Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maja 2022 r., 143 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj
24 godzinna Sztafeta Andrzejkowa po raz trzeci! Biegniemy dla Maciusia!
Dodał: EdytaD, 19-11-2014 18:17, odsłon: 3746
Archiwum domowe
Archiwum domowe

Ruszają po raz trzeci! Z soboty na niedzielę 29-30 listopada odbędzie się trzecia 24-godzinna Sztafeta Andrzejkowa. Wzorem ubiegłego roku biegusie pobiegną nie tylko dla samej idei biegania, ale także by nieść pomoc. Tym razem dla Maciusia Wesołowskiego. Sztafeta biegowa jest kolejnym przedsięwzięciem (po sztafecie pływackiej), w której pragniemy pomóc Maćkowi w jego zmaganiach. 

 

 

Aby można było zrealizować ten cel potrzebna będzie pomoc każdego z nas– pomoc nie tylko ekipy biegusiem.pl i każdego z biegaczy należących do ekipy. Ważna będzie pomoc każdej osoby, która ma ochotę przebiec z biegusiami dowolny dystans i dowolną trasę w godzinę.

 

 

Zasady

Jak wiecie w ekipie biegusiem.pl nie ma zasad – to jednak w przypadku tego biegu i szczytnego celu prosimy o zapoznanie się z kilkoma podstawowymi regułami jakie będą obowiązywać w sztafecie:

 1. Bieg ma charakter sztafety, która trwa nieprzerwanie przez 24 godziny.
 2. Bieg rozpoczynamy w sobotę 29.11.2014 roku o godzinie 18.00 z parkingu przy Pizzerii Vega a kończymy 30.11.2014 roku o godzinie 18.00… tak – na parkingu przy Pizzerii Vega. Start sztafety możemy zrobić wspólnie – jeśli ktoś ma ochotę na przebieżkę z pierwszym uczestnikiem to zapraszamy serdecznie o 18.00 29.11.2014 r. na parking.
 3. W biegu może wziąć udział każdy, dosłownie każdy. Nie ma znaczenia czy należy do ekipy biegusiem czy też nie. Jedynie udział osób niepełnoletnich powinien potwierdzić osobiście rodzic lub opiekun i to on bierze odpowiedzialność za niepełnoletniego biegacza.
 4. Mała zmiana co do pomocy finansowej – tym razem zbiórkę przeprowadzamy wśród wszystkich uczestników sztafety. Zasada pomocy – za każdy przebiegnięty kilometr uczestnik sztafety powinien ofiarować (wrzucić do puszki) co najmniej 1 zł. Oczywiście może to być wielokrotność. Już teraz dziękujemy!
 5. Każda zmiana sztafety rozpoczyna się i kończy o pełnej godzinie na parkingu przy Pizzerii Vega – Ryki ul. Słowackiego 5.
 6. Warunkiem uczestnictwa w sztafecie jest zapisanie się i potwierdzenie uczestnictwa w sztafecie oraz deklaracja godziny, o której rozpoczniecie bieg. Zapisów można dokonywać poprzez mail na adres: kontakt@biegusiem.pl lub telefonicznie 608632122 (może być SMS z podaniem listy biegaczy w danej zmianie oraz godziny biegu). Lista zapisanych osób będzie pojawiać się poniżej pod zasadami – aktualizacja danych odbywać się będzie kilka razy dziennie.
 7. Pamiętajcie do wyboru macie całą dobę – także możecie biec o 19.00 ale równie dobrze o północy lub też wczesnym rankiem np. o czwartej rano.
 8. W każdej zmianie sztafety może biec kilka osób (w zgłoszeniu podajemy wszystkie biegnące osoby) – np. możecie biec wspólnie z kolegami, koleżankami, żoną, mężem, psem, kanarkiem, żółwiem czy gepardem – w przypadku pupili podajemy tylko ich nazwy. Ważne jest by robić to wspólnie i nieprzerwanie przez godzinę. Jeśli nie zdążycie się zapisać nic nie szkodzi. Przyjdźcie o dowolnej pełnej godzinie na parking przy Vedze i pobiegnijcie z kolejną osobą ze sztafety – kwestia tempa i dystansu do uzgodnienia pomiędzy uczestnikami danej zmiany. Oczywiście jeśli dla kogoś dystans będzie za długi może skrócić go sobie i pobiec osobno.
 9. Przychodzicie kilka minut przed zaplanowaną godziną startu na parking przy Vedze i czekacie na biegacza, który przekaże Wam pałeczkę a następnie rozpoczynacie bieg (jeśli poprzednik będzie spóźniał wykażcie się odrobiną cierpliwości – nie zawsze uda się punktualnie skończyć bieg o pełnej godzinie). Na parkingu przy Pizzerii znajdziecie coś ciepłego do picia.
 10. Wybór trasy należy do Was. Nie narzucamy konkretnych ścieżek biegowych.
 11. Po upływie godziny powinniście pojawić się na parkingu przy Vedze i przekazać kolejnym biegaczom pałeczkę.
 12. Bardzo ważne - byśmy mogli potwierdzić liczbę przebiegniętych kilometrów na parkingu znajdziecie listę, na którą wpisujecie liczbę przebiegniętych kilometrów lub też podajecie jakimi ulicami biegliście byśmy mogli wyliczyć dystans. Osoby posiadające smartfony – zainstalujcie i uruchomicie sobie Endomondo lub dowolną aplikację do mierzenia kilometrów, podobnie osoby posiadające zegarki z GPS – weźcie je ze sobą by mierzyły Wam dystans. Informacje o dystansie wpisujecie na listę lub też możecie przesłać do na adres kontakt@biegusiem.pl zapis pliku GPX lub też wskazać aktywność na Endo lub innym portalu do śledzenia aktywności.
 13. Po zakończonej sztafecie w dniu 30.11.2014 tuż po godzinie 18.00 przewidziana jest mała impreza w Vedze, na której wspólnie uczcimy sukces biegowy. Weźcie ze sobą trochę biletów Narodowego Banku Polskiego – przydadzą się na miejscu.
 14. Uwaga! Nagroda! Wśród wszystkich uczestników sztafety biegowej zostanie rozlosowany tablet!
 15. Przypominamy! Każda z osób biegnie na własną odpowiedzialność. Dlatego też jeśli będziecie biec w nocy po ulicy wyposażcie się w elementy odblaskowe (bardzo ważne!), latarkę, itp. Podobnie jak w ubiegłym roku prosimy nie „gwiazdorzyć” i biec po chodniku, a jeśli nie ma takiej możliwości to po lewej stronie jezdni, jak najbliżej krawędzi. Bezpieczeństwo przede wszystkim!
 16. Osoby biegnące w nocy - nie zaśpijcie. W przypadku zaspania osoba, która biegnie przed Wami musi zaliczyć kolejną godzinę biegu. I to jest chyba jedyna wada tego przedsięwzięcia.

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot. Kamil Krypski
W czwartek 19 maja odbył się X Powiatowy Festiwal Dziecięcej Piosenki Ludowej „Gaik”.  ...
Już w najbliższą sobotę (21.05.2022) o godzinie 16:00 dojdzie do kolejnego spotkania drużyny MKS Czarni 1...
W ramach Tygodnia Bibliotek oraz Światowego Dnia Pszczół w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia R...
W sobotę 18 czerwca 2022, najbardziej odlotowe miasto w Polsce - DĘBLIN, będzie obchodzić swoje święto. J...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia

Wynajem agregatów prądotwórczych o różnej mocy
Dostarczamy agregaty w miejsce wskazane przez zamawiającego w jedno lub kilka miejsc w Polsce wraz z obsługą, okablowaniem i tan...
Szczegóły ogłoszenia

Wypełniaj Ankiety Za Pieniądze
Opinie.pl to polska strona internetowa, która istnieje od 2009 roku. Umożliwia ona zarabianie pieniędzy poprzez wypełnianie ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook