Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maja 2022 r., 143 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

Transport z pomocą humanitarna, który wyjechał z Dęblina trafił w poprzednim tygodniu do miasta partnerskiego Drohobycza na Ukrainie.

 

Transport trafił bezpośrednio do władz miasta Drohobycza, który rozdysponuje go między mieszkańców i pomoże w przetrwaniu tego trudnego czasu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 277
źródło: Miasto Dęblin

Ostatni czas pokazał, jak ważną rolę w naszej codzienności pełni Internet.

 

Szybkie i niezawodne łącze umożliwia nie tylko wykonywanie pracy zdalnej, edukację, sprawne załatwianie spraw urzędowych, robienie zakupów online, komunikację czy bycie w kontakcie z bliskimi.

 

Internet szerokopasmowy to także stały dostęp do zabawy i rozrywki.

 

 

Więcej informacji poniżej lub na www.fiberhost.com

 

Ikona pdfSZYBKI INTERNET W DĘBLINIE, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [558.58 KB]

 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 02-04-2022 10:46
Fot. ZSZ nr1

31 marca 2022 r. w Lublinie odbyła się uroczystość wręczania dyplomów i medali w Plebiscycie Edukacyjnym organizowanym przez Kurier Lubelski. W uroczystości udział wzięła Pani Małgorzata Radomska, nauczycielka naszej szkoły.

Bardzo nam miło poinformować, że Pani Małgosia zajęła I miejsce w powiecie ryckim w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 w kategorii Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej i otrzymała tytuł ,,Nauczyciel na medal”.

 

To nie koniec sukcesów, nasza nauczycielka otrzymała także zaszczytne V miejsce w województwie lubelskim w tej kategorii. Wyróżnienie w pełni zasłużone, bo Pani Małgosia to nauczycielka całym sercem oddana swojej pracy i młodzieży, ,,dobry duch” naszej szkoły.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 394

LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej" przystąpiła do opracowywania Lokalnej Strategii Rozwoju na nowy okres programowania. Obecnie prowadzone są konsultacje społeczne mające na celu określenie kierunku rozwoju obszaru i pozyskanie informacji w zakresie planowanych do realizacji projektów.

W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie oraz wysłanie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem w terminie do dnia 4 kwietnia 2022 r.

 

https://forms.gle/66EC5Lh9Kpxr8NEZ8

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 01-04-2022 15:28

Decyzją Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 marca 2022 r. przyznane zostało wsparcie na realizację zajęć sportowych organizowanych w ramach Programu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać". Projekt dofinansowany jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Projekt realizowany jest przez LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej"  oraz Pływalnię Powiatową w Rykach pod patronatem Starosty Ryckiego. Projekt współfinansowany jest również przez Partnerów projektu: Burmistrza Ryk, Burmistrza Miasta Dęblin, Wójta Gminy Stężyca, Wójta Gminy Kłoczew, Wójta Gminy Nowodwór, Wójta Gminy Ułęż.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 218

W dniu dzisiejszym opróżniliśmy kolejny raz nasze dęblińskie serce na plastikowe nakrętki.

 

To już trzecie serce przekazane dla Alicji Gudali - Ala Gudala walczy o lepsze jutro(fb). 

 

Łącznie udało uzbierać się dla Alicji ponad 500 kg plastikowych nakrętek. Dziękujemy wszystkim darczyńcą w imieniu Alicji oraz jej rodziców.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 291

W środowe popołudnie 23 marca w MBP Filia Wiślana spotkaliśmy się na Wieczorze Poezji „Sercem z Ukrainą”. Celem spotkania było uwrażliwianie na piękno poezji, a także oswajanie się z jej trudnym językiem.

 

Zależało nam również, by dostrzec, iż poezja potrafi dokumentować najważniejsze momenty w życiu narodu nieraz lepiej, niż depesze prasowe, reportaże, filmy i uczone opracowania.

 

„Sercem z Ukrainą" to wieczór poezji, który był dedykowany ogarniętej wojną Ukrainie i jej obywatelom, aby dodać otuchy Ukraińcom, którzy schronili się przed wojną w naszym kraju- naszym mieście, tym którzy chcieli zetknąć się z twórczością poetycką naszych wschodnich sąsiadów oraz naszą rodzimą poezją, jak również budować tzw. mosty międzynarodowościowe- wszak poezja i muzyka łączą ludzi.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 323

 

Delegacja Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie wzięła udział w uroczystości odsłonięcia pomnika – Alei Rodzin Dęblińskich niosących pomoc Żydom w czasie Holocaustu.

 

Zainicjowana przez Towarzystwo Przyjaciół Dęblina szeroko zakrojona akcja upamiętnienia dęblińskich Sprawiedliwych wpisała się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką, który od 2018 roku obchodzimy 24 marca.

 

Pomnik – Aleja stanowi hołd wszystkim rodzinom, które mimo zagrożenia własnego życia podjęły się pomocy eksterminowanym sąsiadom. Wybór miejsca nie jest przypadkowy – Aleja swój początek bierze nieopodal rampy kolejowej często służącej do „przeładunku” kolejnych pracowników znajdującego się tu niemieckiego obozu pracy przymusowej Żydów „Bauleitung der Luftwaffe” i wiedzie do bram cmentarza wojennego Balonna. Pracowali tu zarówno dęblińscy, jak i przywiezieni z innych miejsc Żydzi.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 337

W czwartek o godz. 13.00 odbędzie się uroczystość odsłonięcia pomnika ALEI RODZIN DĘBLIŃSKICH NIOSĄCYCH POMOC ŻYDOM W CZASACH HOLOCAUSTU. 

Uroczystość odbędzie się o godz. 13.00 - ul. Balonna (droga dojazdowa do Cmentarza Wojennego)kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 231

Już w najbliższy weekend dęblińskie drużyny piłkarskie rozpoczynają drugą, wiosenną rundę piłkarskich zmagań w sezonie 2021/2022 LZPN.

 

W ten weekend zagrają:

 

 

Orlik Lubartów - UKS Orlik Dęblin

Grupa: C1 Trampkarz starszy grupa 2, mecz wyjazdowy, godz. 15:00, niedziela 20.03.2022 r.kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 378

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia

Wynajem agregatów prądotwórczych o różnej mocy
Dostarczamy agregaty w miejsce wskazane przez zamawiającego w jedno lub kilka miejsc w Polsce wraz z obsługą, okablowaniem i tan...
Szczegóły ogłoszenia

Wypełniaj Ankiety Za Pieniądze
Opinie.pl to polska strona internetowa, która istnieje od 2009 roku. Umożliwia ona zarabianie pieniędzy poprzez wypełnianie ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook