Dzisiaj jest czwartek, 28 września 2023 r., 271 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Nie ma to jak dobrze zacząć rok szkolny! Najlepiej od jakiejś wyprawy. A póki jest wyjątkowo ciepło to idealnie było nad wodą. Mazury są do tego idealne.

 

Uczniowie ZSZ nr 1 rok szkolny zaczęli od wypoczynku pod żaglami na Mazurach.

 

Oto wypowiedzi uczestników i ich rodziców:

 

Olgierd: – Szlak Wielkich Jezior Mazurskich to idealne miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć od zgiełku miejskiego życia i cieszyć się spokojem natury.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 170

W dniach 15, 16, 17 września przeprowadzona została, już po raz 30-ty na terenie Polski akcja „Sprzątanie Świata”.

 

ZSZ nr 1 tradycyjnie włączyła się w tę, koordynowaną przez Urząd Miasta akcję.

 

Działając lokalnie w myśl zasady „Posprzątam swój kawałek Polski” wyszli, by pozbierać porzucone śmieci, których pomimo sprawnie działającego systemu segregacji i odbioru jest nadal bardzo dużo.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Miasto Dęblin, odsłon: 152

11 września 2023r. społeczność naszej szkoły po raz kolejny przystąpiła do akcji „Narodowe Czytanie” pod patronatem Prezydenta RP i jego małżonki. Na lekturę tegorocznej edycji czytelniczej inicjatywy wybrana została” powieść Elizy Orzeszkowej – „Nad Niemnem”.

 

Do lektury tego dzieła tak zachęcał Prezydent RP w swoim liście otwartym: „To książka nastrojowa, napisana barwnym językiem, a zarazem donośna i sugestywna w swoim patriotycznym przesłaniu. (…) Spotkajmy się z rodzinami Bohatyrowiczów, Korczyńskich i innymi postaciami, wysłuchajmy ich rozmów o Polsce, ale też tych codziennych pogawędek „przy polskim stole”.

 

Odkryjmy na nowo atmosferę tego dzieła, bogatą nadniemeńską przyrodę, wspaniałe pejzaże i krajobrazy. Przypomnijmy wreszcie ważne dziedzictwo Powstania Styczniowego, które powraca we wspomnieniach bohaterów i legendzie jako symbol i fundament narodowej pamięci i którego znaczenie jest istotne także dla innych narodów naszego regionu.”

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 118

Nietypowo niż zwykle, bo tym razem 4 września spotkali się w auli, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Na uroczystości zgromadziła się cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice, nauczyciele, dyrekcja.

 

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego wprowadzenia Sztandaru Szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrał pan Artur Misiak - dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 302

W piątek 23 czerwca w szkolnej auli zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, wychowawcy i Dyrekcja ZSZ nr 1 w Dęblinie, by wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

 

Nie zabrakło także znamienitych gości. Na uroczystości przybyli: Karol Zagożdżon – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Rykach, członek Zarządu Powiatu Ryckiego, Andrzej Matysiewicz – dyrektor PKP PLK S.A. w Lublinie, Andrzej Kilian - zastępca naczelnika Sekcji Eksploatacji PKP PLK w Dęblinie.

 

Wśród gości znaleźli się również rodzice uczniów z Jackiem Zagożdżonem – przewodniczącym Rady Rodziców.kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 471

Po kilku latach nieobecności ponownie, na parkiecie dęblińskiego „Mechanika”, zagościła siatkówka szkół podstawowych.

 

Turniej piłki siatkowej promujący naszą szkołę w środowisku lokalnym skierowany do absolwentów szkół podstawowych przyjęty został z dużym zainteresowaniem ze strony dyrekcji zaproszonych szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, a co najważniejsze ze strony uczniów.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Miasto Dęblin, odsłon: 415

W piątek 28 kwietnia 2023r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. 

 

Uroczystość zgromadziła całą społeczność szkolną, rodziców i zaproszonych gości.

 

Wśród gości znalazła się Monika Kośmińska - wicestarosta Powiatu Ryckiego, Marcin Kłodawski - reprezentujący Polskie Koleje Państwowe oraz przedstawiciel Rady Rodziców - Jacek Zagożdżon.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 398

W kwietniu społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 otworzyła szeroko drzwi dla wszystkich ósmoklasistów, którzy chcieli poznać naszą szkołę.

 

Zainteresowanie naszą ofertą było w tym roku duże i życzliwe. Odwiedziło nas wielu gości, a wśród nich znaleźli się uczniowie klas ósmych, zarówno szkół dęblińskich jak i tych spoza miasta.

 

Ósmoklasiści mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Obejrzeli wystawy tematyczne i stanowiska zawodów: technik informatyk, technik elektryk, technik mechanik, technik mechanik lotniczy, technik dróg i obiektów inżynieryjnych oraz ślusarz. Zwiedzili szkolne warsztaty, internat i pracownie lekcyjne.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 537

Za nami kolejna już AKCJA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA, która odbyła się pod hasłem „Podaruj krew – podaruj życie”. Tym razem młodzież oddała 12,6 litrów krwi, a 5 osób zarejestrowało się w bazie CPNPDSiKP  jako potencjalni dawcy szpiku kostnego.

 

Akcja przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że postawa okazana wobec potrzebujących, którzy oczekują na ten bezcenny i niezastąpiony lek, którym jest krew znajdzie godnych naśladowców wśród naszej społeczności i chętnych będzie wciąż przybywało.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 460

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie oferuje do wydzierżawienia halę produkcyjno - magazynową. 

 

Link do ogłoszenia poniżej:

 

https://zsz1deblin.pl/bip/p,71,ogloszenie-o-przetargu-na-dzierzawe-hali-produkcyjno-magazynowej 

 

 kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 18-04-2023 06:22

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook