Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 r., 84 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

8 maca w Międzynarodowym Dniu Kobiet w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbyło się niecodzienne wydarzenie. Grupa absolwentów szkoły, zachęcona pomysłem pani Małgorzaty Radomskiej, wystąpiła wieczorową porą przed zgromadzoną w szkolnej auli publicznością, prezentując wybrane przez siebie piosenki o kobietach i dla kobiet z racji ich święta. 

 

Wśród wykonawców, którzy wcielili się w role wokalistów lub/i instrumentalistów, znaleźli się Patrycja Sokołowska (wokal), Marcin Agacki (wokal), Tomasz Jaśkowski (wokal), Tomasz Mikusek (wokal i gitara elektryczna), Patryk Mokijewski (perkusja), Michał Pastuszak (wokal, pianino i gitara akustyczna), Jacek Rayski (wokal i gitara akustyczna) oraz Sławomir Sępioł (wokal i gitara akustyczna). Powyższy skład uzupełniał brat Patryka Daniel Mokijewski (gitara basowa).

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 263

Dnia 20 lutego br. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, poseł na sejm RP Pan Kazimierz Choma, wojewoda lubelski Lech Sprawka oraz lubelski kurator oświaty Teresa Misiuk, wręczyli stypendystom dyplomy Prezesa Rady Ministrów.

 

Wśród wyróżnionych stypendystów na rok szkolny 2022/2023 znaleźli się uczniowie ZSZ nr 1 – Jakub Bauman kl.4k4 oraz Jakub Kowalczyk kl.2te

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 144

„Łączy nas krew, która ratuje życie” – to hasło kolejnej już Akcji Honorowego Krwiodawstwa zorganizowanej w naszej szkole, która odbyła się 1 lutego 2023 roku.

 

Jak zawsze pod opieką kadry medycznej z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy oddział w Garwolinie młodzież oddawała krew, niosąc pomoc potrzebującym.

 

Łącznie tego dnia krew oddało 31 osób, co pozwoliło uzyskać blisko 14 litrów krwi!

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 284

W minionym tygodniu codziennie gościliśmy przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji w Puławach.

 

Uczniowie klas maturalnych zostali szczegółowo zapoznani z możliwościami naboru do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej, specjalistycznej służby wojskowej oraz terytorialnej służby wojskowej.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 188

Grupa nauczycieli z ZSZ nr 1 jest uczestnikami projektu Job Shadowing, który służy wymianie doświadczeń związanych z nauczaniem zawodu oraz języków obcych.

 

Dwie anglistki, dwóch elektryków oraz czterech informatyków przybyło do miasta Faro, położonego na południu Portugalii, które zostało wyznaczone na bazą noclegową. Jak wygląda stolica prowincji Algarve położonej nad Oceanem Atlantyckim zobaczcie sami.

 

W ramach projektu Job Shadowing nauczyciele uczestniczyli w obserwacji zajęć prowadzonych w Zespole Szkół im dr. Francisco FernandesaLopesa w Olhao.kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 362

Studniówka jest w życiu każdego maturzysty wyjątkowym momentem, w którym uświadamia sobie upływ czasu i dostrzega, że za symboliczne sto dni odbędzie się egzamin maturalny. 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 784

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie od 1 września 2022r. realizował projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w której imieniu umowę finansową ze szkołą podpisała Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) - Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 281

Sebastian Soból z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie Vice Mistrzem Polski w Ergometrze Wioślarskim.

W dniach 2-4 grudniahalesportowe warszawskich uczelnibyły arenami zmagańreprezentacji województw, w kolejnej edycji Mistrzostw Polski „Z UKS-u do AZS-u”.


Dziewczęta i chłopcy - uczniowie szkół średnich - rywalizowali w zespołowych grach sportowych - piłka koszykowa, piłka nożna, piłka siatkowa oraz w konkurencjach indywidualnych – tenis stołowy i ergometr wioślarski.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 574

W dniu 29.11.2022 r. dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie – Aneta Sztobryn, w ramach zadań profilaktycznych Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta zorganizowała  spotkanie profilaktyczne dla wychowanków Internatu.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 266

W dniu 16 listopada 2022r., uczniowie naszej szkoły: Aivar Kossaev i Peil Toktassyn wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Lublinie z okazji upamiętnienia 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę i wkładu szachistów polskich w jej odzyskanie i utrzymanie.

 

Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 322

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook