Dzisiaj jest sobota, 01 kwietnia 2023 r., 91 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Marzec to miesiąc przegotowań do egzaminów zawodowych dla klas trzecich. Uczniowie klas informatycznych już odczuwają tą presję.

 

W klasie 3Ti znalazła się grupa 10 osób, do której należeli: Yelizaveta Bilkina, Bartosz Bociarski, Kacper Cesarczyk, Wiktor Filiks, Wiktor Gąska, Karol Głodek, Artem Habdrakhmanov, Pavlo Denysenko, Jakub Kowalewski i Wojciech Dąbrowski.

 

Chcieli oni dodatkowo dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą baz danych, biorąc udział w warsztatach realizowanych przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyczną w ramach Młodzieżowej Akademii IT.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 0

27 marca w MBP Filii Wiślana odbył się Wieczór Poezji pod hasłem ”Nic dwa razy się nie zdarza”. Był on poświęcony Wisławie Szymborskiej, która gdyby żyła, to w tym roku obchodziłaby 100 rocznicę urodzin. Z tej właśnie okazji senat RP ogłosił rok 2023 Rokiem Wisławy Szymborskiej.

 

Podczas wieczoru wiersze polskiej poetki i eseistki wykonali:

  • Rafał Nawrotek – Atlantyda

  • Kamil Grabowski – Urodziny

  • Katarzyna Siwek – Chmury

  • Maciej Leśko – Nagrobek

  • Monika Chylińska – Woda

  • Małgorzata Furtak – Ludzie na wodzie

     kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 1

Gotowi na Kiermasz Wielkanocny 2023?

 

 

Zapraszamy już jutro w sobotę 1 kwietnia 2023 r. godz. 10.00

 

Plac przed Urzędem Miasta Dęblin.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 73

Tegoroczna edycja dęblińskiej EDK 2023 rozpocznie się jak co roku, w piątek przed Niedziela Palmową tj. 31.03.2023r. Rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18:00. Następnie po mszy każdy wyrusza indywidualnie w swoją Ekstremalną Drogę Krzyżową.

 

Rejestracja odbywa się tylko i wyłącznie poprzez formularz rejestracyjny dostepny na stronie edk.org.pl

 

EDK to doświadczenie osobiste. Nie jest to forma zorganizowana - każdy odpowiada sam za siebie i swoje bezpieczeństwo. NIE JEST TO PIELGRZYMKA CZY NOCNA PRZYGODA. Można iść samemu, lecz można również wybrać się w dwie lub kilka osób. Należy jednak wtedy umówić się i pamiętać, że w trakcie drogi panuje zasada milczenia.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.edk.org.pl oraz na fanpagu FB "Eksremalna Droga Krzyżowa Dęblin". kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 196

Wróćmy jeszcze raz do tego nie lada wyczynu. W dniu 18 marca trwale wpisuje się w historię klubu Nadwiślańska Grupa Open Water & Swimming – Z łabędziem pływać oraz Polskiego środowiska pływaków zimowych.

 

Tego dnia Piotr Świtaj wraz z zabezpieczającym go Teamem w ramach projektu Vistula Winter Challenge - STOP utonięciom, pokonał Wisłą wpław w letnim stroju pływackim, przy temperaturze wody 6,7°C, odcinek z Dęblina do Stężycy o długości 3,6 km.

 

Łączny czas płynięcia to ponad 38 minut. Był to pierwszy w Polsce, tak długi przepływ dziką rzeką zimą.(Być może też na świecie)kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 223

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Dęblinie zgłosił się do Wojewódzkiego Konkursu pn. „Ekopracownia – zielone serce szkoły”, którego organizatorem jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

 

Cel Konkursu to podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej, upowszechnianie wiedzy, aktywizacja społeczna, budowanie społeczeństwa obywatelskiego i kształtowanie postaw proekologicznych dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie tematyki: zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz odnawialnych źródeł energii, natomiast nagrodą jest utworzenie i wyposażenie ekopracowni/sal edukacyjnych: przyrodniczych lub dotyczących odnawialnych źródeł energii, wraz ze zrealizowaniem programu edukacyjnego.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 72

Sobotni (18.03.2023 r.) Ogólnopolski Festiwal Tańca " Roztańczone Mazowsze" w Tarczynie i kolejne sukcesy Małej Rewii.

 

Wychowanki Małgorzaty Knieć Sprawka rywalizujące głównie ze szkołami tańca z Warszawy, Piaseczna, Siedlec, Konina i Bydgoszczy zdobyły 1 i 2 Miejsce w kat. Contemporary Balet Junior, 3 Miejsce w kat. Contemporary Youth i 3 Miejsce w kat. Jazz Dance Junior. Solistki Mercedes Szulen 3 Miejsce w kat. Impro Modern Youth i Oliwia Miturska 3 Miejsce w kat. Jazz Dance Youth.

 

Duet Maria Czerwińska i Aleksandra Papis 3 Miejsce w kat Duet Junior, duet Julia Pokrywa i Natalia Adamiec w kat. Duet Youth zajeły Miejsce 4,wspaniale zaprezentowały się pozostałe solistki zdobywając 6,7,8,10 Miejsca Natalia Sitnik, Aleksandra Hacz ,Oliwia Fijołek i Julia Prociewicz.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 145
fot. Mariusz Jani

Podczas sobotniego popołudnia podopieczni trenera Adamskiego pewnie pokonali na Stadionie Miejskim w Dęblinie drużynę LKS Wilki Wilków.

 

Czarni 1947 Dęblin 4:0 (1:0) LKS Wilki Wilków

 

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

Wiktor Potyra

Aleks Lisowski

Paweł Osojca

Piotr Komosakategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 203

W dniu 23 marca 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia Masów odbył się jubileusz 10 – lecia istnienia Dyskusyjnego Klubu Książki. DKK powstał 15 listopada 2012 roku z inicjatywy ówczesnej bibliotekarki - moderatorki Jadwigi Ochal.

 

To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń, pozytywnych emocji i wzruszeń.

Na początek uczestnicy wraz z zaproszonymi gośćmi: Beatą Siedlecką - Burmistrz Miasta Dęblin, Magdaleną Krasuską - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie i Arturem Marzyszem - Radnym Rady Miasta Dęblin, wysłuchali prezentacji przygotowanej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną dotyczącą fenomenu DKK w kulturze multimedialnej na przykładzie lubelskich klubów.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 120

W piątkowe przedpołudnie, 24 marca do Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Dęblinie w ramach współpracy przybyła z wizytą bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej.

 

To była doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście wiosny.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 131

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM GOSPODARSTWO WRAZ Z ZABUDOWANIAMI ORAZ ZIEMIĄ ROLNA O Ł...
SPRZEDAM GOSPODARSTWO WRAZ Z ZABUDOWANIAMI ORAZ ZIEMIĄ ROLNA O Ł...
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha. Przedmiotowe działki są położone w Wysokim Kole gmina Gniewoszów powiat Kozienicki.Nieruchomość zabudowana jest domem murownym wraz z budynkami gospoda...
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha. Przedmiotowe działki są położo...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent wsparcia utrzymania usług IT - zdalnie
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Asystent wsparcia utrzymania usług IT - praca zdalna ...
Szczegóły ogłoszenia

Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia

Sadzonki Roślin, Nasiona, Cebulki, Narzędzia - do 70% rabatu
Ogrodniku, potrzebujesz nowych roślin do swojego ogrodu?Zapraszamy do sklepu online, który posiada szeroki wybór roślin.-drzewka...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook