Dzisiaj jest wtorek, 11 maja 2021 r., 131 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

 

Uroczystość nadania Patronatu św. Jana Pawła II Miastu Dęblin odbędzie się 16 maja w niedzielę, o godz. 16.45. 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 202
Fot. Kamil Krypski

W piątek 30 kwietnia w Dęblinie odbyła się akcja Honorowego Krwiodawstwa pod patronatem Burmistrz miasta Dęblin i Dowódcy 22. Batalionu Piechoty Lekkiej w Dęblinie.

 

Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie pojawił się przed godziną dziewiątą na parkingu miejskim przed SPZOZ Dęblin.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 153
Foto: Antonina Pawłowska

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Dęblinie w miesiącu kwietniu wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie „Echa Konstytucji 3 Maja w moim regionie”.

Konkurs zorganizowany został przez Panią Beatę Mazurek- Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Panią Teresę Misiuk- Lubelskiego Kuratora Oświaty pod Honorowym Patronatem Pana Jarosława Stawiarskiego- Marszałka Województwa Lubelskiego z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
 
Tematem konkursu była problematyka związana z Konstytucją 3 Maja jako aktem niosącym gwarancje swobód obywatelskich, tradycji chrześcijańskich, tolerancji i ogólnoludzkich wartości. 
 


kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 114

Konsultacje społeczne w związku z dodatkowymi środkami finansowymi na rozwój obszaru objętego LSR

W związku z możliwością ubiegania się o dodatkowe środki finansowe na realizację LSR,  Zarząd Stowarzyszenia LGD „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” w dniu 30 kwietnia 2021 r. podjął Uchwałę Nr 2/2021 w sprawie przystąpienia do aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Powiat, odsłon: 68

Jak powszechnie wiadomo technologia informacyjna i komunikacyjna (TIK) jest obecnie niezwykle istotną dla społeczeństwa i prężnie rozwijającą się dziedziną nauki.

 

Młodzi ludzie, a nawet dzieci są otoczeni coraz to nowszymi urządzeniami i korzystanie z nich jest dla nich czymś zupełnie naturalnym.

 

Czy w tradycyjnej szkole jest miejsce na takie „nowinki”?

 Po raz pierwszy uczestnicy projektu „Aktywna Jesień” realizowanego przez  Miasto Dęblin/ Ośrodek Pomocy Społecznej w Dęblinie wzięli udział w II Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

 

Seniorzy bardzo aktywnie uczestniczyli w procesie przygotowania materiałów, rozmowach  w kwestii wykonania palmy  jak i w samym wykonaniu palmy.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 54

W osiedlu Michalinów nadal trwają prace przy budowie sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami kanalizacyjnymi oraz przy modernizacji sieci wodociągowych rozdzielczych wraz z przyłączami wodociągowymi.

 

Są to już ostatnie dwa zadania realizowane w ramach projektu pn. „Modernizacja i rozbudowa systemu odprowadzania ścieków oraz zaopatrzenia w wodę na terenie aglomeracji Dęblin – etap II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 90

Liceum Ogólnokształcące w Dęblinie zaprasza kandydatów do klas pierwszych. 

 

 W czwartek 29 kwietnia przedszkolaki oddziału I „Krasnale” z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Dęblinie przy ul. Michalinowskiej obchodziły rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 

Głównym celem uroczystości było upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji oraz poczucia przynależności narodowej u naszych Małych Patriotów.

 

Do uroczystości dzieci z oddziału „Krasnale” przygotowywały się poprzez cykl zajęć, podczas których poznały symbole narodowe: godło, flagę oraz pilnie uczyły się hymnu i tańca „Krakowiaka”.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 79
Źródło: Deblin.pl

W związku z powrotem do nauczania stacjonarnego klas I – III,  Miejski Zakład Komunikacji  – Puławy Spółka z o.o.  informuje, że od dnia 26 kwietnia 2021r. (poniedziałek) autobus komunikacji miejskiej linia nr 31 będzie kursował według rozkładu jazdy dla dzień POWSZEDNI SZKOLNY.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 130

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacja fotowoltaiczna 8 kwp.
Witam, Przedmiotem ogłoszenia jest gotowa instalacja fotowoltaiczna 8 kwp. W skład instalacji w podanej cenie - 28000 zł, ...
Szczegóły ogłoszenia

Pomagam dorosłym w pokonaniu angielskiego przez Skype
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język angielski? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego...
Szczegóły ogłoszenia

Piwniczka ogrodowa Ziemianka betonowa Piwnica Szczelna Spiżarnia
Cena dotyczy ogrodowej piwnicy betonowej w stanie surowym z montażem (klejenie prefabrykatów i wstawienie do przygotowanego prze...
Szczegóły ogłoszenia

Specjalista ds. social media – Przemyśl/zdalnie
Dla naszego klienta rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Specjalista ds. social media – Prze...
Szczegóły ogłoszenia

Analityk ze znajomością programu Excel – praca zdalna
Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Analityk ze znajomością programu Excel – praca zdalna...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook