Dzisiaj jest niedziela, 21 lipca 2024 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

29 maja odbył się w naszej szkole międzyszkolny powiatowy turniej paintball. Organizatorem był FHUActive Paintball Paweł Grodzki pod patronatem honorowym Starosty Ryckiego. Głównym celem zawodów była popularyzacja paintballa wśród młodzieży.


Do rywalizacji stanęło 8 drużyn. Rywalizacja grupowa rozgrywana była systemem ,,każdy z każdym”. Ze względu na wysoki poziom sportowy turnieju , nie było łatwo przedostać się do fazy finałowej - awansowały 4 najlepsze drużyny: ZSZ Nr 1 Dęblin Pilniki, ZSZ Nr1 Sigma ZSZ Nr1 Ryki, ZSZ Nr1 Ryki. Paintball to naprawdę wymagająca dyscyplina, w której liczy się nie tylko wysoka sprawność fizyczna ale również umiejętność przygotowania odpowiedniej taktyki.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 373
Źródło: ZSZ nr 1/Facebook

Jubileusz 80-lecia ZSZ nr 1 jest tuż tuż.


Dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie materiałów związanych z naszą placówką. Mogą to być zdjęcia, filmy, stare dokumenty, wszystko co może wzbogacić uroczystość jubileuszową.


Materiały można przesyłać tradycyjną pocztą lub przynieść do szkoły (po wykonaniu kopii gwarantujemy ich zwrot):


Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie
ul. Tysiąclecia 27
08-530 Dęblin
z dopiskiem: „materiały 80-lecie”

lub przesłać pocztą elektroniczną:
zsz1foto@gmail.com
z dopiskiem: „materiały 80-lecie”


Prosimy również o krótką informację na temat dostarczanych materiałów:


• z którego roku pochodzą,
• jakich wydarzeń dotyczą,
• kto jest ich właścicielem/autorem, itp.

Z góry dziękujemy za okazaną życzliwość i współpracę.

 

Dyrektor ZSZ nr 1 w Dęblinie
Artur Misiak

 

 

                                                                                                        

 kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 13-05-2024 19:56

25 kwietnia 2024r w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbył się charytatywny kiermasz ciast. Celem tej akcji była zbiórka pieniędzy na dofinansowanie zakupu windy do przewozu łóżek w "Fundacja Hospicjum - Razem możemy więcej" w Stawach.

 

Przez cały dzień szkolni wolontariusze sprzedawali ciasta, ciasteczka, babeczki i galaretki z owocami na przerwach międzylekcyjnych.

 

Słodkości kupowali uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły otrzymując jednocześnie naklejkę na pamiątkę okazanego wsparcia.

 

Wszystkie ciasta zostały sprzedane, za co należą się wielkie i gorące podziękowania wszystkim uczniom oraz rodzicom zaangażowanym w prace związane z wypiekami.

 

Wynik zbiórki to 1553zł i 79 gr., które przekazalno przedstawicielowi „Fundacji Hospicjum – Razem możemy więcej”.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 418

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie oferuje kierunki kształcenia w zawodach dających absolutną pewność zatrudnienia. Gwarantowane to jest dzięki podpisanym umowom partnerskim z Hutą Stalowa Wola S.A. oddział w Dęblinie oraz PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (oddział w Lublinie).

 

Uczniowie mają możliwość korzystania z praktyk zawodowych za granicą realizowanych w ramach Akredytacji Erasmus+.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 499

7 marca, a więc dzień przed Międzynarodowym Dniem Kobiet w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbyło się niecodzienne wydarzenie – Koncert z okazji Święta Kobiet. Grupa uczniów, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół szkoły, zachęcona pomysłem pań Małgorzaty Radomskiej, Anny Strumnik i Urszuli Kowalskiej wystąpiła wieczorową porą przed zgromadzoną w szkolnej auli publicznością, prezentując wybrane przez siebie piosenki o kobietach i dla kobiet z racji ich święta.

 

Wśród wykonawców, którzy wcielili się w role wokalistów lub/i instrumentalistów, znaleźli się Urszula Kowalska (wokal), Zofia Pieńkosz (wokal), Tomasz Mikusek (wokal i gitara elektryczna), Patryk Mokijewski (perkusja), Piotr Niewiadomski (wokal i gitara klasyczna), Jacek Rayski (wokal i gitara akustyczna), Oliver Pastor (klawisze) oraz Daniel Mokijewski (gitara basowa).kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 692

W czwartek 7 marca gościliśmy w naszej szkole influencerkę, prezenterkę telewizyjną TVN Style, propagatorkę zdrowego stylu życia, pomysłodawczynię projektu przeciwko hejtowi - Kingę Zawodnik.

 

Spotkanie dotyczyło różnych form hejtu, z którymi niejednokrotnie mierzą się młodzi ludzie oraz sposobów, jak sobie z nim radzić.kategoria: Top,ZSZ nr 1 Dęblin, Aktualności, odsłon: 552

„Twoja krew – darem życia” to już kolejna lokalna Akcja Honorowego Krwiodawstwa, która odbyła się 6 marca 2024 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie.

 

Inicjatywa ta wzbudziła jak zwykle duże zainteresowanie. Również tym razem nie zawiedli uczniowie, absolwenci szkoły oraz mieszkańcy miasta. Wszyscy udowodnili, że warto pomagać, że oddawanie krwi jest szlachetnym i bezinteresownym niesieniem pomocy, darem życia.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 638

Nowy tydzień pobytu minął uczniom na rutynowych czynnościach. Szkolna ekipa już całkiem zadomowiła się w Sevilli, a koledzy z ADY traktują ich jak stałych bywalców.

 

Podczas praktyk już dobrze wiemy co i jak mamy robić, dotrzymujemy tempa hiszpańskim kolegom, razem spędzamy przerwy, już mamy swoje miejsca, gdzie chodzimy na lunch. Po pracy kontynuowaliśmy zwiedzanie niesamowitej Sevilli, odkrywając co raz to nowe ciekawe miejsca.

 

Na początku tygodnia zorganizowaliśmy wyjście do Aquarium, które okazało się niesamowitym miejscem. Całość jest podzielona na różne strefy klimatyczne i rodzaje zbiorników wodnych. Zwiedzaliśmy jedną po drugiej będąc pod coraz większym wrażeniem rozmaitości gatunków, kształtów i kolorów.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 621

Drugi tydzień w Sewilli uczniowie rozpoczęli od wytężonej pracy. Kolejne dni praktyk mijały szybko. Po zawarciu nowych znajomości pracuje się łatwiej i sprawniej.

 

W tym tygodniu wykonali szereg robót, zarówno znanych im z zajęć teoretycznych i praktycznych w szkole, jak i nowych, znanych tylko w teorii.

 

Przez te kilka dni przećwiczyli między innymi sprawdzanie przyrządów pokładowych, wykonywanie obsługi przedlotowej, nitowanie nitownicą pneumatyczną i oczyszczanie filtrów paliwowych za pomocą ultradźwięku.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 672

W dniach od 27 stycznia do 3 lutego 2024r. kolejna grupa nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie uczestniczyła w mobilności związanej z wykonaniem zadania "Job Shadowing” będącego elementem projektu o numerze 2023-1-PL01-KA121-VET-000117881, współfinansowanego przez Unię Europejską, związanego z Mobilnością kadry.

 

 

Wizyta odbyła się w ADA Superior Technological Institute w Sewilli. Jej celem było poznanie stosowanego w Hiszpanii systemu edukacji, zapoznanie się z warunkami realizacji kształcenia zawodowego, poznanie stosowanych tam metod pracy i dzielenie się dobrymi praktykami w zakresie form i metod kształcenia zawodowego. Nie należy zapominać o przełamaniu bariery językowej, zwiększeniu motywacji nauczycieli do nauki języków obcych czy poznawaniu tradycji i kultury innych krajów.

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 979

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook