Dzisiaj jest czwartek, 15 listopada 2018 r., 319 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniach 12-13 września br. w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie oraz na obiektach koszarowych 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” odbyło się pierwsze w województwie, pilotażowe szkolenie w ramach projektu „Parasol”.

 

Przypomnijmy, że 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” powstała, jako jedna z pierwszych w kraju. W jej skład wchodzi pięć batalionów lekkiej piechoty, dyslokowanych w pięciu rejonach województwa lubelskiego: w Lublinie, Dęblinie, Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu. Dowódcą lubelskiej brygady jest płk Tadeusz Nastarowicz. Brygada liczy już blisko 2900 żołnierzy i cały czas powiększa swoje szeregi.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 179
Fot. Archiwum/Kłoczew Festiwal Muzyki Popularnej 2016

Po ogromnym sukcesie Pierwszego i Drugiego Lubelskiego Festiwalu Muzyki Popularnej w Kłoczewie, który okazał się wielkim sukcesem i zaskoczył pozytywnie samych organizatorów przyszedł czas na kolejny festiwal.  

 

W niedzielę 23 września o godz. 14:00 zapraszamy na III Lubelski Festiwal Muzyki Popularnej w Kłoczewie.

 

Podczas tegorocznego festiwalu walka będzie o Michasię!

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 434

Do samorządów województwa lubelskiego przekazana została kolejna transza środków na realizację programu rządowego „Dobry start”.

 

Dotacja w wysokości blisko 35 mln zostanie rozdysponowana na bieżącą wypłatę świadczeń należnych na podstawie dotychczas złożonych wniosków.

 

Łącznie od początku realizacji programu do samorządów trafiło ponad 75 mln zł, co stanowi 80,6% jej szacunkowych kosztów w województwie lubelskim.
 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 159

W niedzielę 9 września odbył się spływ kajakowy w miejscowości Kośmin, przy Kempingu „Zielona Dolina”. Kajakarze swoją podróż zakończyli w miejscowość Dęblin-Masów na prawym brzegu rzeki Wieprz.

 

W imprezie wzięły udział całe rodziny. W spływie popłynęły 102 kajaki. 

 

Ponad 200 kajakarzy pokonało 18 kilometrów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 276

Kamil Kopeć stanie ramię w ramię w walce o tron Dęblina ze Stanisławem Włodarczykiem, Romanem Bytniewskim i obecną gospodarz miasta Beatą Siedlecką. 

 

35-latek wystartuje z Komitetu Wyborczego Wyborców Dęblin Wspólna Sprawa. 

 

Już cztery z pięciu utworzonych komitetów wyborczych w Dęblinie wystawiły swojego kandydata do walki o stołek burmistrza. 

 

Ostateczną listę kandydatów na burmistrzów poznamy 27 września, natomiast do 26 będą znane numery list komitetów wyborczych.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2187
Dęblińskie Stowarzyszenie Sportowe "Orlęta" oraz Dęblińskie Integracyjne Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych DISON już 23 września zapraszają na coroczne, największe sportowe wydarzenie w mieście!
 
To już XV raz, podczas Integracyjnego Biegu Orląt, będziemy mieli zaszczyt gościć w Dęblinie sportowców na wózkach z całej Polski, a po raz V dziesiątki biegaczy stanie na linii startu Dęblińskiego Biegu Ulicznego. 
 


kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 287

W ramach profilaktyki chorób układu krążenia w ramach programu pacjent bezpłatnie może wykonać badanie biochemiczne: cholesterol, trójglicerydy, glukoza naczczo oraz pomiar ciśnienia tętniczego krwi i wizyta lekarska. 

 

Program dedykowany jest do osób w wieku 35, 40, 45, 50 i 55 lat. 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 06-09-2018 13:47

W poniedziałek 27 sierpnia minął właśnie czas na wykonanie pierwszych czynności wyborczych, bowiem do 27 sierpnia komitety wyborcze miały czas na rejestrację.

 

27 września poznamy ostateczną listę kandydatów na burmistrzów, a do 26 będą znane numery list komitetów wyborczych. Wtedy na dobre ruszy kampania wyborcza! 

 

Trzy z pięciu utworzonych komitetów wyborczych w Dęblinie wystawiły swojego kandydata do walki o stołek burmistrza. 

 

Stanisław Włodarczyk, Roman Bytniewski oraz Beata Siedlecka zawalczą o fotel burmistrza przyszłej kadencji. O nich się mówi. 

 

Czy pozostałe dwa utworzone komitety wyborcze wystawią swoich kandydatów? 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1100

72 żołnierzy rezerwy z terenu całego województwa lubelskiego rozpoczęło w sobotę w Dęblinie szkolenie wyrównawcze w ramach Terytorialnej Służby Wojskowej.

 

Są to nowatorskie szkolenia mające na celu odświeżenie posiadanych już umiejętności oraz wdrożenie elementów specyfiki obrony terytorialnej.

 

Żołnierze rezerwy z całego województwa lubelskiego, rozpoczęli w Dęblinie 1 września br. szkolenia wyrównawcze.

 

Obejmuje one: odświeżenie nabytych już w wojsku umiejętności i wiedzy, wdrożenie elementów szkolenia taktycznego właściwego dla lekkiej piechoty, a także sprawdzian przygotowania fizycznego. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 281

Szybkie wstrzymanie ruchu kolejowego, specjalne połączenie z numerem 112 i dodatkowe informacje na przejeździe są szansą na uratowanie życia.

 

Od czerwca informacje z żółtych naklejek umożliwiły prawie 200 reakcji. W 9 przypadkach zapobiegło to tragediom.


PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podczas wakacji przeprowadzały 500 akcji, były filmy, ulotki plakaty promujące bezpieczne zachowania na przejazdach.

 

Naklejki zapobiegły tragediom na przejazdach kolejowo-drogowych.

 

Z Krajowego Programu Kolejowego budowane są bezkolizyjne skrzyżowania nad lub pod torami, zwiększa się liczba przejazdów z dodatkowym zabezpieczeniem, ograniczana jest liczba przejazdów na drogach niepublicznych, gdzie nie ma gwarancji właściwego zabezpieczenia dojazdów do skrzyżowania z torem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 410

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
POSZUKUJĘ UCZCIWEJ OSOBY DO POMALOWANIA MIESZKANIA
POSZUKUJĘ UCZCIWEJ OSOBY DO POMALOWANIA MIESZKANIA
Poszukuję uczciwej osoby do pomalowania mieszkania na os. Lotnisko.  Mieszkanie ma 26m2   Bogusława - tel: 517 941 833     
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej. Uczyłaś się lub uczysz...
Szczegóły ogłoszenia

Praca Kierownik Projektu - Niemcy, Belgia, Holandia - pilne
Dynamicznie rozwijająca się firma z sektora instalacji elektrycznych (intelligent building system) zatrudni Kierownika Projektu...
Szczegóły ogłoszenia

Zostań Konsultantką/em Oriflame-praca dodatkowa
Oriflame- praca dodatkowa ! Kupuj kosmetyki dla siebie w cenach hurtowych, zarabiaj na ich sprzedaży, twórz własny zespół kons...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Dołącz do Nas i Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej.Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium,...
Szczegóły ogłoszenia

Dotacje dla firm i spółek
Prowadzisz firmę / spółkę potrzebne środki na rozwój lub masz pomysł na swój własny biznes i chciałbyś/chciałabyś go dofinansowa...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: