i drzew ze światem baśni stanowi o unikalności tego miejsca. Wielu miłośników Magicznych Ogrodów czeka na początek maja, kiedy bramy parku znów się otworzą.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 27-03-2023 19:00, odsłon: 230)
Kadr z filmu: Wieczór Kinomaniaka: Duchy Inisherin

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w dniach 31.03 - 2.04 oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" 6 kwietnia.

 

Poniżej przedstawiamy repertuar na nadchodzące dni. A na naszej stronie na Facebooku konkurs. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki do Sybilli. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, dodano: 27-03-2023 16:46, odsłon: 256)

Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie zaprasza na wykład Pawła Pawłowskiego pt. "Historia budowy lotniczego garnizonu w Dęblinie"

 

Termin: 23 marca 2023 r. czwartek

Godzina: 17;00

Miejsce: Wydział Lotnictwa - Duża AulaCzytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 20-03-2023 18:10, odsłon: 334)

"Zamiast autobiografii" recital autorski - Jerzy Wiencek

 

Termin: 25 marca 2023 r.

Godzina: 18:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Dęblinie

 

Serdecznie zapraszamy !

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, dodano: 20-03-2023 18:06, odsłon: 287)

W piątek 31 marca w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie odbędzie się koncert zespołu "Suma Pragnień". 

 

Wystąpią przed nami:

Ewelina Pisarska

Michał Wójcik

Mirek Mazur

 

Termin: 31 marca 2023 r. piątek

Godzina: 19:00

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Dęblinie, ul. 15 Pułku Piechoty 'Wilków' 32 B

 

Serdecznie zapraszamy!Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 20-03-2023 16:01, odsłon: 247)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook