Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Marzysz o ucieczce z miasta do świata marzeń? Weź udział w niesamowitym wydarzeniu w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Polski i odkryj tajemnice Magicznych Ogrodów!

 

Podziwiaj pokazy idealne dla całej rodziny: czekają koncerty, występy czarodziejów, bitwa na bomby wodne, zumba i taniec z żywiołem! A wszystko to w cenie biletu wstępu. Zaznacz daty 19 i 20 sierpnia w kalendarzu i przeżyj wyjątkowe rodzinne chwile!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 689

Wyrwij się z miasta i spędź długo wyczekiwany sierpniowy weekend w Magicznych Ogrodach! Janowiecki tematyczny park rozrywki czeka codziennie, także 15.08.

 

W długi weekend 12- 15.08 czekają na Ciebie dodatkowe atrakcje w cenie biletu! Rozrywka dla całej rodziny, pokazy czarodziejskie i koncerty oraz tak potrzebna chwila oddechu wśród malowniczej przyrody.

 

Zobacz, co przygotowały dla Ciebie Magiczne Ogrody!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 727

W czwartek 7 września br. w Domu Chemika w Puławach o godz. 19.00 odbędzie się trasa koncertowa Ani Karwan - SERCE. To kolejna koncertowa odsłona, promująca drugą płytę artystki „Swobodnie”.

 

Na naszej stronie na Facebooku do wygrania bilet na koncert. 

 

Zapraszamy! 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 906

Zapraszamy do Magicznych Ogrodów – tematycznego parku rozrywki pełnego niezapomnianych przygód i wrażeń! To pierwszy w Polsce park zbudowany na bazie autorskiej baśni. Poczuj atmosferę beztroski i wolności.

 

Odkryj unikalne atrakcje dla całej rodziny w malowniczym zakątku Lubelszczyzny. Tylko do 6 sierpnia możesz skorzystać z wyjątkowej promocji -20% online na bilety wstępu!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 718

Nadchodzi fantastyczne wydarzenie dla miłośników rodzinnej zabawy! Już 29-30 lipca bądź z nami na niezapomnianym balu w Magicznych Ogrodach.

 

Wróżki Smużki zaproszą Cię do wspólnego tańca i nauczą jak nadać życiu kolorów. Dosłownie! Zobacz pokazy baniek mydlanych i przeżyj chwile wzruszeń podczas koncertów.

 

Sprawdź, jakie atrakcje czekają jeszcze w tym wyjątkowym parku rozrywki!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 741

Będzie się działo w weekend 22 i 23.07! Na wyjątkową imprezę zapraszają najdzielniejsi mieszkańcy Magicznych Ogrodów - Krasnoludy! Przyłącz się do nich i baw beztrosko.

 

Ta niepowtarzalna okazja pozwoli Ci odkryć wewnętrzną siłę i nauczyć się sztuki walki pod okiem doświadczonych wojowników.

 

A żeby zabawa była jeszcze lepsza, czeka też promocja -20% online na bilety! Sprawdź, jakie korzyści czekają Cię w tym tematycznym parku rozrywki.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 791

Lubelscy Terytorialsi wzięli udział w pilotażowym kursie instruktorów przeciwdziałania improwizowanym urządzeniom wybuchowym C-IED. Pięciodniowe szkolenie zorganizowało Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu, we współpracy z Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych.

 

 

- W czasie działań wojennych improwizowane ładunki wybuchowe stanowią nierozłączny element pola walki. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na rozszerzenie naszej dotychczasowej oferty kursów dla specjalności sapera. Obecnie realizujemy pilotażową edycję tego szkolenia, dzięki czemu po jego zakończeniu otrzymamy od żołnierzy informacje zwrotne, które pozwolą nam na jego udoskonalenie, a następnie wpisanie w stały ramowy program kursów organizowanych przez CSWOT - powiedział płk Edward Chyła Komendant Centrum Szkolenia WOT.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 752

Przeżyj rodzinny weekend w Magicznych Ogrodach! Czekają atrakcje dla dzieci i dorosłych podczas wydarzenia pt. "Mordolowe harce!" (15 i 16 lipca). Przed Tobą aktywny wypoczynek i wyjątkowe występy.

 

Zobacz pokazy magii Czarodzieja Fidera i poruszające show Krasnoluda Wyrwipałki. 

 

Przeżyj radosne chwile, oglądając taneczne popisy Mordoli!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 749

W Dęblinie 11 i 12 lipca 2023 r. (wtorek i środa), w 80. rocznicę pacyfikacji przez Niemców wsi Michniów oraz 80. rocznicy Zbrodni Wołyńskiej nacjonalistów ukraińskich z OUN-B i UPA na ludności polskiej Wołynia, Galicji Wschodniej, Polesia i części Lubelszczyzny, odbędą się II Dęblińskie obchody Dnia Waki i Męczeństwa Wsi Polskiej, na które zaprasza Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy AK w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika” oraz Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kultura, odsłon: 1363

„Poznaj Świat Bulwiaków” 8 i 9 lipca! Wyrwij się z miasta w lipcowy weekend na spotkanie pełne gier i baśniowych melodii z udziałem Bulwiaków. Zabawy na Marchewkowym Polu przekonają do jedzenia warzyw każdego!

 

Wejdź do świata baśni

 

Bulwiaki to wyjątkowe stworzenia, niezwykle przyjazne i pracowite. Jeśli chcesz poznać tajemnice ich fascynującego świata, nie możesz przegapić tego wydarzenia! Przyjedź i poznaj opowieści o nich.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 739

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook