Dzisiaj jest niedziela, 19 września 2021 r., 262 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 2
Święto bębniarzy w Magicznych Ogrodach
Dodał: admin, 02-09-2021 12:31, odsłon: 344

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny we wrześniu czeka na Was w weekendy.

 

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni.

 

Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na18 hektarach ogród. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.

Bramy Ogrodu są otwarte dla gości codziennie, do końca września, od 10:00 do 19:00.

 

Kiedy wejdzie się do środka i stanie na baśniowym dziedzińcu, szerokimi alejkami przyjaznymi dla osób z niepełnosprawnościami, będzie można dotrzeć do wielkiej ilości atrakcji. Są nimi strumyki, wodospady, mostki, punkty widokowe, plaża.

 

Najmłodsi goście mnóstwo radości mają z korzystania ze specjalnych atrakcji zręcznościowych, które można znaleźć w baśniowych krainach, a które wymagają siły i zwinności. Wszystkie one są dostępne w cenie biletu.

 

Magiczne Ogrody zapraszają do pięciu restauracji i ogródków restauracyjnych, a na kierowców czeka blisko 2 tysiące miejsc na bezpłatnych parkingach.

 

 

Baśń trwa

 

To niezwykłe połączenie pięknego ogrodu i baśniowej opowieści zachwyca kolejne grupy gości Magicznych Ogrodów. Pozytywne opinie można znaleźć na różnych stronach internetowych. Wynika z nich, że intencje twórców tego rodzinnego parku są zgodne z tym, co odwiedzający w nim odnajdują. Jedną z ważnych rzeczy, jest umiejętność odnalezienia w sobie dziecka. Wielu dorosłych już nie pamięta jak to jest być szczerym, prawdomównym i beztroskim. Kolejna wartość to budowanie więzi rodzinnych, co często udaje się mimochodem. Kiedy spędza się razem wiele godzin, nagle może się okazać, że rozmawianie ze sobą jest czymś fascynującym. Jeśli do tego jeszcze tato lub dziadek włoży sporo wysiłku żeby rozbujać smocze huśtawki lub rozkręcić karuzele, cała rodzina może spędzić naprawdę wspaniały dzień.

 

 

Święto Krasnoludzkich Bębniarzy!

 

Tych baśniowych postaci nijak nie można nazwać cichymi bohaterami, choć na ogół są bardzo skromni. Pierwszy wrześniowy weekend (4-5.09) to święto krasnoludzkich bębniarzy czyli wszystkim gościom towarzyszyć będą dźwięki bębnów, które zrobione zostały ze smoczych kciuków. Oprócz tego wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w krasnloludzkich szkoleniach i turniejach.

 

Na Dziedzińcu będzie się można natknąć na tańce, hulanki i mordolową zumbę a na Wydarzeniowisku na wspólne muzykowanie w rytmie smoczych bębnów. Na Bal na Zamku zaproszą Wróżki Smużki a całości dopełni Orientalna podróż z czarodziejką Bari-ba-ba na Scenie w Drzewach. Całość trwać będzie od 11:00 do 17:00.

 

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec
instagram.com/magiczneogrodyjanowiec

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W ten weekend, 4-5 września br. trwają planowe ćwiczenia żołnierzy Lubelskiej Brygady OT. Zgodnie z obowi...
Z przykrością musimy Państwa poinformować o aktach wandalizmu na dęblińskich miejscach pamięci. Na nowo u...
Po raz piąty zapraszamy do Dęblina na uroczyste Zaślubiny z Wisłą. Okazją do wspólnego odśpie...
Seniorzy z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Dębl...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Tłumacz ze znajomością języka chorwackiego praca zdalna
Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności Podstawowe obowiązki: • tłumaczenie opisów produktów, dokumentów w dziale handlo...
Szczegóły ogłoszenia

Projektant CAD – praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od dwudziestu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się je...
Szczegóły ogłoszenia

Ciężko pracujesz i nie możesz nauczyć się niemieckiego? Zrób to teraz!
Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówićpo niemiecku.Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większy...
Szczegóły ogłoszenia

Szybka i niezawodna oferta finansowania
Szukasz środków na reaktywację swojej działalności, czy to na realizację projektu, na zakup mieszkania, na rolnictwo, na promocj...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy z Ukrainy
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook