Dzisiaj jest piątek, 04 grudnia 2020 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1
PUŁAWSCY I RYCCY POLICJANCI W AKCJI KRWIODAWSTWA – „SILNI RAZEM”
Dodał: admin, 19-11-2020 15:57, odsłon: 183

Niemal każdego tygodnia do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zgłaszają się funkcjonariusze i pracownicy Policji aby podzielić się krwią, niezbędną gdy w grę wchodzi ratowanie życia ludzkiego.

 

Jednocześnie mundurowi odpowiadają na pojawiające się apele o pomoc. Dotychczas honorowo oddawali krew we własnych powiatach – tym razem połączyli swe siły.

 

Mowa o policjantach z Puław i Ryk, którzy wzięli udział w akcji krwiodawstwa Silni Razem zorganizowanej przez Klub HDK "Dar Życia” przy Zakładach Azotowych Puławy S.A.

Dotychczas honorowo oddawali krew we własnych powiatach – tym razem połączyli swe siły, aby pomóc jeszcze większej liczbie osób i zachęcić innych do dzielenia się tym, co najcenniejsze. Policjanci z Puław i Ryk wzięli udział w akcji krwiodawstwa Silni Razem zorganizowanej przez Klub HDK "Dar Życia” przy Zakładach Azotowych Puławy S.A.

 

Policjanci z Puław i Ryk regularnie oddają krew, pomagając osobom, które jej najbardziej potrzebują. Niemal każdego tygodnia do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zgłaszają się funkcjonariusze i pracownicy Policji aby podzielić się krwią, niezbędną gdy w grę wchodzi ratowanie życia ludzkiego. Jednocześnie mundurowi odpowiadają na pojawiające się apele o pomoc – w tym kolegów z naszej i innych formacji.

 

Teraz postanowili to robić wspólnie, aby pomóc większej liczbie osób i zachęcić innych do honorowego krwiodawstwa. Wczoraj funkcjonariusze z Puław i Ryk wzięli udział w akcji Silni Razem zorganizowanej przez Klub HDK "Dar Życia” przy Zakładach Azotowych Puławy S.A. Mundurowi zadedykowali swoją krew dla walczącego z COVID-19 policjanta z Lublina – aspiranta sztabowego Rafała Kasiborskiego, który w bardzo ciężkim stanie przebywa w szpitalu MSWiA.

 

Jak podaje organizator akcji – Tomek Ogrodnik, podczas wczorajszej akcji zarejestrowało się 62 osoby, z czego 51 oddało krew, a 14 osób po raz pierwszy ! Wśród osób, które oddały krew byli policjanci kilku pionów z Puław, Ryk i Kazimierza Dolnego oraz Komendant Powiatowy Policji w Puławach, który krew oddaje regularnie, udowadniając, że najcenniejsze jest to, co możemy bezinteresownie podarować drugiemu człowiekowi. Razem zebrano 22 950 ml krwi ! Dziękujemy i zachęcamy innych aby przyłączyli się do silniejszej, puławsko – ryckiej ekipy oddającej honorowo krew.

 

 

podkomisarz Ewa Rejn – Kozak

starszy aspirant Radosław Żmuda

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: admin
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W poniedziałek 30 listopada zakończyły się trwające w  szkole "Piątce" od początku października r&oa...
Nowe instalacje fotowoltaiczne i solarne, wymiana oświetlenia i systemów centralnego ogrzewania, d...
W dniu 17 listopada w SOSW w Dęblinie został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Recytatorski.   ...
W środę 25 listopada, czyli dokładnie w Dzień Pluszowego misia, został rozstrzygnięty międzyszkolny ...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
naprawa przedsionki campingowe, szycie parasole altany, pokrycia na lodzie
Naprawa przedsionków do przyczep campingowych, Szycie oraz naprawa parasoli ogrodowych, pawilonów i altanek na wzór starych, n...
Szczegóły ogłoszenia

BTC szybki zysk codziennie
Pierwszy Automat - Robot do inwestowania, błyskawiczna rejestracja bez weryfikacji, panel płatności, odsetki systematycznie nali...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe Duże Lalki Reborn wys. PL
Chcesz kupić te lalki: dostarczę je dla Ciebie w już 2-5 dni Wejdź na stronę i wybierz swoją wymarzoną: [url=https://www.l...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe Duże Lalki Reborn wys. PL
Chcesz kupić te lalki: dostarczę je dla Ciebie w już 2-5 dni Wejdź na stronę i wybierz swoją wymarzoną: [url=https://www.l...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
W Oriflame masz różne możliwości: 1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby z 20% zniżką -bez obowiązku zamawiania co miesi...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook