Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r., 27 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

Ależ to będzie świetny wieczór dla wszystkich miłośników dobrej gry aktorskiej i nieszablonowych komedii. Już 17 marca, w Kozienickim Domu Kultury zobaczymy spektakl teatralny „Niemy Kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata. W rolach głównych: Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski. Sprzedaż biletów rusza 26 stycznia.

 

– „Niemy Kelner” to groteskowa komedia sensacyjna; thriller autorstwa brytyjskiego mistrza teatru absurdu i noblisty Harolda Pintera. To historia dwóch co najmniej dziwnych gangsterów, którzy trafiają do równie dziwnego hotelu, gdzie czekają na dochodzące do nich z zewnątrz polecenia. W międzyczasie mierzą się ze wzrastającym w nich niepokojem i prowadzą kapitalne dialogi – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 78

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny zaprasza 29 kwietnia 2022 roku na prawdziwą i pełną magii rodzinną majówkę!

 

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na18 hektarach ogród. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 71

4 kwietnia rusza tegoroczna kwalifikacja wojskowa. Już teraz warto zapisać tę datę w kalendarzu jako pierwszy - formalny krok do wstąpienia w szeregi WOT.

 

Tegoroczna kwalifikacja wojskowa rozpocznie się 4 kwietnia i potrwa do 8 lipca obejmując blisko 300 tys. młodych Polaków. W tym roku obowiązek stawienia się przed powiatowymi komisjami lekarskimi mają 19-latkowie, czyli osoby urodzone w 2003 roku.

 

Wezwanie otrzymają także urodzeni w latach 1998-2002, którym do tej pory nie została określona kategoria zdolności do czynnej służby wojskowej.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 182

Już 24 lutego do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zawita zespół Old Breakout z wyjątkowym programem „Tribute to Nalepa & Kubasińska”.

 

Tym samym w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego usłyszymy artystów z legendarnego składu Breakout i wszystkie ich najważniejsze przeboje. Sprzedaż biletów rusza 20 stycznia.

 

– Old Breakout to muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu Breakout. Tej legendarnej formacji, założonej przez Tadeusza Nalepę, raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.

 

Tadeusz Trzciński i Maciej Kubicki, w towarzystwie świetnych bluesmanów, przypomną kozienickiej publiczności największe przeboje zespołu – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 114

Przed nami jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w Kozienicach odbędzie się koncert z tej okazji.

 

W niedzielę, 30 stycznia, na scenie sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego zobaczymy reprezentantów Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka i Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach. Początek o godz. 18.30.

 

Kozienicki Dom Kultury gra z Wielką Orkiestrą Świąteczną Pomocy już od wielu lat, a działania w ramach 30. Finału rozpoczął już w grudniu. Przypomnijmy, że od 10 grudnia w siedzibie jednostki znajduje się skarbona stacjonarna akcji, gdzie datki będą zbierane aż do dnia finału.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 123

Niepowtarzalna okazaja zobaczyć Twierdzę Dęblin od wewnątrz z przewodnikiem.

 

19 lutego o godz. 9.30

 

Zapraszamy!kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 14-01-2022 17:59

Popularny wokalista Sławek Uniatowski wystąpi w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka z programem „The Best Of”. Koncert z okazji „Dnia Zakochanych” zaplanowano na czwartek, 10 lutego, na godz. 18.00. Sprzedaż biletów ruszyła 16 stycznia.

 

Koncerty z okazji „Dnia Zakochanych” to już tradycja w Kozienickim Dom Kultury. Udział w takim wydarzeniu to ciekawy sposób na uczczenie święta zakochanych, do czego serdecznie zachęcamy – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 95

Przed nami kolejny, ale jakże wyjątkowy wyjazd z cyklu „Teatralne podróże”. Już w niedzielę, 6 lutego, Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury organizują wyjazd na kultową operę „Carmen” w Teatrze Wielkim w Warszawie. Zapisy ruszyły 15 stycznia.

 

 

„Carmen” to najsłynniejsza opera francuskiego kompozytora Georges'a Bizeta z 1875 roku, do której libretto stworzyli Henri Meilhac i Ludovic Halévy. Przez lata wystawiano ją setki razy na dziesiątkach scen na całym świecie, a utwór „Habanera” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych fragmentów operowych w historii.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 79

1 stycznia 2022 r. minęło 5 lat od formalnego utworzenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Działania związane z budową piątego rodzaju sił zbrojnych faktycznie rozpoczęły się dużo wcześniej.

 

Od momentu samej idei, poprzez podjęte decyzje, do namacalnych efektów minęło dużo więcej czasu – czasu wypełnionego urzeczywistnianiem misji, budowaniem struktur oraz stawiania czoła codziennym wyzwaniom.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 107

Już od kilku lat Polska Spółka Gazownictwa (PSG) – Narodowy Operator Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Polsce przestrzega przed oszustami, którzy – podszywając się za pracowników gazowni – wyłudzają pieniądze.

 

Przed paroma tygodniami fałszywi gazownicy wzięli sobie za cel również mieszkańców Warszawy. Spółka przypomina, że jej pracownicy nie mają prawa pobierać żadnych opłat bezpośrednio od klientów.

 

Zaleca także wzmożoną ostrożność i radzi, jak zachować się w przypadku podejrzenia próby tego typu oszustwa.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 449

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Grafik - Przemyśl lub zdalnie
Praca wśród zdolnych i pełnych pomysłów ludzi. Poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeś...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka angielskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności
Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Tłumacz języka angielskiego praca zdalna ...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka niemieckiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych.Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednymz...
Szczegóły ogłoszenia

Farmasi - Praca Stała Lub Zajęcie Dodatkowe
Odkryj fascynujący świat Farmasi!Dołącz do nas i zostań partnerem Farmasi!Kupuj kosmetyki, suplementy, środki czystości dla sieb...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna
Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego praca zdalnaPodstawowe obowiązki:• prowadzenie kalendarza (2 osób)• raport...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook