Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r., 27 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1
Wizyta Burmistrz Siedleckiej w WZL NR 1 w Dęblinie.
Dodał: admin, 26-11-2021 13:09, odsłon: 411

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka z własnej inicjatywy postanowiła przybyć z wizytą do jednego z Dęblińskich zakładów produkcyjnych, który na co dzień jest niedostępny dla każdego mieszkańca, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat powstających tam inwestycji o których ostatnio było głośno nawet w prasie ogólnopolskiej i podzielić się tym z mieszkańcami naszego miasta.

 

 

Mianowicie chodzi o Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Odział w Dęblinie, które są jedną z wiodących firm branży lotniczej w Europie i jedną z kluczowych spółek PGZ.

 

Wizyta odbyła się w dniu 19 listopada br. Burmistrza Miasta Dęblin powitał i oprowadził po zakładzie osobiście Dyrektor WZL Nr 1 Oddział w Dęblinie i Członek Zarządu WZL Nr 1 Bartłomiej Kacperczyk.

 

Wypowiedź Burmistrz Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej:

 

 

- Stacjonujący na terenie naszego miasta WZL 1 to zakład, który zgodnie ze swoimi kompetencjami oraz dzięki nowoczesnej i stale modernizowanej infrastrukturze realizuje zadania dla obronności kraju zabezpieczając bezpieczną eksploatację statków powietrznych Sił Zbrojnych RP zarówno w zakresie serwisowania samolotów, śmigłowców oraz ich zespołów napędowych, podsystemów i agregatów.

 

- To jednak nie wszystko, zakład stale rozbudowuje swoje kompetencje i inwestuje w nowoczesne technologie dzięki czemu powstało tu Centrum Produkcji Struktur Kompozytowych, gdzie wykorzystywane są nowoczesne urządzenia spełniające światowe standardy technologiczne. Dowodem na rozwój zakładu jest wybudowana w ostatnim czasie, nowoczesna hala produkcyjna o powierzchni ponad 2500m2 z dodatkową powierzchnią biurowo-socjalną, dedykowaną do produkcji struktur kompozytowych w najnowszych technologiach. Hala wyposażona jest we wszelkie niezbędne instalacje związane z bezpieczeństwem dostępu, nadzorowania, produkcji, ochrony środowiska i bhp. Jest to nie lada inwestycja na skalę kraju jak i świata, o której właśnie chciałam się dowiedzieć – dodaje Burmistrz Siedlecka.

 

 

 

- Nowa hala to oczywiście nowe miejsca pracy dla wyspecjalizowanej kadry. Po rozmowie z Dyrektorem Kacperczykiem zapraszam do śledzenia strony: wzl1.mil.pl/kariera w związku z planowanymi przyjęciami kadr dla potrzeb realizowanych w zakładzie programów.

 

- WZL 1 to wyspecjalizowany zakład z profesjonalna kadrą. Cieszę się, że na terenie naszego miasta znajduje się tak prężnie działająca i rozwijająca się firma.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W MBP Filii Wiślana dnia 25 stycznia odbyła się lekcja biblioteczna z udziałem uczniów klasy III S...
W niedzielę 30. stycznia na terenie Dęblina jak co roku będą kwestowali wolontariusze ...
W 2022 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie ( ul. Okólna 19) w każdą pierwszą sobotę miesi...
Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy „Młodzi dla Niepodległej” w Muzeum Sił Powietrznych ...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Grafik - Przemyśl lub zdalnie
Praca wśród zdolnych i pełnych pomysłów ludzi. Poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeś...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka angielskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności
Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Tłumacz języka angielskiego praca zdalna ...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka niemieckiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych.Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednymz...
Szczegóły ogłoszenia

Farmasi - Praca Stała Lub Zajęcie Dodatkowe
Odkryj fascynujący świat Farmasi!Dołącz do nas i zostań partnerem Farmasi!Kupuj kosmetyki, suplementy, środki czystości dla sieb...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna
Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego praca zdalnaPodstawowe obowiązki:• prowadzenie kalendarza (2 osób)• raport...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook