Dzisiaj jest niedziela, 01 października 2023 r., 274 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel

Dnia 2 lipca 2023 roku o godzinie 18:00 odbył się koncert inauguracyjny IX już edycji Międzynarodowych Spotkań z Muzyką Organową w Dęblinie. Kościół parafialny pod wezwaniem Świętego Piusa V Papieża po mszy o godzinie 17:00 jak co roku zamienił się w świątynię wirtuozji muzyki organowej.

 

Gospodarz czyli ksiądz proboszcz Franciszek Klebaniuk jeszcze przed rozpoczęcie pobłogosławił wszystkich przybyłych odmawiając wspólną modlitwę, życząc na koniec swojej wypowiedzi miłego koncertu.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 04-07-2023 20:00, odsłon: 525)

W dniu 30 czerwca br. w Pałacu Jabłonowski w Dęblinie na Sali balowej odbyło się 40 lecie Klubu Seniora Jesienna Róża działającego przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie.

 

Uroczystość otworzyła i poprowadziła dyrektor MDK Dęblin Anna Żaczek.

 

Na samym początku Chór na czele z Prezes Jadwigą Sałbut zaprezentował program muzyczny dla przybyłych gości. Chór śpiewa pod przewodnictwem artystycznym instruktor MDK Ewy Rząsy. Po krótkim koncercie przyszedł czas na życzenia oraz gratulacje.

 

Składali je Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, Wicestarosta Powiatu ryckiego Monika Kośmińska, Dyrektor Muzeum Sił Powietrznych Monik a Żmuda, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu Donata Łukasiak, Prezes Ryckiego Klubu Seniora Relaks Bożena Długaszek wraz z delegacją, Prezes Stężyckiego Klubu Seniora Zorza Marek Wesołowski wraz z delegacją, Prezes Kozienickiego Klubu Seniora Relaks Mirosława Wójcicka, Prezes Klubu Seniora Bliżej Siebie Kazimiera Zamojska, Wice przewodniczący Rady Miasta Dęblin Mieczysław Grobel oraz Dyrektor MDK Dęblin Anna Żaczek.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 04-07-2023 19:45, odsłon: 653)

Drugie serce dla Marcela - Rozpoczynamy zbiórkę dla Wojtusia

 

W dniu dzisiejszym opróżniono po raz "enty" nasze dęblińskie serce. To drugie serce w trzymiesięcznym okresie kwiecień - czerwiec, które przekazane zostanie dla Marcela Króla.

 

Jednocześnie kończy się zbiórka dla tego maluszka wynikiem około 320 kg plastikowych nakrętek.

 

Dziękujemy, wszystkim darczyńcom w imieniu własnym, Marcela i jego rodziców oraz życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 03-07-2023 22:46, odsłon: 332)

Beata Siedlecka – Burmistrz Miasta wraz z Kamilem Krypskim – inspektorem do spraw promocji, odwiedzili seniorów zrzeszonych w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Dęblinie w ich nowej siedzibie.

 

Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej, ciepłej, „ kawowej” atmosferze. Po obejrzeniu pomieszczeń burmistrz Siedlecka wyraziła swoje zadowolenie i podziw. Podkreśliła, iż decyzja, którą podjęła, w tym zakresie była trafna, a praca, jaką seniorzy włożyli w urządzenie lokalu niewyobrażalna.

 

Oczywiście, jak określa zwyczaj, Pani Burmistrz nie przyszła” z pustą ręką”. Podarowała seniorom niszczarkę, niezbędne urządzenie w pracy biurowej.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 01-07-2023 19:18, odsłon: 502)

W niedzielny poranek 25 Czerwca 30 członków PZW " START" Dęblin jak i sąsiednich kół przystąpiło do rywalizacji o PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA DĘBLIN Macieja Krygrowskiego.

 

O godzinie 8,00 zawodnicy zaczęli rywalizację o jak najlepszy wynik w 5 kategoriach wiekowych. Mimo że ryby niechętnie brały to wyniki nie były najgorsze.

 

Zawodnikom, którzy wiedzą jak zachęcić ryby do brania nie przeszkadza żadna sytuacja i po 3 godzinach łowienia waga pokazała kto jest najlepszy.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, dodano: 30-07-2023 16:10, odsłon: 408, 1 komentarz)

Jak co roku na terenie ogrodu Miejskiego Żłobka w Dęblinie "Raj Malucha" 22 czerwca roku odbył się Piknik Rodzinny, aby uświetnić następujące święto - DZIEŃ MAMY, DZIEŃ DZIECKA, DZIEŃ TATY.

 

Największą radością i inspiracją do dalszej jeszcze pracy i zadowolenia z niej są mali podopieczni, którzy wraz z rodzicami i rodzeństwem przybyli na to święto. Dzień był pełen słońca, uśmiechu, zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 

Na uroczystości swoją obecnością zaszczycili maluchów i rodziców zaproszeni goście: władze Miasta Dęblin, powiatu ryckiego, członkowie Rady Miasta wraz z Zarządem Osiedla Lotnisko, dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 4, Rektor LAW-u i Dowództwo 4SLSZ.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, dodano: 30-07-2023 10:58, odsłon: 584)

Szkoła Podstawowa nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Dęblinie uczestniczy w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, którego zasadniczym celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wybieranie książki zamiast innej opcjonalnej formy spędzania wolnego czasu, uczestnictwo w spotkaniach czytelniczo-kulturalnych, współpraca z innymi bibliotekami.

 

Realizacja Programu rozpoczęła się od zasięgnięcia opinii Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego w sprawie zakupu książek.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-06-2023 16:25, odsłon: 367)

Zapraszamy do Magicznych Ogrodów, rodzinnego parku tematycznego, gdzie każdy, niezależnie od wieku, może poczuć się beztrosko i przeżyć niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że Wasze lato będzie jeszcze bardziej wyjątkowe! "Podążaj szlakiem Zorana!" i doświadcz niepowtarzalnych atrakcji czekających na Was 1 i 2 lipca.

 

Odkryj Krainę Przygód dla Całej Rodziny!

Spacerując po parku, możesz delektować się zapachem setek tysięcy kwiatów, w tym róż. Poczuj się jak w bajce, przemierzając ścieżki, mijając szemrzące strumienie i bawiąc się ze swoimi bliskimi.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 28-06-2023 16:10, odsłon: 380)

21 czerwca w godzinach 10.00 - 12.00 na terenie Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, odbyła się prelekcja z warsztatami, dotycząca bezpieczeństwa nad wodą oraz odpowiedzialnego korzystania z akwenów a także pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - resuscytacja krążeniowo oddechowa i pozycja boczna ustalona.

 

Przy współpracy z MDK w Dęblinie, przeprowadzili ją Piotr Świtaj - prezes klubu sportowego Nadwiślańska Grupa Open Water and Winter Swimming - Z łabędziem pływać" oraz ratownik medyczny - Patrycja Wojewoda Sieklicka.

 

Udział w wydarzeniu wzięli uczniowie dęblińskich placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 5, Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego wraz z opiekunami/nauczycielami.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, Sport, dodano: 28-06-2023 15:56, odsłon: 525, 1 komentarz)

W dniu 30 czerwca w Dęblinie odbędzie się Konferencja „TRAUMA – i co dalej?”, której organizatorem jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie.

 

Patronatem Honorowym wydarzenie objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka.

 

Konferencja organizowana jest w Partnerstwie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 28-06-2023 15:46, odsłon: 506)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook