Dzisiaj jest czwartek, 25 lutego 2021 r., 56 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
PUŁAWSCY I RYCCY POLICJANCI W AKCJI KRWIODAWSTWA – „SILNI RAZEM”
Dodał: admin, 19-11-2020 15:57, odsłon: 343

Niemal każdego tygodnia do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zgłaszają się funkcjonariusze i pracownicy Policji aby podzielić się krwią, niezbędną gdy w grę wchodzi ratowanie życia ludzkiego.

 

Jednocześnie mundurowi odpowiadają na pojawiające się apele o pomoc. Dotychczas honorowo oddawali krew we własnych powiatach – tym razem połączyli swe siły.

 

Mowa o policjantach z Puław i Ryk, którzy wzięli udział w akcji krwiodawstwa Silni Razem zorganizowanej przez Klub HDK "Dar Życia” przy Zakładach Azotowych Puławy S.A.

Dotychczas honorowo oddawali krew we własnych powiatach – tym razem połączyli swe siły, aby pomóc jeszcze większej liczbie osób i zachęcić innych do dzielenia się tym, co najcenniejsze. Policjanci z Puław i Ryk wzięli udział w akcji krwiodawstwa Silni Razem zorganizowanej przez Klub HDK "Dar Życia” przy Zakładach Azotowych Puławy S.A.

 

Policjanci z Puław i Ryk regularnie oddają krew, pomagając osobom, które jej najbardziej potrzebują. Niemal każdego tygodnia do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zgłaszają się funkcjonariusze i pracownicy Policji aby podzielić się krwią, niezbędną gdy w grę wchodzi ratowanie życia ludzkiego. Jednocześnie mundurowi odpowiadają na pojawiające się apele o pomoc – w tym kolegów z naszej i innych formacji.

 

Teraz postanowili to robić wspólnie, aby pomóc większej liczbie osób i zachęcić innych do honorowego krwiodawstwa. Wczoraj funkcjonariusze z Puław i Ryk wzięli udział w akcji Silni Razem zorganizowanej przez Klub HDK "Dar Życia” przy Zakładach Azotowych Puławy S.A. Mundurowi zadedykowali swoją krew dla walczącego z COVID-19 policjanta z Lublina – aspiranta sztabowego Rafała Kasiborskiego, który w bardzo ciężkim stanie przebywa w szpitalu MSWiA.

 

Jak podaje organizator akcji – Tomek Ogrodnik, podczas wczorajszej akcji zarejestrowało się 62 osoby, z czego 51 oddało krew, a 14 osób po raz pierwszy ! Wśród osób, które oddały krew byli policjanci kilku pionów z Puław, Ryk i Kazimierza Dolnego oraz Komendant Powiatowy Policji w Puławach, który krew oddaje regularnie, udowadniając, że najcenniejsze jest to, co możemy bezinteresownie podarować drugiemu człowiekowi. Razem zebrano 22 950 ml krwi ! Dziękujemy i zachęcamy innych aby przyłączyli się do silniejszej, puławsko – ryckiej ekipy oddającej honorowo krew.

 

 

podkomisarz Ewa Rejn – Kozak

starszy aspirant Radosław Żmuda

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Zdjęcie ilustracyjne, źródło: www.pixabay.com
Według Światowej Organizacji Zdrowia depresja jest czwartą najpoważniejszą chorobą na świecie i jedną z g...
W dniu 17 lutego br. żołnierze 2 Lubelskiej Brygady OT odbyli ćwiczenia przeciwkryzysowe w rejonie Twierd...
Na zdjęciu Sławek z żoną Aleksandrą. Fot.ze strony Fb Szymona Machnowskiego za jego zgodą
Szymon Machnowski, żołnierz - kontroler ruchu lotniczego w 43 Bazie Lotnictwa Morskiego w Gdyni dla ...
W minionym roku Lubelski Urząd Wojewódzki w oparciu o opinie Instytutu Pamięci Narodowej – K...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Poznaj Niesamowitą Wiedzę
Masz marzenia, ale nie wiesz jak je spełnić? Mam świetny materiał, który Ci w tym pomoże. Niesamowita wiedza, poznaj ją. Mate...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna.
Nasz klient to stabilne, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Zakres działalności pracodawcy obejmuje usługi logistyki magazynowej, d...
Szczegóły ogłoszenia

Rozwiazywania ich problemów (KREDYT OFERTA) 3%
Ma projektu ??? Pilnosc finansowa konieczna ??? ty Mam pragnienie i chcesz osiagnac? dajemy pozyczki Prywatne poczawszy od 10,...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy potrzebuja 3%
Dzien dobry, panie & pani. Jestem osoba, mieszka we Niemcy i I Ma bardzo wysoki kapital wiec szczególnie Wlochy, Szwajcaria, P...
Szczegóły ogłoszenia

Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia Polskie PIT
Rozliczenia Podatku z Holandii i w Polsce, Odzyskaj zwrot podatku z zagranicy Holandia. Rozliczenia Holenderskie Rozliczenia...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook