Dzisiaj jest poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., 176 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Magiczne Ogrody

We wtorek 15 maja w Ratuszu Miejskim burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz ze skarbnikiem Miasta Agatą Zarębą podpisały drugą umowę na roboty budowlane w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Dęblinie – etap I”, polegające na termomodernizacji budynku ZSO.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 393

Dnia 8 maja 2018 roku społeczność Dęblina żegnała wyjątkowego mieszkańca kpt. w stanie spoczynku Ludwika Wolińskiego.

 

Msza pogrzebowa odbyła się w dęblińskiej parafii pw. Św. Piusa V Papieża.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Powiat, odsłon: 385

Miasto Dęblin pozyskało dofinansowanie projektu „Lokalny Animator Sportu” na 2018 rok.

 

Jest to systemowe rozwiązanie, którego głównym celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych poprzez umożliwienie udziału w sportowych zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych, dofinansowanych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 276

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10  mszą świętą w intencji Ojczyzny w kościele pod wezwaniem Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie.

 

Mszę celebrował proboszcz tamtejszej parafii Zbigniew Daniluk i ks. Mariusz Leonik z parafii wojskowej pw. Matki Bożej Loretańskiej w Dęblinie.

 

Po mszy świętej, przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej, uczestnicy przeszli ulicami miasta przed Pomnik Niepodległości – plac przed Ratuszem Miejskim.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 529

Święta Narodowe to ważny element życia społecznego Polaków. Dzięki pamięci o ważnych wydarzeniach z historii Polski, pielęgnujemy tradycję, która przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

 

W tych ważnych dla Narodu Polskiego dniach należy również oddać cześć tym, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.

 

2 maja 2018 roku delegacja władz Miasta Dęblin w ramach obchodów 227. Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odwiedziła dęblińskie miejsca Pamięci Narodowej oraz dokonała złożenia kwiatów i zapaliła znicze.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 269

Dnia 25 kwietnia w Ratuszu Miejskim Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wraz ze Skarbnikiem Miasta Agatą Zarębą podpisały pierwszą umowę na roboty budowlane w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Dęblinie – etap I”, polegające na termomodernizacji budynku SzkołyPodstawowej nr 2.

 kategoria: Top,Miasto Dęblin, Aktualności, odsłon: 259

W dniach od 16 do 20 kwietnia w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Dęblinie im. Jana Pawła II prowadzony był cykl zajęć o tematyce przyrodniczej pod tytułem „Mam w przyrodzie przyjaciela…”.

 

Przedszkolaki podczas tych zajęć dowiedziały się, jak należy dbać o środowisko naturalne; rozmawiały o oszczędzaniu energii i wody oraz o segregowaniu odpadów.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 177

W dniach 16.04.-21.04.18r. dwie  klasy siódme ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie: VIIa z wychowawczynią Anną Kiliszek i VIIb z wychowawczynią, Aleksandrą Ślusarską oraz nauczycielem biologii Jolantą Karaś, aktywnie spędzały czas na Zielonej Szkole w Jarnołtówku.

 

Jarnołtówek to „miejsce na końcu świata”, tak przywitały ich informacje przy DWD Karolinka, w którym uczniowie ze swoimi opiekunami spędzili sześć interesujących dni. 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 168

Dnia 24 kwietnia 2018 roku odbyły się Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Zespole Szkół Zawodowych nr 1.

 

Pojawiło się wiele lokalnych firmy z propozycjami pracy oraz placówek oświatowych przedstawiających swoje oferty edukacji.

 

Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem co można było zauważyć po liczbie przybyłych.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 225

Dnia 21 kwietnia 2018 roku w godzinach od 11 do 15 na placu przed Ratuszem Miejskim w Dęblinie odbyła się „Wystawa Rękodziała Twórców Ziemi Dęblińskiej.

 

Była to pierwsza edycja, zaprezentowało się 10 wystawców.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 220

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprzedam koszty faktury
[size= 10.5pt; line-height: 14.98px; font-family: Arial, sans-serif; color: #0d0f26; background-image: initial; background-posit...
Szczegóły ogłoszenia

Koszty - Sprzedam VAT - Sprzedam Faktury
[size= 10.5pt; line-height: 14.98px; font-family: Arial, sans-serif; color: black; background-image: initial; background-positio...
Szczegóły ogłoszenia

299/586 KSH - KAS/UKS/JPK ? Profesjonalnie.
Nie likwiduj zadłużonej spółki - Sprzedaj nam ją - tel. 608-146-176 Przejmiemy Każdą Zadłużoną Spółkę w Każdej Sytuacji Fin...
Szczegóły ogłoszenia

Poszukuję Kobiet Do Współpracy
Praca dodatkowa dla kobiet, kilka h w tygodniu, sama ustalasz godziny pracy. Praca głównie online. Zarobki początkowe na poz...
Szczegóły ogłoszenia

Kup Na Wymiar Siatki Zabezpieczające
Produkowane maszynowo siatki ochronne, wykonane są ze specjalnego tworzywa - polipropylenu PP bezwęzłowego. To materiał niez...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: