Dzisiaj jest czwartek, 30 maja 2024 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniach 19 – 28 marca bieżącego roku w ramach jazd testowych na ulice Dęblina wyjedzie zeroemisyjny, niskopodłogowy autobus elektryczny.

 

Zastąpi on w te dni dotychczasowy tabor, którym MZK – Puławy Spółka z o.o. świadczy usługi przewozowe w ramach obsługi linii komunikacyjnej nr 31.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 18-03-2024 19:23, odsłon: 876)

Szymon Flik, uczeń klasy maturalnej Liceum Ogólnokształcącego im.15 Pułku Piechoty „Wilków” w Dęblinie, zakwalifikował się do ogólnopolskiego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego!

 

Jest to ogromny sukces, który świadczy o wybitnych umiejętnościach Szymona oraz jego zaangażowaniu w naukę języka polskiego.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Edukacja , ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 11-03-2024 21:18, odsłon: 497)

„Twoja krew – darem życia” to już kolejna lokalna Akcja Honorowego Krwiodawstwa, która odbyła się 6 marca 2024 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie.

 

Inicjatywa ta wzbudziła jak zwykle duże zainteresowanie. Również tym razem nie zawiedli uczniowie, absolwenci szkoły oraz mieszkańcy miasta. Wszyscy udowodnili, że warto pomagać, że oddawanie krwi jest szlachetnym i bezinteresownym niesieniem pomocy, darem życia.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 07-03-2024 19:59, odsłon: 465)

22 lutego klasa 2a liceum wraz z opiekunami odwiedziła stolicę. Pierwszym punktem wycieczki było POLIN - Muzeum Historii Żydów Polskich. Dla uczestników była to niespodzianka.

 

Poszczególne galerie cieszyły się zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Wystawy przyciągały zwiedzających atrakcyjnością oraz interaktywnymi rekwizytami.

 

Uczniowie byli uczestnikami żywej lekcji historii dotyczącej obyczajów, tradycji oraz kultury mniejszości narodowej, która od czasów średniowiecza po współczesność tworzyła z Polakami sąsiedzkie relacje.

 

Szczególnie podobały im się ekspozycje poświęcone życiu mniejszości żydowskiej na przełomie XIX i XX wieku.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSO, SP nr 5 i Gimn 5 - Dęblin, dodano: 07-03-2024 19:56, odsłon: 402)

W dniu 29 lutego 2024 uczniowie klas 2TR oraz 1TGRa zostali zaproszeni przez Wspólnotę Gruntową w Stężycy do wzięcia udziału w akcji sadzenia lasu sosnowego.

 

Organizatorzy zapoznali uczniów z zasadami sadzenia drzewek, po czym młodzi ludzie wyruszyli do pracy.

 

Po jej wykonaniu młodzież udała się na Wyspę Wisła na zasłużoną pizzę.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 07-03-2024 17:46, odsłon: 503)

Polski Cyrk Arena kolejny raz zaprasza na magiczne i kolorowe widowisko dla widzów od lat 2 do 102. Tego roku artyści przygotowali program w którym każdy znajdzie coś dla siebie i wywoła zachwyt na twarzach zarówno małych jak i dużych widzów. Tego nie można przegapić! 

 

Mamy dla was bilety do wygrania. Konkurs na naszej stronie na Facebooku. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 28-02-2024 18:00, odsłon: 537)
6 marca - AKCJA KRWIODAWSTWA "Twoja krew - darem życia"
 
godz. 9.00 - 13.00
 
INTERNAT ZSZ Nr 1 w Dęblinie
ul. Tysiąclecia 27B
 
Oganizator: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.
 


Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Edukacja , dodano: 27-02-2024 16:52, odsłon: 491)

Nowy tydzień pobytu minął uczniom na rutynowych czynnościach. Szkolna ekipa już całkiem zadomowiła się w Sevilli, a koledzy z ADY traktują ich jak stałych bywalców.

 

Podczas praktyk już dobrze wiemy co i jak mamy robić, dotrzymujemy tempa hiszpańskim kolegom, razem spędzamy przerwy, już mamy swoje miejsca, gdzie chodzimy na lunch. Po pracy kontynuowaliśmy zwiedzanie niesamowitej Sevilli, odkrywając co raz to nowe ciekawe miejsca.

 

Na początku tygodnia zorganizowaliśmy wyjście do Aquarium, które okazało się niesamowitym miejscem. Całość jest podzielona na różne strefy klimatyczne i rodzaje zbiorników wodnych. Zwiedzaliśmy jedną po drugiej będąc pod coraz większym wrażeniem rozmaitości gatunków, kształtów i kolorów.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 27-02-2024 16:37, odsłon: 466)

W Dęblinie 28 lutego i 1 marca 2024 r. odbędą się „IX Dęblińskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, na które zaprasza Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej, zaprasza mieszkańców Dęblina i okolic do wzięcia udziału w „IX Dęblińskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, które odbędą się 28 lutego i 1 marca 2024 r.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Powiat, dodano: 27-02-2024 16:09, odsłon: 918)

W Dęblinie 25 lutego 2024 r. (w niedzielę) odbędą się „Dęblińskie obchody 256. zawiązania konfederacji barskiej”, na które zaprasza Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Rykach im. Majora Mariana Bernaciaka „Orlika”, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej.

 

W programie uroczysta Msza święta o życie wieczne dla konfederatów barskich poległych oraz zmarłych w kraju i podczas zesłania na Syberię, w tym o. carm. Marka Janowicza „Księdza Marka”, Michała Hieronima Krasińskiego – marszałka generalnego konfederacji barskiej w Koronie (cześnika stężyckiego), Józefa Pułaskiego – współtwórcę i marszałka związku wojskowego konfederacji barskiej, Kazimierza Pułaskiego – marszałka konfederacji barskiej (obrońcę Jasnej Góry, bohatera walk o wolność narodu polskiego i amerykańskiego, ojca kawalerii Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej); akcja „Zapal Światło Pamięci” przed Pomnikiem Wdzięczności, Pomnikiem Niepodległości, Pomnikiem Sybiraków.Liczymy na obecność tych, którym droga jest pamięć bohaterów konfederacji barskiej.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 23-02-2024 16:52, odsłon: 941)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook