Dzisiaj jest sobota, 25 czerwca 2022 r., 176 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj
KKS CZARNI DĘBLIN vs POLESIE KOCK - wygrana 3:2
Dodał: EdytaD, 23-09-2013 23:43, odsłon: 5496

Kolejny mecz Czarnych zakończony wygraną!

 

Bramki zdobyli: Mateusz Próchniak, Marek Piotrowicz oraz Mariusz Frączek

 

Czarni : Kępka - Lipiec, D.Osojca, Siwek, Adamski, Stachurski, Dzido, Busz, Piotrowicz, Próchniak, Frączek Ławka ; Kubiak , Cienkowski , Olender , Chebda , Wrzal , Dudzinski

 

Oceny za mecz z Polesiem w skali (1-6) według profilu KKS Czarni Dęblin:


Artur Kępka - 2,5 - Popełnił błedy przy obydwu bramkach, gdzie minął się z piłką. Przy dośrodkowaniach niepewne wyjścia do piłki. Miał kilka sytuacji w których wyszedł zwycięsko z pojedynków w powietrzu.


Cezary Adamski - 3,5 - Dobra gra Dęblińskiego młodzieżowca zarówno w defensywie jak i ofensywie. Jeden strzał na bramkę rywali niestety niecelny. Samobój po błędzie bramkarza , w tej sytuacji nic nie mógł zrobić, próbował wybić piłkę z lini.


Dawid Osojca - 3,5 - Kapitan w meczu z Polesiem zagrał dość dobrze, często wychodził do przodu ale to nie przynosiło efektów, w defensywie raczej bezbłędnie.


Leszek Lipiec - 3,5 - Solidny mecze ,,stopera" Czarnych. W wielu sytuacjach nie bawił się z tyłu. W pojedynkach biegowych nie było dla niego rywala.


Błażej Siwek - 3 - Grał zbyt wysoko i czesto zostawiał całą stronę wolną. Pomocnik musiał wracać za niego. W defensywie też często niezbyt pewnie, przeciętnie.


Marek Piotrowicz – 4,5  - Doświadczony piłkarz wszedł na wysoki poziom, asysta, bramka czego chcieć więcej. Często wracał do defensywy by załatać dziurę na stronie Siwka. Bardzo dobry mecz, naszym zdaniem zawodnik meczu.


Damian Dzido - 4 - Bardzo dobry mecz ,,Dzidka" jak zwykle ambitnie walczy o każdą piłkę w środku pola. Kilka dobrych akcji z Frączkiem, kilka strzałów, które albo bronił bramkarz gości albo lądowały poza bramką.


Krzysztof Busz - 3,5 - Podobnie jak Dzido, walczył w powietrzu i rzadko kiedy przegrywał. Zbyt długo trzyma piłkę, czasami gra zbyt chaotycznie. Jednak po stracie piłki walczy o jej odbiór.


Sławomir Stachurski - 3 - Przeciętny mecz ,,Stasia", zbyt delikatna gra, próby zdobycia bramki koczyły się albo poza bramką albo w rękach bramkarza.


Mariusz Frączek - 4 - Zrobił to co do niego należało - zdobył bramkę z rzutu karnego, który sam wywalczył. Jednak w tym meczu ,,Lopez" przykryty przez obrońcę gości nie miał zbyt dużego pola do popisu.


Mateusz Próchniak - 4 - Szybko zdobyta bramka. Mateusz czasem zbyt długo przytzymuje piłkę, jednak umie się ustawić w takim miejscu żeby piłka do niego dotarła. Walczył do końca o każdą piłke.


Paweł Osojca - 3 - Wszedł z ławki po kontuzji kostki, próbował kilka prostopadłych podań do Frączka jednak były one nie dokładne. Jeden dobry strzał z lewej nogi, który niestety nie trafił w bramkę.


Michał Walendziak - Grał za krótko

Marcin Olender - Grał za krótko
Bartosz Chebda - Grał za krótko

 

    
Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
23 czerwca br. odbyła się XVIII Sesja Rady Miasta Dęblin. Ta sesja jest jedną z ważniejszych w roku, poni...
W dniu 17 czerwca br. w ramach „Sportowego Czerwca ” i „Dni Dęblina 2022” na Komp...
Zapraszamy na obchody 76 rocznicy śmierci Majora Mariana Bernaciaka "Orlika", które odbędą si...
W piątek 17 czerwca obiekty sportowe na terenie ZSO zapełniły się młodymi sportowcami oraz kibicami. Pier...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
100% Pure & nature refined sunflower oil
100% Refined Sunflower Oil Factory Price Refined Sunflower Oil Refined Sunflower Oil High Quality Refined Sunflower Oil Edib...
Szczegóły ogłoszenia

Borrow money here at 3% interest rate
Borrow money here at 3% interest rate. homelending offers all kinds of cash financial services of all sizes ranging from individ...
Szczegóły ogłoszenia

We offer loans at low Interest rate
We offer loans at low Interest rate. Business loans and Personal loans are available. If you are In Debt we still offer you a lo...
Szczegóły ogłoszenia

Garaże Blaszane ,Bramy Garażowe, Kojce Dla Psów
Oferuję Garaże Blaszane, Wiaty, Hale, Kojce Dla Psów, Bramy Garażowe Transport I Montaż Cały Kraj Szybki Czas Realizacji [...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy | Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook