Dzisiaj jest sobota, 20 lipca 2019 r., 201 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Foto: Artur Szymański

W marcu wejdzie w życie kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów, która to uwzględnia różne prace na sieci kolejowej PKP PLK.

 

Od 10 marca miała nastąpić zmiana frontu robót na otwockiej linii - otwarty miał zostać odcinek Garwolin - Dęblin, a zamknięty Otwock - Pilawa.

 

Termin tej zmiany został przesunięty do 6 maja. Jednak pewne przymiarki do tej zmiany będzie widać już wcześniej. Chodzi o "przyspieszoną" Pilawę, która jedzie przez Sulejówek Miłosną.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 911
Fot. źródło: twitter.com/LegiaSoccer/

POZOSTAŁO JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC! TRENUJ W LEGIA SOCCER SCHOOLS.


PIERWSZE ZAJECIA DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW GRATIS

ZAPISY TRWAJĄ


Zajęcia w każdy piątek

Więcej na: www.legiasoccerschools.pl

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Powiat, odsłon: 425

Na trenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego w Wędrzynie trwa szkolenie zintegrowane Terytorialsów z Lubelszczyzny. Szlifują umiejętności indywidualne, uczą się współpracy i wzajemnego wsparcia w ramach sekcji.

 

Do 8 marca br. szkolenie przejdzie w sumie ponad 1500 żołnierzy OT z Lublina, Dęblina, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

 

Dzień żołnierza OT na poligonie jest intensywny i wypełniony różnymi zadaniami. To czas doskonalenia umiejętności, takich jak taktyka, strzelectwo, pomoc przedmedyczna, a także zdobywania nowych umiejętności, których nie można przećwiczyć w warunkach garnizonowych.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 203

Prawie 110 ochotników stawiło się w sobotę na terenie jednostki wojskowej w Lublinie, aby rozpocząć szkolenie podstawowe w ramach „Ferii z WOT”.

 

Rozpoczęły się właśnie ferie zimowe w województwie lubelskim. Prawie 110 ochotników, w tym uczniowie, studenci i nauczyciele z całego województwa, postanowiło spędzić je w nietypowy sposób – wstąpili w szeregi 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej i rozpoczęli swoje pierwsze szkolenie podstawowe, tzw. „szesnastkę”.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 309

26 lutego 2019 r o godzinie 17.00 naszym gościem będzie scenarzysta, reżyser i producent filmów dokumentalnych Zdzisław Cozac.

Podczas spotkania nastąpi pokaz ostatniego filmu Zdzisława Cozaca z serii „Tajemnice początków Polski”, który nosi tytuł „Droga do królestwa”.

 

Film ten zrealizowany został w ramach przedsięwzięć poświęconych 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości. Prezentuje drogę podboju przez Mieszka I ziem, które stały się fundamentem Polski.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 186

Każdy, kto lubi poznawać ciekawe miejsca będzie miał 23 lutego dobrą okazję by wspólnie z przewodnikami wyruszyć szlakiem historii Dęblina.

Muzeum Sił Powietrznych, Towarzystwo Przyjaciół Dęblina oraz Koło Przewodników Terenowych PTTK im. Książąt Czartoryskich w Puławach zapraszają na rajd pieszy szlakiem historii Dęblina.

 

W sobotę 23 lutego 2019 r. o godz. 10.00 uczestnicy wyruszą wspólnie z przewodnikami by poznać dziedzictwo historyczne i przyrodnicze naszej małej ojczyzny.

 

Rekonesans krajobrazowy będzie okazją do poznania pracy przewodników turystycznych w Międzynarodowym Dniu Przewodników Turystycznych.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 149
Fot. Monika Kalbarczyk

W czwartek 7 lutego b.r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Dęblinie odbyła się coroczna zabawa karnawałowa klas 0 – 3. Uczniowie pilnie pracowali w I semestrze i  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek i rozrywkę.

 

W salę balową zamieniła się w tym dniu sala gimnastyczna.

 

Zabawę świetnie poprowadziły animatorki z Sali Zabaw „Kangus”. Uczniowie w karnawałowych strojach bawili się znakomicie.

 

Były kółeczka, pociągi, tańce indywidualne i w parach, zabawy ruchowe.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 236

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na dodatkowe zajęcia w ferie zimowe. 

 

W planach: zajęcia plastyczne, Walentynki, zabawy zimowe, spotkanie z książką i inne atrakcje. kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 12-02-2019 09:36
Fot. źródło: teatr.radom.pl/spektakl,mayday,18

Mieszkańcy Dęblina uczestniczyli w wyjeździe do Teatru Powszechnego w Radomiu, spektakl który mieli okazję zobaczyć, MayDay 2 to kontynuacja hitu, który od kilku sezonów bawi widza do łez.

 

Dalsza część przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu. John Smith od lat lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia.

 

MAYDAY 2 jest kontynuacją historii opowiedzianej w MAYDAY, czyli spektaklu, który na scenie wielu Teatrów wystawiany jest z wielkim sukcesem.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 205

Po festiwalowym szaleństwie, które wybuchło w sierpniu 2018 roku, grupa entuzjastów posuwa się o krok dalej i startuje z cyklem mniejszych imprez poprzedzających nadchodzący festiwal Project Masow 2019 - Patrzymy w przyszłość.


23 Lutego 2018 roku XIX-wieczny Fort Mierzwiączka w Dęblinie zamieni się w park kulturowy – tego wieczoru będą nam towarzyszyć nie tylko nieodzowna dla każdego Projectu muzyka elektroniczna oraz nieziemskie wizualizacje, ale także - po raz pierwszy w naszej historii - dzieła lokalnych artystów, takie jak obrazy czy rzeźby.

 

Magiczna scenografia i hipnotyzująca sztukami wizualnymi zabudowa starego bunkra sprawią, że goście zapomną na chwilę o świecie i będą mogli przenieść się do innego uniwersum.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 436

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pożyczki Pozabankowe Pod Zastaw Nieruchomości Bez BIK Także Dla Firm!
POŻYCZKI POZABANKOWE POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI BEZ BIK TAKŻE DLA FIRM!Z nami uzyskasz tanią i bezpieczną pozabankową pożyczkę pod...
Szczegóły ogłoszenia

Przygotuję sklep internetowy
Jeśli rozważasz otworzyć sklep internetowy online to proponuję do skorzystania z moich usług. Polecam się zakładaniem sklepów el...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE ODZNACZENIA,ODZNAKI,MEDALE,ORDERY STARE WOJSKOWE TELEFON 694-972-047
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne,...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE STARE DREWNIANE ŚMIGŁO OD SAMOLOTU
kupie stare przedwojenne śmigło drewniane do starego samolotu, polskiego niemieckiego, czeskiego, angielskiego lub innego,do kol...
Szczegóły ogłoszenia

Kupie Szable,Bagnety,Kordziki,Noże stare wojskowe
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mun...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook